Výsledková listina MTB 60 – muži








Pořadí

Čas

St. č.

Příjmení

Jméno

Ročník

Oddíl

1

02:32:25

177

Najser

Tomáš

79

BIKE ONE Opava

2

02:36:05

235

Šilar

Jakub

89

SK Žamberk TESSUTI SPORT

3

02:40:30

228

Svěrák

Jiří

85

UNIQUA ALK JIHLAVA

4

02:40:41

110

Fišnar

Jiří

76

TC SPORT Desná

5

02:42:27

36

Brendl

Tomáš

86

SK BP LUMEN Úpice

6

02:43:21

236

Novotný

Viktor

82

FENIX SKI TEAM Jeseník

7

02:43:25

32

Svěntý

Radek

87

Ramo-Lapierre Opava

8

02:44:32

69

Kavan

Ondřej

77

Opava

9

02:45:26

197

Veselý

Tomáš

71

Ostrava

10

02:49:53

227

Máca

Kamil

85

UNIQUA ALK JIHLAVA

11

02:52:01

202

Boháček

Petr

74

EURO FOAM Boskovice

12

02:56:23

73

Horký

Lubomír

68

POLÁCH A SYN Šumperk

13

02:58:39

640

Roubíček

Lukáš

71

PROFIL KTM

14

03:01:02

255

Brokeš

Rostislav

62

CK Rampušák

15

03:02:46

109

Sekerka

Karel

88

S-TEAM Olomouc

16

03:03:07

16

Černota

Kamil

70

Dolní Benešov

17

03:04:38

108

Onderka

Miroslav

83

CYKLOSPORT POPELKA

18

03:05:42

86

Tondr

Martin

72

BIKE FREAKS Holice

19

03:06:15

248

Kapler

Radim

77

ZAMO Racing team

20

03:06:30

63

Klech

Richard

72

KULDA BIKE TEAM

21

03:07:04

185

Mikulka

Josef

49

PUP Šumperk

22

03:07:21

192

Moravec

Michael

74

Snails Pardubice

23

03:08:30

263

Kadlec

Miroslav

78

JKF Jaroměř

24

03:10:10

238

Janeček

David

77

Olomouc

25

03:10:15

144

Stöhr

Ondřej

88

CONTI-RSC Staré Město

26

03:10:30

160

Malčík

Michal

75

BMM Lanškroun

27

03:10:31

220

Machala

Jan

89

Česká Ves

28

03:11:12

162

Kuběnka

Radek

67

CYKLOSPORT Dvořák Lanškroun

29

03:14:09

102

Horák

René

75

Písečná

30

03:14:30

2120

Hotař

Jiří

73

CK Moravská Třebová

31

03:14:44

268

Švehla

Luděk

66

Evropa 2 Olomouc

32

03:15:38

237

Gröger

Martin

79

HARTMANSPORT Olomouc

33

03:16:37

247

Němec

Miroslav

79

ZAMO Racing team

34

03:17:37

196

Vondrouš

Pavel

74

Cyklo profi Holice

35

03:17:45

28

Vrážel

Tomáš

87

Suchdol nad Odrou

36

03:18:32

55

Frkal

Miroslav

56

BIKE ONE Opava

37

03:19:20

256

Frýda

Tomáš

63

Rokytnice v O. h.

