Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2005 - SILNICE V50 120 km
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Čas  Pořadí
156 Konvalina Petr 53 MONTANA - Vyskočil - Kolín v 50   3:19:56 1
244 Lacko Mojmír 46 Cykloklub Komín v 50   3:33:24 2
261 Tobiáš Ladislav 53 Svitavy v 50   3:34:51 3
144 Zach Jiří 54 SKC Pečky v 50   3:37:33 4
280 Anderle Josef, Mudr. 51 Karlovy Vary v 50   3:41:51 5
357 Navrátil František 42 TOMA a.s. Olomouc v 60 MP 3:42:14 6
446 Homola Petr 44 SK Šábrata Bohumin v 60 MP 3:42:47 7
148 Peška Josef 49 SKC Pečky v 50   3:54:41 8
345 Müller Miroslav 53 KAC 2004 v 50   3:55:39 9
398 Domanský Antonín 48 Otrokovice v 50 MP 3:57:20 10
85 Kuběnka Vladislav 47 AVX Lanškroun v 50   3:58:57 11
356 Hurt Antonín 49 KCC 1900 Litomyšl v 50   3:59:34 12
391 Křenek Miroslav 50 Výprachtice v 50   4:00:03 13
355 Kopecký Josef 54 KCC 1900 Litomyšl v 50   4:02:13 14
270 Kochwasser František 36 Rak - Janko Postřelmov v 60 MP 4:04:04 15
165 Golas Rostislav 52 CYKLO MXM Hulín v 50   4:04:42 16
303 Plaček František 53 CK Nymburk v 50   4:05:15 17
103 Šustek Milan 51 Bohumín v 50   4:05:22 18
307 Křenek František 46 SKC Brno v 50 MP 4:12:53 19
198 Rýznar Miroslav 53 AZ EKOTHERM Šumperk v 50 MP 4:15:59 20
174 Kučera Vladimír 49 Cyklosport V+P Chropyně v 50   4:24:00 21
143 Vokatý Vladimír 48 SKC Pečky v 50   4:24:25 22
260 Ketzl Jan 40 IND v 60 MP 4:27:09 23
107 Fajt Milan 49 CK Komín Brno v 50   4:33:05 24
27 Hoffmann Ivan 40 Chrudim v 60   4:33:19 25
9 Vaníček Jaroslav 42 KUS Jablonné n.O. v 60   4:36:32 26
132 Grygar  Jiří, Ing. 51 Cyklo Otice v 50   4:37:06 27
25 Bouzek Bohumil 50 Hradec Králové v 50   4:39:35 28
386 Novotný  Jan 54 Fakulta sport. Studií Brno v 50   4:40:10 29
389 Tesák Vladimír 52 HAPINES Praha v 50   4:43:02 30
186 Vála Vladimír 50 Česká Třebová v 50   4:46:51 31
109 Brabec Ludvík 46 CK Komín Brno v 50   4:50:34 32
255 Partyš Miloslav 53 SENSOR voodoo team Svitavy v 50 MP 4:50:35 33
335 Liška Milan 50 MiKo Cycles v 50   4:55:07 34
60 Zahradník Pavel 38 SK VYHLÍDKA Šternberk v 60   5:02:29 35
94 Martinec Jiří 51 Vysoké Mýto v 50   5:05:34 36
31 Jirásek Vladimír 53 Prdlavka Modřice v 50   5:06:10 37
271 Krejsa Ivan 50 Rak - Janko Postřelmov v 50 MP 5:11:09 38
323 Kubečka Jan 52 Světlá Hora v 50   5:11:25 39
177 Látal Jaroslav 43 Ostrava Poruba v 50   5:12:58 40
147 Hoza Vladimír 40 SKC Pečky v 50   5:14:18 41
319 Dudešek Antonín 54 Tupesy v 50   5:26:40 42
407 Hnilička Jaroslav 46 Peloton v 50   5:27:21 43
108 Rosenberg Antonín 49 CK Komín Brno v 50   5:33:02 44
33 Hašek Václav 44 CSS Sudkov V 60 MP 5:35:36 45
272 Vlk Miroslav 47 Horní Studénky v 50   5:40:26 46
164 Sedláček Václav 49 Sokol Sedliště v 50   5:47:33 47
295 Jelínek Jiří 55 Opava v 50   6:15:18 48