Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2006 - SILNICE - MUŽI  
                   
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Trať Čas Pořadí
                   
                 
372 Strnka Tomáš 84 KCK Cykloteam Zlín m mp 200 5:57:00 1
130 Icha Zbyněk 73 CK Rakovník m   200 5:57:01 2
403 ILMAK Mariusz 79 KRS "BAYADERA" TKKF - PL m   200 5:57:02 3
411 Slavík Jiří 79 Cykloteam OD Morava Holešov m mp 200 5:57:03 4
412 Slavík Dušan 79 Cykloteam OD Morava Holešov m mp 200 5:57:04 5
197 Mádle Miroslav 76 DEVOSS Rychnov nad Kněžnou m mp 200 5:57:05 6
359 Pohanka Libor 78 ZAF Velosport Velké Pavlovice m mp 200 5:57:06 7
286 Ducháč David 74 TITANWILLS Praha m   200 5:57:07 8
163ž Klíma David 71 Vokolek - IMPORT m   200 5:57:09 9
392 Mráz Kamil 71 SILNÝ TEAM Uničov m mp 200 5:57:11 10
306 Votýpka Dalibor 73 SKC Brno m mp 200 5:57:42 11
341 Chadim Michal 78 XCR Svorada Sidi Brno m mp 200 5:57:53 12
191 Špicar Rudolf 71 FORT cyklo Špicar Jilemnice m   200 5:59:16 13
168ž Prokop Michal 78 Redpoint Pearl Izumi m   200 5:59:19 14
373 Ševčík Martin 82 KCK Cykloteam Zlín m mp 200 6:00:16 15
427 Soták Branislav 78 CK D3-RACE TEAM Bratislava m   200 6:00:17 16
289 Orálek Dušan 74 CK Moravská Třebová m   200 6:00:18 17
228 Paukrt Radovan 70 Tessuti Prestige Team m   200 6:00:19 18
247 Tichý Petr 79 Olomouc m mp 200 6:01:40 19
229 Vítek Martin 83 YOGI RACING OSTRAVA m   200 6:01:45 20
185 Pražák Kamil 74 STALAK Rychnov nad Kněžnou m   200 6:01:47 21
172 Kuda Pavel 69 SENSOR CANNIBALS Svitavy m mp 200 6:04:36 22
210 Tauwinkl Pavel 69 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   200 6:04:41 23
145 Čuda Martin 78 TJ Jiskra Jaroměř - Potocký m   200 6:07:30 24
345 Němec Luboš 76 CK MTB VOKOLEK - IMPORT m   200 6:09:43 25
430 Manďák David 75 KTM - Profil m   200 6:10:55 26
208 Kučera Petr 75 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   200 6:11:26 27
207 Kučera Vladimír 73 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   200 6:11:29 28
250 Slezáček Karel 73 Olomouc m mp 200 6:13:58 29
117 Trchalík Josef 70 Lačnov m   200 6:14:31 30
227 Kupka Roman 67 Tessuti Prestige Team m   200 6:21:40 31
378 Krejza Aleš 77 TJ TŽ Třinec m   200 6:21:45 32
213 Matoušek Pavel 78 XCR Svorada Sidi Brno m mp 200 6:21:55 33
161 Král Milan 75 SILNÝ TEAM Uničov m mp 200 6:25:00 34
163 Ožuch Daniel 76 SACHASPORT Ostrava m   200 6:26:55 35
165ž Barták Radim 80 TROB Racing Team m   200 6:27:53 36
164ž Ploch Petr 70 CK Vokolek IMPORT m   200 6:28:50 37
231 Kejzlar Vladimír 72 Tessuti Prestige Team m   200 6:29:40 38
248 Cigánek Antonín 79 Olomouc m mp 200 6:31:10 39
86 Pocsai Sándor 70 Moravská Třebová m   200 6:36:12 40
342 Bukovský Lukáš 77 HERMAN LUCKY BIKE m   200 6:37:00 41
416 Krumpolc Jaroslav 71 Olomouc m mp 200 6:37:01 42
212 Brablík Vlastimil 68 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   200 6:37:02 43
249 Pospíšil Petr 73 Olomouc m mp 200 6:37:04 44
142 Kundravý Marek 77 Sedliska - SR m   200 6:37:05 45
162 Janů Martin 74 SILNÝ TEAM Uničov m mp 200 6:37:06 46
374 Horák Čestmír 71 CK Stará Ves m   200 6:39:01 47
153ž Skopeček Michal 77 DA-BA Asokno RED DEVIL m   200 6:39:15 48
