Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2006 - SILNICE - Veteráni 50
                   
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Trať Čas Pořadí
                   
                 
119 Konvalina Petr 53 MONTANA Vyskočil v 50   120 3:23:30 1
90 Majer Karel 56 CK Kramolín v 50   120 3:33:19 2
55 Anderle Josef 51 Slavia Karlovy Vary v 50   120 3:43:30 3
354 Štábl Jiří 56 Zábřeh v 50 mp 120 3:43:40 4
54 Holík Jaroslav 56 SKC Pečky v 50   120 3:47:21 5
45 Zach Jiří 54 SKC Pečky v 50   120 3:53:16 6
294 Kubík Milan 54 SK DONOCYKL Vysoké Mýto v 50 mp 120 3:56:58 7
410 Režný Jiří 48 Cykloteam OD Morava Holešov v 50 mp 120 3:58:00 8
257 Domanský Antonín 48 Otrokovice v 50 mp 120 3:58:07 9
42 Koubík Vladislav 56 Cyklosport KERN Praha v 50   120 4:12:00 10
97 Golas Rostislav 52 CYKLO MXM Hulín v 50   120 4:12:01 11
328 Müller Miroslav 53 KAC-2004 Olomouc v 50   120 4:12:04 12
202 Šustek Milan 51 TJ KOLÍK Bohumín v 50 mp 120 4:12:06 13
2 Černohub Vladimír 48 CKKV Praha v 50   120 4:12:07 14
263 Kuběnka Vladislav 47 AVX Lanškroun v 50   120 4:18:56 15
330 Kolář Miroslav 53 Miko - cycles Přerov v 50   120 4:20:24 16
332 Blaha Antonín 53 Miko - cycles Přerov v 50   120 4:20:25 17
323 Steklý Josef 55 Svitavy v 50   120 4:20:40 18
78 Jirásková Zdeněk 55 TJ Baník Ostrava OKD v 50 mp 120 4:20:43 19
205 Kučera Vladimír 49 CYKLOSPORT V+P Chropyně v 50   120 4:23:25 20
17 Plza Jiří 56 Besednice v 50   120 4:30:13 21
168 Šourek Milan 47 RONAL Jičín v 50   120 4:34:57 22
48 Peška Josef 49 SKC Pečky v 50   120 4:35:36 23
50 Zuker Vladimír 50 SKC Pečky v 50   120 4:37:43 24
178 Švejkar Vojtěch 50 Ústí nad Orlicí v 50   120 4:41:00 25
159 Fajt Milan 49 Cyklo Klub Komín Brno v 50   120 4:47:53 26
407 Křenek Miroslav 50 TJ Sokol Výprachtice v 50   120 4:51:03 27
4 Bouzek Bohumil 50 Hradec Králové v 50   120 4:56:13 28
401 Kubín Vladimír 55 C.S.C. Šumperk v 50 mp 120 5:04:11 29
240 Hroch Stanislav 56 Zábřeh v 50   120 5:04:15 30
120 Krásný Miloslav 55 Mladá Boleslav v 50   120 5:07:37 31
258 Krejsa Ivan 50 Zábřeh v 50 mp 120 5:07:48 32
10 Živný  Jiří 51 Hranice v 50   120 5:12:13 33
74 Jirásek Vladimír 53 PRDLAVKA Modřice v 50   120 5:16:42 34
105 Martinec Jiří 51 Dobříkov - Vysoké Mýto v 50   120 5:16:52 35
296 Sedláček Václav 49 Sokol Sedliště v 50   120 5:29:16 36
82 Hradecký Jaroslav 49 Žiželice nad Cidlinou v 50   120 5:34:56 37
143 Koucký Ladislav 52 ŽůŽo Klub Team Starý Bydžov v 50   120 5:35:19 38
449 Vlk Miroslav 47   v 50   120 5:36:30 39
125 Osladil Stanislav 50 CS VÍNO Karabina Šumperk v 50 mp 120 5:36:35 40
6 Zejda Jiří 53 CKKV Praha v 50   120 5:52:00 41
25 Kykala Luboš 54 TJ JISKRA Nový Bydžov v 50   120 5:53:20 42
76 Sedláček Pavel 53 PRDLAVKA Modřice v 50   120 6:10:00 43