Výsledková listina MTB 30 – junioři








Pořadí

Čas

St. č.

Příjmení

Jméno

Ročník

Oddíl

1

01:17:22

132

Mrkos

Stanislav

89

CYKLOSTRATÍLEK Litomyšl

2

01:20:40

131

Svoboda

Jan

88

CYKLOSTRATÍLEK Litomyšl

3

01:23:59

207

Šmerda

Tomáš

91

ACS DRAK VRBNO P.P.

4

01:24:19

155

Hynek

Dominik

91

BIKER´S Team Jeseník

5

01:25:27

115

Stöhr

Jan

91

JPJ Jablonec nad Nisou

6

01:25:42

135

Cabalka

Jaroslav

89

SK Žamberk TESSUTI Sport

7

01:26:06

114

Stöhr

Pavel

91

JPJ Jablonec nad Nisou

8

01:26:47

50

Axmann

David

89

SK Štíty

9

01:27:04

79

Musil

Štěpán

88

Písečná u Žamberka

10

01:27:33

98

Novotný

Radek

88

TJ Favorit Brno

11

01:27:44

145

Tejchman

Jakub

88

FENIX SKI TEAM Jeseník

12

01:27:54

215

Skalický

Pavel

92

SK Žamberk TESSUTI Sport

13

01:30:09

147

Zapalač

Dušan

90

FENIX SKI TEAM Jeseník

14

01:30:32

146

Horčička

Jiří

90

FENIX SKI TEAM Jeseník

15

01:31:15

209

Faltus

Lukáš

90

Orlice

16

01:31:18

213

Smékal

Vlastimil

89

FENIX SKI TEAM Jeseník

17

01:32:42

95

Déduch

Michal

89

MIKO CYCLES Přerov

18

01:33:13

142

Neumann

Jan

90

DAMA Sport Šumperk

19

01:33:34

199

Stošek

Viktor

91

SCV BLATNÁ

20

01:39:24

55

Sobala

Petr

89

DH Jeseník

21

01:39:25

113

Grussmann

Tomáš

91

Dexter, Longus Ostrava

22

01:43:21

120

Hýbl

Jaroslav

93

CASKA INVEST Zábřeh

23

01:44:33

173

Auermüler

Adam

89

VHS Brno

24

01:46:16

52

Švehla

Jiří

92

BIKE SPORT servis Opava

25

01:46:41

53

Stohr

Radim

91

CONTI-RSC Staré Město

26

01:49:04

13

Žváček

Milan

92

BBB JMC TRADING Mohelnice

27

01:53:23

214

Fellner

Adam

93

FENIX SKI TEAM Jeseník

28

01:54:05

148

Hattenberger

Lukáš

90

Štíty

29

01:55:50

198

Valášek

Ondřej

88

LEAR OVČÁRY

30

01:57:42

103

Mikula

Jakub

90

Cykloteam Proxima

31

01:57:55

31

Swiatek

Michal

92

C.A.C. Šumperk

32

01:59:25

78

Ducháček

Tomáš

92

Ústí nad Orlicí

33

01:59:46

171

Fišer

Ivo

90

CK Rampušák

34

02:02:20

63

Smrčka

Jiří

88

SK Pašerák Písařov

35

02:05:19

97

Maroušek

Erik

91

HERMANN - LUCKY BIKE

36

02:13:57

68

Chromý

Michal

91

Hrabyně

37

02:19:23

211

Urlich

Josef

90

Králíky

38

02:22:48

109

Minář

Marek

94

Horní Studénky

39

02:31:56

161

Dušek

Michal

93

CK MORAVA Leština

40

02:38:50

20

Gelnar

Jakub

95

Ostrava - Svinov

41

02:44:35

72

Schneider

Martin

93

Milan RELLA Cyklosport

42

03:06:44

140

Grůz

Petr

91

Zábřeh