Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2006 - SILNICE - MUŽI  
                   
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Trať Čas Pořadí
                   
                 
362 Špiler Stanislav 81 KCK Cykloteam Zlín m   120 3:23:15 1
379 Budina Tomáš 79 BIKESPORT.CZ Liberec m   120 3:23:16 2
183 Hauf Jan 71 STALAK Rychnov nad Kněžnou m   120 3:23:17 3
172ž Nič Pavel 78 SP kolo Praha m   120 3:23:18 4
80 Matějka Marek 88 ETAPE Brno m   120 3:23:19 5
261 Vodehnal Jan   SK OMT Pardubice m   120 3:23:20 6
223 Raška Zbyněk   CK - Valašské království m mp 120 3:23:21 7
244 Šváb Miroslav 76 Moravský pohár m mp 120 3:23:22 8
245 Pokorný Aleš 86 Moravský pohár m mp 120 3:23:23 9
295 Sedláček Michal 75 Sokol Sedliště m   120 3:23:24 10
308 Žák Rostislav 71 MERIDA BIKING TEAM Brno m mp 120 3:23:25 11
382 Rücker  Daniel 74 SKC DT - BICYCLES  m mp 120 3:23:26 12
138 Mittner Leoš 71 SCP Pardubice m   120 3:23:27 13
95 Fajt Milan 77 KC HAKR Brno m   120 3:23:28 14
397 Myšák Tomáš 85 SKC DT - BICYCLES  m   120 3:23:29 15
184 Mrklovský Miroslav 72 STALAK Rychnov nad Kněžnou m mp 120 3:23:31 16
445 Zelenka Radek 78 Rock Machine cyklomax m   120 3:23:32 17
44 Křenek Martin 68 SKC Brno m   120 3:23:33 18
43 Koubík Michal 80 SP kolo Praha m   120 3:23:34 19
64 Ston Martin 69 CK Moravská Třebová m   120 3:23:35 20
65 Kadidlo Jiří 72 CK Moravská Třebová m   120 3:23:36 21
108 Blinka Luděk 80 CYKLO KAŇKOVSKÝ Olomouc m   120 3:26:32 22
431 Glaser Martin 72 KTM - Profil m   120 3:26:34 23
383 Slavkovský Petr 78 AGRO Kolín m   120 3:26:35 24
156 Jičínský  Jan 75 CYKLO POKR Pardubice m   120 3:28:37 25
266 Vejrosta Jiří 71 Pell´s Hard Bikers m mp 120 3:28:38 26
292 Herzán Radim 77 Cykloklub Morava m   120 3:28:39 27
365 Žak Petr 71 AGRO Kolín m   120 3:28:40 28
284 Lukeš Jiří 75 MARPOLE MTB Vrchlabí m   120 3:30:50 29
180ž Boruch  Petr 84 SCP Pardubice m   120 3:32:20 30
360 Zobaník Tomáš 79 Miko - cycles Přerov m   120 3:32:23 31
182 Dvořák Jiří 79 STALAK Rychnov nad Kněžnou m   120 3:32:27 32
368 Rak Pavel 75 AGRO Kolín m   120 3:32:40 33
88 Klvaň Norbert 72 SKC  Pečky m   120 3:32:56 34
274 Montag Roman 70 Pell´s Hard Bikers m mp 120 3:33:15 35
181ž Pánek Libor 79 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   120 3:33:25 36
1 Vaňkát Radek 67 Hostivice m   120 3:33:28 37
343 Vávra Marek 74 Cinelli Ostrava m mp 120 3:41:00 38
273 Zámečník Karel 70 Pell´s Hard Bikers m mp 120 3:43:15 39
415 Tkadlec Alois 73 Cykloteam OD Morava Holešov m mp 120 3:43:20 40
46 Lipták Lukáš 82 SKC Pečky m   120 3:43:21 41
446 Brown Nathan 74 Brno m   120 3:43:23 42
198 Lehotský Jiří 76 KAH Vrchlabí m   120 3:43:24 43
255 Lasovský Roman 77 Lípová m mp 120 3:43:26 44
272 Plíšek Jiří 68 Pell´s Hard Bikers m mp 120 3:43:28 45
384 Volf Petr 70 AGRO Kolín m   120 3:43:29 46
363 Marek David 75 AGRO Kolín m   120 3:43:35 47
301 Beneš Radek 68 ACC Mladá Boleslav m   120 3:43:41 48
316 Jasanský Václav 80 Cyklo Stratílek Litomyšl m   120 3:43:42 49
318 Pešina  Petr 89 Cyklo Stratílek Litomyšl m   120 3:43:48 50
72 Vondra Zbyněk 70 CKKV Praha m   120 3:43:55 51
134 Tomášek Lukáš 88 SK OMT Pardubice m   120 3:45:21 52
136 Karger Vít 73 Cyclo cycli m   120 3:47:20 53
209 Vondruška Zbyněk 74 CYKLOSPORT V+P Chropyně m   120 3:48:16 54
144 Gryc Přemysl 77 KC HAKR Brno m   120 3:48:17 55
