Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2005 - SILNICE - V40 200 km
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Čas 200 Pořadí
163 Kadlec Roman 63 ON ROAD Racing Team v 40   6:02:20 1
427 Stárek Jaroslav 63 CK VOKOLEK - IMPORT Hlinsko v 40   6:02:25 2
32 Šimánek Luboš 59 NABUL Zbečno v 40   6:02:30 3
168 Kuznik Rostislav 58 YOGI RACING Ostrava v 40 MP 6:10:39 4
259 Kalousek Jiří 56 Silný team Uničov v 40 MP 6:13:33 5
238 Špimr Jaroslav 65 Vinohradské šlapky v 40   6:13:40 6
328 Orner Zdenek 56 KCK Zlín v 40   6:18:10 7
167 Náhlík Marek 64 Sundance TJ Opava v 40   6:18:13 8
445 Baran Petr 60 Cinelli Morning Sky v 40 MP 6:26:19 9
257 Špaček Jiří 64 Donocykl Vysoké Mýto v 40 MP 6:30:38 10
334 Novák Milan 57 MiKo Cycles v 40   6:33:22 11
312 Kavula Ivan 58 CKKV Praha v 40   6:33:37 12
437 Švec Stanislav 57 H.I.C. MARKUS Praha v 40   6:36:43 13
149 Halamka Jiří 64 ZČE Cyklistika Plzeň v 40   6:42:07 14
42 Mlynář Pavel 65 Krakonošovy větry Trutnov v 40   6:44:47 15
133 Koubek Jaromír 59 CAC Červenka v 40 MP 6:45:22 16
382 Havlík Miroslav 58 TTT Rájec - Jestřebí v 40   6:52:26 17
252 Bolehovský Vladimír 56 Velo Vít Sport v 40   6:58:31 18
49 Pilarčík Jan 60 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice v 40 MP 7:00:47 19
137 Mayer Miloš 60 SK PRIMA Polička v 40 MP 7:06:51 20
93 Menšík Karel 64 Křenovice v 40   7:09:31 21
310 Chyský Pavel 62 CKKV Praha v 40   7:11:29 22
420 Genzer Vladimír 62 Frenštát pod Radhoštěm v 40   7:14:13 23
404 Fajta Pavel 57 Šumperk v 40 MP 7:14:24 24
421 Malínek Luděk 63 PERPO Bludov v 40 MP 7:19:32 25
422 Brynda Jiří 62 CKKV Praha v 40   7:33:49 26
233 Zach Pavel 65 Vinohradské šlapky v 40   7:35:39 27
36 Elsner  Ivo 60 Šumperk V 40   7:36:59 28
138 Hýl Petr 61 Klokočov v 40   7:37:05 29
405 Tomeček Antonín 57 Toma Olomouc v 40 MP 7:42:45 30
90 Fohler Donald 63 VESPO Jičín v 40   7:45:08 31
117 Novák Michal 62 CFC Kladno v 40   7:54:44 32
29 Jermolajev Igor 62 Vinohradské šlapky Praha v 40   7:55:56 33
225 Pospíšil Jiří 57 BIKESPORT JOMA J.Hradec v 40   8:00:00 34
26 Šeděnka Jaroslav 61 Hranice v 40   8:03:24 35
222 Wiedermann Zdeněk 58 Silný team Uničov v 40 MP 8:08:03 36
92 Kurka Vít 62 Triatlon Klub Opava v 40   8:14:14 37
362 Potocký Miloš 57 Jiskra Jaroměř - Potocký v 40   8:19:37 38
228 Janošík Lubomír 59 KČT Kašperské Hory v 40   8:21:52 39
196 Jelínek František 63 Víno Karabina Šumperk v 40   8:23:36 40
28 Halász Jindřich 59 VELOMAT Jičín v 40   8:32:24 41
237 Adámek Jan 56 Vinohradské šlapky v 40   8:36:05 42
139 Sekanina Jiří 60 AVENIR Brno v 40 MP 8:36:06 43
275 Mazák Josef 59 Silný team Uničov v 40   8:50:20 44
86 Pokorný Aleš 57 Vinohradské šlapky Praha v 40   8:57:00 45
151 Houška Jan 65 Humusoft v 40   9:34:00 46