38

03:19:25

89

Stuna

Josef

59

SK Plastochem Chotěboř

39

03:19:39

15

Horák

Vít

78

Bike Team Zlaté Hory

40

03:20:20

161

Malčík

Bronislav

56

BMM Lanškroun

41

03:20:27

18

Kolakovský

Robert

69

Rock Machine Cyklomax

42

03:21:21

270

Kamdrmál

Martin

72

TROB RACING TEAM

43

03:21:28

7

Felkl

Luděk

60

Salon Zdena Ruda nad Moravou

44

03:21:28

95

Cajthaml

Jiří

60

MAXIDEK Cannondalle

45

03:22:20

207

Bílý

Petr

79

CYKLOTEAM PROXIMA

46

03:22:42

59

Kopec

Michal

80

KULDA BIKE TEAM

47

03:22:44

340

Sacha

Jiří

67

SACHASPORT Ostrava

48

03:24:14

170

Vala

Lukáš

78

Cykloklub Stará Ves

49

03:24:36

6

Solil

Pavel

83

Hradec Králové

50

03:24:49

190

Nováček

Roman

74

Dolní Benešov

51

03:25:09

93

Sušánka

Jan

85

Rock Machine Cyklomax

52

03:25:16

101

Bánovský

Antonín

88

Lipník nad Bečvou

53

03:25:44

274

Cink

Daniel

78

Šumperk

54

03:26:56

33

Kabourek

Tomáš

77

Vikýřovice

55

03:27:23

169

Kolář

Radek

87

Cykloklub Stará Ves

56

03:27:28

168

Sázel

Jan

72

Cykloklub Stará Ves

57

03:27:55

266

Šurík

Vladan

73

Libhošť

58

03:28:17

13

Valach

Jan

88

Bike Team Zlaté Hory

59

03:28:46

200

Chrobok

Richard

75

STS Chvojkovice Brod

60

03:28:56

60

Petus

Jan

81

KULDA BIKE TEAM

61

03:29:10

159

Sedlák

Jiří

79

CK Kunčina

62

03:29:26

156

Halanič

Josef

69

HALDA Králíky

63

03:30:06

181

Kolomazník

Jan

82

Los Dragones Cartograficos

64

03:30:26

262

Kašpar

Jan

82

Challenger BiKE TEAM

65

03:30:41

11

Skládal

Petr

73

CYKLO Kaňkovský

66

03:31:23

218

Minář

Jaroslav

81

Šternberk

67

03:31:51

120

Novosad

Jan

67

C.A.C. Šumperk

68

03:31:52

20

Koutný

Čestmír

78

JAHODA TEAM Olomouc

69

03:33:11

57

Kulíšek

Tomáš

71

KULDA BIKE TEAM

70

03:33:20

186

Klemsa

Kamil

81

CHIVAVA BIKE

71

03:33:24

104

Procházka

Lukáš

81

Javorník

72

03:33:27

56

Grygar

Roman

71

BIKE ONE Opava

73

03:33:46

96

Poláček

Václav

77

Cykloprofi Holice

74

03:34:00

239

Odvárka

David

73

HORAL Žďár nad Sázavou

75

03:34:21

91

Nemrava

Ivo

87

Olomouc

76

03:34:26

84

Piterka

Miroslav

60

C.A.C. Šumperk

77

03:36:31

88

Bezecný

Mojmír

60

Olomouc

78

03:36:40

82

Luzar

Daniel

74

UFO BIKE Opava

79

03:36:47

172

Mazák

Josef

59

Silný Team Uničov

80

03:37:16

139

Zeman

Radek

77

Opava

81

03:37:40

173

Brückner

Ivan

49

Bohdíkov

82

03:37:55

224

Pavlík

Josef

79

FORTEX Moravský Beroun

83

03:38:05

246

Bacho

Jiří

74

SMSF Splavsko

84

03:39:12

99

Dudek

Martin

83

Břidličná

85

03:39:35

164

Žváček

Miroslav

68

Dolní Studénky

86

03:39:35

226

Souček

Karel

70

JKF Jaroměř

87

03:40:03

23

Kouřil

Martin

74

FoFo cyklo tým Brno

88

03:40:45

97

Herák

Vladimír

75

KC HAKR Brno

89

03:40:55

258

Franz

Jiří

90

Biatlon klub Říčany

90

03:40:56

221

Petřivalský

David

90

Lipník nad Bečvou

91

03:41:12

229

Jílek

Martin

77

TJ SK Sedliště

92

03:41:52

44

Stejskal

Petr

66

Olomouc

93

03:42:03

241

Janhuba

Martin

79

CK MORAVA Leština

94

03:42:11

10

Pěnkava

Radomil

76

CYKLO Kaňkovský

95