282 Ducháček Jan 68 Ústí nad Orlicí m   120 3:50:39 56
278 Cimbálník Pavel 85 CYKLO MXM Hulín m   120 3:52:00 57
302 Černý Martin 69 Lužice m   120 3:53:15 58
180 Kuča Petr 78 DR.A.CY m   120 3:54:00 59
350 Marek Lukáš 89 SCP Pardubice m   120 3:54:15 60
149 Korbelář Petr 69 Krakonošovy větry m   120 3:57:01 61
262 Fojt Kamil 69 Cyklosport Chropyně V+P m   120 3:58:03 62
336 Štarman Michal 90 HERMAN LUCKY BIKE m   120 3:58:10 63
166ž Ginter Tomáš 84 OD Morava m mp 120 3:58:20 64
413 Dostál Aleš 80 Cykloteam OD Morava Holešov m   120 3:58:36 65
7 Svoboda Filip 71 Letohrad m   120 3:59:23 66
288 Ducháč Michal 68 HERMAN LUCKY BIKE m   120 4:02:25 67
77 Polnar Stanislav 76 Vítkov m   120 4:05:10 68
103 Křeček Miloš 70 Sokol Nové Město nad Metují m   120 4:05:12 69
331 Škňouřil Martin 77 Miko - cycles Přerov m   120 4:05:17 70
137 Mrňák Miroslav 70 Staré Hradiště m   120 4:05:19 71
128 Paroulek Jaroslav 70 SKP Nymburk m   120 4:05:35 72
104 Špůíchal Jan 83 TJ Starkoč m   120 4:06:00 73
29 Prokop Michal 79 Hradecký SPINNING Klub m   120 4:06:44 74
367 Novotný Petr 74 AGRO Kolín m   120 4:09:06 75
47 Zvoník Jiří 80 SKC Pečky m   120 4:11:39 76
438 Dittrich Jakub 83 KČC 1900 Litomyšl m   120 4:11:40 77
291 Pok Michal 76 e D´systém czech m   120 4:11:46 78
85 Smělý Ondřej 83 Olomouc m   120 4:12:02 79
280 Kubíček David 84 Miko - cycles Přerov m   120 4:15:30 80
204 Velešík Marek 76 Olomouc m   120 4:18:10 81
375 Frankovič Jan 76 Lipník nad Bečvou m   120 4:18:11 82
309 Ambrozek Jan 86 Šternberk m mp 120 4:19:36 83
419 Klosovský Tomáš 90 FENIX SKI TEAM Jeseník m   120 4:21:40 84
35 Hůlka Jiří 76 Nechanice m   120 4:21:41 85
329 Klvaňa Radim 79 Miko - cycles Přerov m mp 120 4:24:38 86
279 Vaculík Jan 85 Chomýž m   120 4:26:35 87
221 Zavadil Filip 84 TJ AGRO Kolín INGERSOLL-RAND m   120 4:26:36 88
287 Pulkrábek Jiří 68 HERMAN LUCKY BIKE m   120 4:27:00 89
112 Pásztó Jan 73 SKP Duha Lanškroun m   120 4:29:00 90
395 Ševčík David 78 CK TJ Sokol Blansko m   120 4:29:23 91
141 Křička Ondřej 80 Praha 4 m   120 4:30:00 92
235 Hrabal Libor   Cykloklub Stará Ves m   120 4:30:10 93
234 Hrabal Martin   Cykloklub Stará Ves m   120 4:30:11 94
364 Stiburek Robin 75 AGRO Kolín m   120 4:31:57 95
300 Sviták Pavel 75 Jabkenice m   120 4:34:58 96
349 Sikela Dušan 70 VETAS Kralupy nad Vltavou m   120 4:35:12 97
115 Kozák Pavol 73 Spišská Nová Ves - SR m   120 4:36:46 98
9 Mach Tomáš 75 VETAS Kralupy nad Vltavou m   120 4:37:40 99
28 Holý  Aleš 75 Hradecký SPINNING Klub m   120 4:37:42 100
157 Haluzík Marek 74 Trávník - Radslavice m   120 4:40:35 101
270 Zavřel Ladislav 71 Cyklo Klub Mošnov m   120 4:40:38 102
135 Koza Jakub 90 Pardubice m   120 4:48:59 103
193 Kutěj David 72 Velké Opatovice m   120 4:49:00 104
194 Kříž Pavel 76 Chornice m   120 4:49:01 105
116 Szczyrba Roman 70 Lipník nad Bečvou m   120 4:54:52 106
444 Holly David 85 Helia Team m   120 4:56:08 107
175ž Drašar Marek 80 Jiskra Jaroměř - Potocký m   120 5:07:20 108
22 Bičiště Petr 68 SPIRIT Jičín m   120 5:09:20 109
276 Marčík Petr 72 Brno m   120 5:11:57 110
440 Švec  Milan 75 Tequla m   120 5:14:55 111
150 Vainer Milan 79 Ronal Vysoké Veselí m   120 5:23:23 112
217 Koutný Miloš 79 Chodská Lhota m   120 5:35:15 113
38 Kouřil Daniel 71 TOMA Olomouc m   120 5:37:37 114
187 Říha Karel 70 Svatonice m   120 5:38:20 115
89 Kocian Martin 72 Vinohradské Šlapky m   120 5:43:36 116