394 Staník Josef 69 SILNÝ TEAM Uničov m mp 200 6:39:23 49
132 Mareš Kamil 87 SCP Pardubice m   200 6:40:35 50
441 Bystrian Peter 84 Šport Rysk Poprad m   200 6:40:38 51
299 Kloz Vladimír 78 Rákosníček Team Praha m   200 6:40:39 52
432 Krč Tomáš 70 KTM - Profil m   200 6:41:50 53
121 Staněk Pavel 77 Cyklosport Stará Ves n. O. m mp 200 6:42:10 54
450 Herda Jan 83 Dobříchov m   200 6:43:41 55
230 Svoboda Jan 85 YOGI RACING OSTRAVA m   200 6:44:45 56
147 Králík Michal 73 Krakonošovy větry m   200 6:44:46 57
196 Kubíček Jaroslav 77 DEVOSS Rychnov nad Kněžnou m   200 6:45:42 58
155ž Harabiš Radim 74 CK Valašské království m   200 6:45:43 59
404 Súlovský Martin 82 Kelly´s Bicycles m   200 6:46:55 60
334 Lukašák Štefan 67 ON ROAD RACING TEAM Olomouc m mp 200 6:46:57 61
169 Vojta Josef 73 SENSOR CANNIBALS Svitavy m mp 200 6:47:07 62
92 Zeman Bohuslav 77 CK Nový Bydžov m   200 6:49:07 63
224 Stančík Martin 82 CK - Valašské království m mp 200 6:53:00 64
66 Novotný Jiří 77 VYSOT SPORT Kunín m mp 200 6:53:05 65
293 Kalousek Jiří 70 ZPS Orling Týniště nad Orlicí m mp 200 6:53:06 66
393 Vespalec Ondřej 75 Litovel m mp 200 6:53:48 67
448 Komárek Josef 80 CK Nový Bydžov m   200 6:53:49 68
400 Dvořák Radek 70 C.S.C. Šumperk m mp 200 6:54:00 69
61 Říha Miroslav 73 Vinohradské Šlapky m   200 6:54:38 70
39 Bartoš Tomáš 68 H.I.C. MARKUS Praha m   200 6:54:43 71
188 Hendrych Jiří 72 BIKE FREAKS Holice m   200 6:55:35 72
62 Janoušek Jiří 83 Vinohradské Šlapky m   200 6:56:00 73
63 Sýkora Robert 72 Vinohradské Šlapky m   200 6:56:25 74
157ž Kubrycht Miloš 67 Rock Machine cyklomax m   200 6:58:05 75
312 Čadil Pavel 80 CK TITAN WILLS m   200 7:00:10 76
167ž Kučera Martin 74 Máma klub m   200 7:03:22 77
173ž Janouš Petr 80 CFC Kladno m   200 7:03:29 78
335 Kamaryt Leoš 69 HERMAN LUCKY BIKE m   200 7:05:37 79
73 Ferenc Zbyněk 68 CKKV Praha m   200 7:16:05 80
311 Kajla Štefan 78 Vranov nad Topľou m   200 7:16:56 81
93 Komárek Petr 65 CK Nový Bydžov m   200 7:21:45 82
226 Vitešník Adam 83 Dlouhá Loučka m   200 7:21:49 83
405 Ďurina Tibor 82 Kelly´s Bicycles m   200 7:23:26 84
203 Giraczka Martin 68 TJ KOLÍK Bohumín m mp 200 7:25:10 85
344 Maroušek Luboš 72 HERMAN LUCKY BIKE m   200 7:29:30 86
214 Šilhán Tomáš 72 HERMAN LUCKY BIKE m   200 7:33:45 87
3 Mrkvička Jiří 70 Praha m   200 7:41:00 88
340 Kučírek Lukáš 88 BIKE FREAKS Holice m   200 7:41:01 89
355 Kunický Jan 68 ZAF Velosport Velké Pavlovice m mp 200 7:45:00 90
402 Koutský Tomáš 83 TJ Jiskra Potocký Jaroměř m   200 7:49:11 91
443 Kic Vladimír 72 Stanley - Poprad m   200 7:54:31 92
275 Wiesner Václav 82 Los Dragones Cartograficos m   200 7:54:33 93
123 Loukota Richard 67 Pardubice m   200 8:07:40 94
206 Doležal Zdeněk 74 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   200 8:08:36 95
26 Šibrava Jiří 71 Sedlčany m   200 8:15:00 96
21 Tykva Josef 72 Lokomotiva Česká Třebová m   200 8:15:30 97
34 Matoušek Petr 76 Nechanice m   200 8:16:49 98
159ž Suchomel Petr 67 Cyklo Velká Ohrada m   200 8:32:47 99
32 Beránek David 74 Nechanice m   200 8:37:25 100
33 Žák Miroslav 80 Nechanice m   200 8:52:44 101
58 Klatovský Richard 72 Evropa 2 Praha m   200 9:01:26 102