Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2006 - SILNICE - Veteráni 40
                   
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Trať Čas Pořadí
                   
                 
177 Macháček Otto 57 CTC FORT v 40   120 3:26:30 1
218 Peking Karel 63 TJ AGRO Kolín INGERSOLL-RAND v 40   120 3:26:31 2
417 Michl Josef 59 Křinec v 40   120 3:43:22 3
303 Bergman Jaroslav 60 ROSSO Brno v 40 mp 120 3:43:25 4
321 Kotlář Luboš 64 RONAL Jičín v 40   120 3:43:27 5
315 Vavák Libor 65 Sadská v 40   120 3:48:20 6
87 Švajcr Miroslav 64 CK Kramolín v 40   120 3:48:43 7
353 Pecha Miroslav 66   v 40   120 3:50:20 8
271 Homolka Lubomír 62 Pell´s Hard Bikers v 40 mp 120 3:50:26 9
304 Walsberger Jindřich 60 HARDBIKE PELLS Brno v 40   120 3:50:30 10
166 Pulko Herbert 59 CVK Opava v 40   120 3:50:35 11
173 Kuda Miroslav 64 Svitavy v 40   120 3:54:10 12
337 Štarman Michal 65 HERMAN LUCKY BIKE v 40   120 3:59:19 13
160 Skopal Michal 62 Cyklo Klub Komín Brno v 40   120 4:00:20 14
161ž Kuneš Luděk 57 Vysoká Pec v 40   120 4:05:14 15
408 Hosák Milan 57 Bike Live Club Praha v 40   120 4:05:23 16
101 Vosáhlo Ladislav 58 CK Nový Bydžov v 40   120 4:07:17 17
174ž Černohous Marek 66 Jamné n. O. v 40   120 4:08:20 18
199 Havlíček Ivo 66 Lánov v 40   120 4:09:05 19
220 Zavadil František 63 TJ AGRO Kolín INGERSOLL-RAND v 40   120 4:09:07 20
176 Vyčítal Jiří 60 CYKLO - HOBY - ŠVEJKAR v 40   120 4:12:03 21
52 Kozák Karel 63 SKC Pečky v 40   120 4:12:08 22
30 Kratěna Josef 58 Předměřice nad Labem v 40   120 4:12:15 23
256 Stržínek Karel 64 Stará Ves v 40 mp 120 4:14:30 24
5 Halász Jindřich 59 Velomat Jičín v 40   120 4:15:00 25
182ž Jedlička Pavel 62 Cyklo Kalina Letovice v 40   120 4:15:32 26
154 Řehák Vladimír 65 Přerov - Čekyně v 40   120 4:15:36 27
409 Fůs Jiří 63 Kelly´s Racing Team v 40   120 4:16:00 28
56 Jína Pavel 62 Olomouc v 40   120 4:18:25 29
414 Hrdlička Jaroslav 63 Cykloteam OD Morava Holešov v 40   120 4:19:20 30
425 Švancara Jiří 62 PERPO Bludov v 40 mp 120 4:20:26 31
281 Majerník Karol 57 CK TJ Sokol Blansko v 40 mp 120 4:20:28 32
236 Křenek Luboš   Cykloklub Stará Ves v 40   120 4:20:33 33
399 Voráč Milan 58 C.S.C. Šumperk v 40 mp 120 4:24:25 34
246 Klimeš Pavel 66 Moravský pohár v 40 mp 120 4:25:15 35
388 Tomeček Antonín 57 SK TOMA Olomouc v 40 mp 120 4:26:15 36
259 Fouček Petr 65 AZ EKOTHERM Šumperk v 40 mp 120 4:34:25 37
113 Kozák Peter 66 Matejovice nad Hornádom - SR v 40   120 4:36:45 38
151 Táborský Michal 63 Praha v 40   120 4:45:55 39
24 Šeděnka Jaroslav 61 Hranice v 40   120 4:46:17 40
232 Odstrčil Rostislav 59 Postřelmov v 40   120 4:47:33 41
133 Koza Petr 64 Pardubice v 40   120 4:48:58 42
152ž Spurný Jiří 63 Praha v 40   120 4:52:38 43
326 Szturc Josef 64 KAC-2004 Olomouc v 40   120 4:52:40 44
84 Velký Dalibor 61 Desco CZ Ostrava Poruba v 40   120 5:00:20 45
83 Struna Jaroslav 60 Desco CZ Ostrava Poruba v 40   120 5:00:21 46
385 Zikmund Miroslav 66 Volduchy v 40   120 5:02:50 47
327 Fritz Pavel 61 KAC-2004 Olomouc v 40   120 5:07:27 48
106 Daněk Jan 65 HUMUSOFT Praha v 40   120 5:34:40 49
67 Václav Jaroslav 60 SPIRIT Jičín v 40   120 6:12:33 50