03:42:27

219

Klein

Antonín

60

Červená Voda

96

03:42:43

31

Kysilko

Filip

85

SKIAREÁL Šanov

97

03:42:57

269

Machút

Martin

83

Rock Machine Cyklomax

98

03:43:08

257

Franz

Luděk

65

Biatlon klub Říčany

99

03:43:15

225

Petřík

Ivan

62

Silný Team Uničov

100

03:43:25

146

Šesták

Martin

66

M 6 Ústí nad Orlicí

101

03:43:37

233

Badura

Jan

87

FENIX SKI TEAM Jeseník

102

03:43:47

64

Růžička

Rudolf

74

PRĎÁCI Brno

103

03:45:05

140

Khin

Tomáš

77

Opava

104

03:45:10

188

Musil

Petr

60

Písečná u Žamberka

105

03:45:33

39

Markuci

Jiří

67

Introvert MTB Borislav

106

03:47:10

34

Kučera

Petr

65

Olšany

107

03:47:10

72

Novák

Josef

59

STAŘÍ BLÁZNI Červená Voda

108

03:48:29

194

Buksa

Dominik

87

Opava

109

03:49:55

158

Honzírek

Leoš

71

CK Kunčina

110

03:50:24

14

Horák

René

74

Bike Team Zlaté Hory

110

03:50:24

149

Konig

Radek

76

Sudkov

112

03:50:33

214

Michalic

Jan

70

VEMBLODI Uničov

113

03:50:40

8

Nastoupil

Michal

81

CYKLO Kaňkovský

114

03:52:13

118

Skála

Michal

88

C.A.C. Šumperk

115

03:52:24

261

Konvalina

Martin

74

SPCDJAM

116

03:52:55

113

Valenta

Martin

75

KUS Jablonné nad Orlicí

117

03:54:54

222

Juren

Tomáš

67

XCR Brno

118

03:55:04

119

Bernád

Jiří

87

C.A.C. Šumperk

119

03:56:50

187

Mlýnek

David

75

Ostrava

120

03:57:00

40

Valenta

Josef

72

Olomouc

121

03:57:19

217

Knápek

Jaroslav

74

CYKLOTEAM PROXIMA

122

03:57:45

178

Vaněk

Martin

82

Opava

123

03:58:32

83

Swiatek

Ladislav

70

C.A.C. Šumperk

124

03:58:32

122

Šmoldas

Luděk

63

C.A.C. Šumperk

125

03:58:35

45

Honig

Jan

66

Olomouc

126

03:59:14

250

Přikryl

Jan

77

Vikýřovice

127

03:59:37

90

Poříz

Milan

51

Feroplast Chotěboř

128

04:00:37

191

Otruba

Jan

44

Oceloví letci Strážnice

129

04:00:40

264

Dostál

Ondřej

77

Sokol Nový Malýn

130

04:00:50

201

Nývlt

Jiří

70

HERMANN LUCKY BIKE

131

04:01:02

105

Sova

Pavel

74

SACHASPORT Ostrava

132

04:01:40

208

Žahourek

Martin

82

CYKLOTEAM PROXIMA

133

04:01:43

78

Zlámal

Karel

68

Brno

134

04:02:30

9

Nemrava

Petr

80

CYKLO Kaňkovský

135

04:02:37

54

Najser

Lubomír

56

BIKE ONE Opava

136

04:03:30

163

Navara

Ivo

70

Zábřeh

136

04:03:30

166

Navara

Milan

80

Zábřeh

138

04:03:34

49

Říčný

František

55

RaFaMaZ Opava

139

04:03:45

65

Kaplan

Josef

81

Jablonné nad Orlicí

140

04:04:01

165

Uherka

Vlastimil

69

Zábřeh

141

04:05:16

114

Lux

Roman

75

Jablonné nad Orlicí

142

04:06:24

195

Buksa

Jiří

69

Opava

143

04:07:44

42

Hejtmánek

Ctibor

68

Olomouc

144

04:08:00

111

Řezníček

Tomáš

90

STŘELKA Brno

145

04:08:42

43

Semotam

Jiří

57

Olomouc

146

04:09:14

76

Hudetz

Michael

73

Králíky

147

04:09:34

112

Křivák

Petr

66

Uničov

148

04:09:39

138

Topolář

Robert

74

VOLKSBANK BIKE TEAM

149

04:10:48

216

Báča

Pavel

72

CYKLOTEAM PROXIMA

150

04:11:20

171

Lachit

Jaroslav

48

Cykloklub Stará Ves

151

04:12:58

155

Falta

Karel

70

Dolní Orlice

152

04:13:44

154

Šulc

Pavel

89

SK Pašerák Písařov

153

04:14:57

213

