Výsledková listina MTB 30 – muži








Pořadí

Čas

St. č.

Příjmení

Jméno

Ročník

Oddíl

1

01:17:22

200

Pátek

Jan

82

TROB RACING TEAM

2

01:19:35

118

Tichý

Tomáš

84

REDPOINT PEARL IZUMI

3

01:20:16

201

Fojtíček

Karel

87

TROB RACING TEAM

4

01:21:39

184

Kašpar

Tomáš


Sport TCT Desná

5

01:22:59

177

Konečný

Jan

84

USP

6

01:25:55

39

Šustr

Jiří

80

MAXIDEK CANNONDALE

7

01:27:34

210

Číhal

Petr

81

XSTREAM RACING TEAM

8

01:28:42

129

Bečka

Martin

78

Kelly´s Racing Team

9

01:29:08

162

Šváb

Jiří

86

CK MORAVA Leština

10

01:29:09

136

Zářecký

Jan

80

SK Žamberk TESSUTI Sport

11

01:30:33

176

Jeslík

Miroslav

76

CYKLO KAŇKOVSKÝ

12

01:33:02

134

Hének

Petr

87

CONTI-RSC Šumperk

13

01:33:03

154

Hynek

Jan

89

BIKER´S Team Jeseník

14

01:34:02

92

Balcárek

Lukáš

81

MALUTO BIKE TEAM

15

01:34:05

179

Sedláček

Roman

76

Štíty

16

01:34:19

163

Netek

Rostislav

85

CK MORAVA Leština

17

01:34:50

188

Matějíček

Daniel

84

Velum G-systém

18

01:35:07

65

Plánička

Robert

76

BBB Mohelnice

19

01:36:11

2

Jadrný

Lubomír

73

LABO Moravia Šumperk

20

01:36:46

206

Běhal

Jiří

57

CYKLO KAŇOVSKÝ

21

01:38:18

117

Kalvach

Blahoslav

58

Cyklo Profi Holice

22

01:40:43

138

Pospíšil

Martin

76

BBB JMC TRADING Mohelnice

23

01:43:57

23

Haltmar

František

68

Heroltice

24

01:44:24

58

Hýbl

Ondřej

87

Rovensko

25

01:45:35

54

Sobala

Martin

84

DH Jeseník

26

01:45:54

124

Jorda

Radek

83

SSPK Olomouc

27

01:47:47

110

Špaček

Zdeněk

66

Štíty

28

01:49:25

1

Jedlička

Tomáš

85

Olomouc

29

01:50:17

123

Žáčik

Josef

82

SSPK Olomouc

30

01:51:14

96

Déduch

Alexander

85

MIKO CYCLES Přerov

31

01:51:25

22

Balihar

Jiří

73

B.R.T. Olomouc

32

01:52:30

91

Štefl

David

80

JKF Jaroměř

33

01:52:31

77

Glogar

Petr

81

Rychlé pláště Hůrka

34

01:53:06

116

Kubík

Michal

83

Cyklo Profi Holice

35

01:53:14

16

Horníček

Vladimír

78

Mohelnice

36

01:53:34

62

Chmelař

Ondřej

85

Rybník

37

01:54:18

74

Korbel

Vlastimil

78

CHIVAVA BIKE Konice

38

01:54:21

169

Heger

Kurt

46

Maxi Dek Kanondeil

39

01:54:53

36

Grantner

Alexandr

80

DEXTRA Rokycany

40

01:54:57

125

Naď

Slavomír

62

Brno

41

01:55:07

88

Russ

Martin

69

Praha

42

01:55:11

25

Krňávek

Petr

63

VELUM Velké Losiny

43

01:55:19

38

Bartoš

Jan

81

Jablonné nad Orlicí

44

01:55:35

197

Krnáč

Vítězslav

77

Koryto

45

01:55:38

81

Plášek

Otto

62

Brno

46

01:56:22

71

Koutný

Jiří

86

Kouťas Zábřeh

47

01:57:04

4

Dvořák

Petr

70

Strážné

48

01:57:10

130

Svítil

Roman

77

Kelly´s Racing Team

49

01:57:47

204

Kocmunda

Milan

76

Telnice

50

01:57:50

33

Bartoš

Martin

70

DEXTRA Rokycany

51

01:58:02

187

Balihar

