Výsledková listina MTB 90 – muži








Pořadí

Čas

St. č.

Příjmení

Jméno

Ročník

Oddíl

1

04:02:15

78

Vaňous

Jan

73

FELT RACE TEAM Ústí n.O.

2

04:03:25

79

Sedlář

Jakub

84

ZAMOLAPIERRE

3

04:08:10

47

Jílek

Martin

69

Šumperk

4

04:14:07

62

Havlíček

Václav

84

HERMANN - LUCKY BIKE

5

04:17:22

67

Janda

Jiří

75

Dolní Studénky

6

04:22:41

12

Kechrt

Tomáš

81

FRÝSPORT TEAM Šumperk

7

04:25:17

81

Mazák

Lukáš

86

TJ Sokol Hrabenov

8

04:26:01

30

Nesvadba

Martin

76

BIKE FIT KLUB Jilemnice

9

04:29:22

31

Havlíček

Rostislav

77

BIKE FIT KLUB Jilemnice

10

04:30:57

57

Filgas

Ondřej

81

SACHASPORT Ostrava

11

04:34:54

97

Šilr

Zdeněk

81

SKTESSVIM SPORT ŽAMBERK

12

04:37:55

95

Rudolský

Michal

62


13

04:42:12

89

Tobolka

Milan

80

Rock machine cyklomax

14

04:42:38

96

Novotný

Dušan

76

AGRO KOLÍN

15

04:42:54

21

Herot

Radek

76

CZECH FREE STYLE SKI TEAM

16

04:45:07

20

Turek

Lukáš

86

ARCTIC CAT CZ

17

04:47:54

98

Ščerba

Marek

69

SK Skivelo neslyšících Olomouc

18

04:48:58

29

Nosál

Pavel

76

BBB JMC Mohelnice

19

04:50:17

43

Švehla

Miloslav

67

BIKE SPORT servis Opava

20

04:58:00

16

Vrábel

Petr

69

HORAL Žďár

21

05:00:32

73

Krejsa

Tomáš

77

Rensport - Reosol Racing

22

05:04:00

23

Srdýnko

Pavel

79

MAXIDEK CANNONDALE

23

05:09:14

28

Palán

Martin

71

Olomouc

24

05:10:30

32

Truhlář

Jan

77

HERMANN - LUCKY BIKE

25

05:15:35

44

Košec

Martin

68

BIKE ONE Opava

26

05:16:00

4

Kalabis

Jiří

77

Bike Team Zlaté Hory

27

05:16:46

74

Šebistek

Vlastimil

74

Jihlava

28

05:17:37

15

Cechovsky

Petr

71

Erfurt BRD

29

05:32:08

58

Mátl

Pavel

68

CK Víno Karabina Šumperk

30

05:32:19

76

Váša

Pavel

72

Evropa 2 Praha

31

05:42:45

8

Havrda

Jan

79

Nechanice

32

05:50:13

14

Špaček

Slávek

80

MENHIR BAR TEAM Olomouc

33

06:02:23

53

Markvart

Michal

71

Hempel Bike team Brno

34

06:03:38

87

Auermuler

Vít

67

VHS-Brno

35

06:05:00

46

Smrčka

Lukáš

80

SK Pašerák Písařov

36

06:21:10

7

Novák

Petr

77

Hradecký SPINNING KLUB

37

06:40:05

45

Smrčka

Zdeněk

81

SK Pašerák Písařov

38

06:43:33

82

Maněk

Petr

79

Opava

39

06:46:30

40

Beneš

František

78

Město Albrechtice