Petřík

Jaroslav

71

VEMBLODI Uničov

154

04:14:57

254

Přibyl

Václav

71

Cykloteam Vemblódi

155

04:14:59

53

Schwarz

Zdeněk

66

RaFaMaZ Opava

156

04:15:06

24

Koudelka

Michal

74

FoFo cyklo tým Brno

157

04:15:10

21

Skácel

Karel

68

JAHODA TEAM Olomouc

158

04:15:26

107

Graclík

Petr

60

Lipník nad Bečvou

159

04:17:46

137

Šnajdr

Jan

72

VOLKSBANK BIKE TEAM

160

04:19:10

125

Šnirych

František

74

Olomouc

161

04:20:15

210

Formánek

Martin

68

RHR Lanškroun

162

04:20:59

12

Zejfart

Karel

72

CYKLOKLUB MORAVA Leština

163

04:21:39

87

Krušina

Rostislav

76

Krnov

164

04:25:32

71

Ženčák

Jaroslav

61

ASPV OA Šumperk

165

04:25:48

117

Barvínek

Petr

64

C.A.C. Šumperk

166

04:25:50

116

Mach

Aleš

65

C.A.C. Šumperk

167

04:25:56

115

Smuda

Miroslav

64

C.A.C. Šumperk

168

04:26:28

234

Pilař

Ivan

58

Kelly´s Bicycles

169

04:26:41

70

Krištof

Marek

77

Lipník nad Bečvou

170

04:26:59

103

Taska

Pavel

76

Javorník

171

04:27:05

147

Mikeš

David

76

Non plus Ultras Praha

172

04:27:17

175

Schneider

Luděk

74

Dolany

173

04:28:24

179

Filgas

Ivan

44

SACHASPORT Ostrava

174

04:28:29

211

Dušek

Petr

72

Lanškroun

175

04:30:13

209

Pospíšil

Aleš

82

CYKLOTEAM PROXIMA

176

04:30:24

29

Bláha

Tomáš

63

Evropa 2 Olomouc

177

04:31:08

153

Ondráček

Evžen

62

Ruda nad Moravou

178

04:31:14

150

Ulmann

Petr

77

Šumvald

179

04:31:32

267

Jaroš

Zdeněk

56

ZOMBIE

180

04:31:44

62

Klech

Aleš

74

KULDA BIKE TEAM

181

04:31:58

251

Vepřek

Pavel

77

Šumperk

182

04:34:18

124

Medlík

Radek

58

OA Šumperk

183

04:37:00

126

Endrody

Peter

69

Šternberk

184

04:38:48

180

Fusek

Petr

78

FUSO Ostrava

185

04:39:38

265

Boček

Vítězslav

70

RAFaMaZ

186

04:44:44

106

Janda

Ivan

59

SK Řícmanice

187

04:46:08

253

Mazal

Jiří

63

Cykloteam Vemblódi

188

04:46:21

38

Liston

Marek

75

Bike Bears Doksy

189

04:46:24

132

Myslivec

Michal

81

LAZNET Suché Lazce

190

04:47:56

51

Pierník

Michael

76

RaFaMaZ Opava

191

04:50:12

79

Kovács

Roman

74

TOHAKU Havířov

191

04:50:12

80

Jarolím

Tomáš

67

TOHAKU Havířov

191

04:50:12

245

Chlebníček

Jiří

60

CK MORAVA Leština

194

04:52:57

85

Mosler

Roman

63

MTB Mauritz poháry

195

04:54:49

58

Komenda

Kamil

72

KULDA BIKE TEAM

196

04:55:18

259

Ledvinka

Petr

75

Brandýs nad Labem

197

04:55:25

212

Kamas

Petr

64

VEMBLODI Uničov

198

04:55:53

157

Kalina

David

90

CK Kunčina

199

04:56:40

50

Novák

Martin

70

RaFaMaZ Opava

200

05:00:32

52

Janosch

Richard

62

RaFaMaZ Opava

201

05:03:05

142

Winkler

Aleš

75

Bystřice pod Hostýnem

202

05:10:07

145

Maňoušek

Petr

71

STS Brno

203

05:21:59

204

Jeník

Zdeněk

81

Králíky

204

05:22:00

203

Kopecký

Jakub

83

Červená Voda

205

05:33:00

2

Rak

Dušan

62

Olomouc

206

05:33:00

3

Matouš

Petr

59

Olomouc

207

05:53:54

25

Reichmann

René

73

Nový Jičín

208

05:53:55

252

Mandzák

Vlastimil

77

Stanley Poprad

209

05:54:09

26

Reichmann

Tomáš

78

Nový Jičín

210

06:09:31

81

Váleček

Kamil

70

UFO BIKE Opava