Pavel

84

BRT Olomouc

52

01:58:45

64

Pavlas

Jiří

82

SK Pašerák Písařov

53

01:58:53

26

Tempír

Miloslav

61

MAXIDEK CANNONDALE

54

02:00:29

208

Janiš

Petr

43

TTB Jeseník

55

02:00:36

151

Krňávek

Rudolf

59

Rapotín

56

02:01:05

111

Štěrba

Arnošt

58

Králíky

57

02:01:24

60

Vošlajer

Stanislav

72

OUTDOOR SPORT TEAM

58

02:02:29

34

Rychlý

David

80

DEXTRA Rokycany

59

02:02:33

59

Pelant

Robert

72

OUTDOOR SPORT TEAM

60

02:02:36

90

Vondráček

Martin

77

Trutnov

61

02:03:58

37

Kubec

Pavel

71

Nové Město nad Metují

62

02:04:12

17

Koš

Petr

78

Bučovice

63

02:04:25

80

Štěpán

Petr

79

Ostrava

64

02:04:29

181

Novotný

Stanislav

77

Králíky

65

02:04:40

144

Schreier

David

71

FENIX SKI TEAM Jeseník

66

02:08:19

112

Janků

Jiří

83

Štíty

67

02:08:47

143

Divinec

Peter

58

Kelly´s Bicycles

68

02:09:02

159

Stadlbauer

Petr

62

Litovel

69

02:10:45

158

Hrubý

Luboš

44

RONA Zábřeh

70

02:11:45

133

Potoček

Ján

67

Kelly´s Bicycles

71

02:12:54

172

Krejčí

Ladislav

54

VHS Brno

72

02:13:39

183

Čepa

Petr

74

Praha

73

02:13:40

191

Ježek

Petr

68

STS Brno

74

02:13:52

73

Münster

Marián

76

CHIVAVA BIKE Konice

75

02:13:59

192

Sapper

Vítězslav

66

Zábřeh

76

02:14:46

202

Sadílek

Milan

60

Cykloteam OD Morava

76

02:14:46

203

Šimčík

Tomáš

61

Cykloteam OD Morava

77

02:16:49

189

Žouželka

Jaroslav

50

CK MORAVA Leština

78

02:19:21

178

Pašek

Jan

78

Nemanic

79

02:19:55

190

Kopa

Miroslav

65

CK MORAVA Leština

80

02:20:09

168

Krmela

František

58

CAC Šumperk

81

02:20:50

28

Uhlíř

Antonín

58

VELOCIPEDE CLUB ANTON

82

02:22:25

152

Turek

Igor

61

Opava - Kylešovice

83

02:22:51

104

Štěpánek

Karel

56

RHR Lanškroun

84

02:23:16

51

Dombai

Zdeněk

61

Bona fabky Zábřeh

85

02:35:02

205

Staško

Jakub

78

RPO

86

02:36:45

57

Čepa

Martin

72

Mohelnice

87

02:39:03

21

Gelnar

Petr

69

Ostrava - Svinov

88

02:41:41

10

Koštanský

Bob

66

Evropa 2 Praha

89

02:47:00

174

Kyselý

Jan

59

Olomouc

90

02:52:17

61

Velechovský

Jiří

55

SAZS Králíky

91

02:52:52

94

Klacl

Tomáš

84

Ústí nad Orlicí

92

02:59:36

185

Havelka

Josef

70

Sokol Jedlí

93

03:00:41

149

Blažek

Petr

47

MTB ALUE Veřovice

94

03:03:46

5

Spurník

Mirko

65

Sokol Litovel

95

03:04:00

186

Havelka

Vladimír

66

Sokol Jedlí

96

03:06:14

182

Vlček

Jiří

71

Šenov

97

03:06:35

35

Ješenko

Petr

80

DEXTRA Rokycany

98

03:07:12

126

Kuba

Vojmír

34

Vlaské

99

03:08:45

139

Bílek

Miroslav

70

Zábřeh

100

03:09:25

49

Štěpán

Břetislav

61

C.A.C. Šumperk

101

03:14:16

56

Kyrych

Martin

69

STS Brno

102

04:31:51

85

Trhoň

Jaroslav

69

Náchod

103

04:32:03

84

Páta

Martin

69

Praha