Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2005 - SILNICE - V40 120 km
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Čas  Pořadí
118 Drahoš Petr 59 Family team Hlinsko v 40   3:17:35 1
364 Matějka Libor 59 ETAPE v 40   3:20:43 2
273 Čada Tomáš 64 REDPOINT PEARL iZUMi v 40   3:20:47 3
283 Vychodil Lubomír 57 Silný team Uničov v 40 MP 3:30:51 4
433 Macek Martin 64 SCANIA APACHE TEAM Kolín v 40   3:31:18 5
101 Zavadil František 63 TJ AGRO Kolín - UNIKOM v 40   3:31:20 6
380 Majerník Karol 57 Ha Pe Cyklosport Brno v 40 MP 3:31:28 7
70 Pulko Herbert 59 CVK Opava v 40   3:32:15 8
99 Klein Emil 57 TJ AGRO Kolín - UNIKOM v 40   3:34:25 9
256 Štábl Jiří 56 CK Rampušák v 40   3:34:56 10
58 Miklenda Leo 60 CYKLO MXM Hulín v 40   3:42:36 11
75 Kuchař  Kamil 63 AGRO Kolín v 40   3:44:34 12
74 Kouble Pavel 62 AGRO Kolín v 40   3:50:48 13
317 Musil Oldřich 60 Vítkov v 40   3:50:49 14
187 Vyčítal Jiří 60 Iscarex Česká Třebová v 40   3:54:23 15
285 Štarman Michal 65 HERMANN - LUCKY BIKE v 40   3:58:19 16
183 Duchan Stanislav 62 Team Silný Uničov v 40 MP 4:00:00 17
269 Šťastný Václav 62 Team Silný Uničov v 40 MP 4:00:01 18
401 Scherrer Josef 57 Třebíč v 40   4:00:02 19
53 Koubík Vladislav 56 Praha v 40   4:01:20 20
134 Elich Jiří 64 APOLLO V.L.C. Náchod v 40   4:01:34 21
106 Skopal Michal 62 CK Komín Brno v 40   4:01:42 22
124 Kratěna Josef 58 Předměřice nad Labem v 40   4:03:59 23
393 Špaček Petr 63 Vsetín v 40   4:11:20 24
347 Szturc Josef 64 KAC 2004 v 40   4:11:37 25
415 Klíma František 60 TTS Osek nad Bečvou v 40   4:12:06 26
98 Popel Karel 60 Praha v 40   4:13:22 27
339 Řehák Vladimír 65 Přerov v 40   4:18:43 28
119 Jína Pavel 62 CK PELOTON v 40   4:19:12 29
423 Míča  Pavel 63 Doubravice v 40   4:25:19 30
23 Bušta Jan 64 Spirit Jičín v 40   4:26:41 31
207 Teichman Luboš 56 Krakonošovy Větry   v 40   4:26:50 32
360 Jedlička Pavel 62 Cyklo Kalina Letovice v 40 MP 4:27:05 33
159 Hybler Jiří 57 Dlouhá Třebová v 40   4:27:33 34
293 Hejl Pavel 56 Maratoncentrum Jičín v 40   4:41:51 35
68 Šafář Hynek 65 SPARTAK Praha 4 v 40   4:42:58 36
178 Kubín Vladimír 55 C.S.C. Šumperk v 40 MP 4:46:31 37
161 Šír Jiří 62 VELOSERVIS Jiří Šír Bruntál v 40   4:47:41 38
341 Hrachovec Jiří 60 Praha 1  v 40   4:53:23 39
37 Hroch Stanislav 56 Zábřeh V 40   4:53:45 40
135 Odstrčil Rostislav 59 Postřelmov v 40   4:53:46 41
309 Novák Lubomír 58 TTC Brno v 40   4:58:40 42
288 Kubík Jaromír   TK Brno v 40   5:02:32 43
51 Skyba Mojmír 58 CYKLO MXM Hulín v 40   5:05:16 44
247 Novotný  Josef 56 TTK Brno v 40   5:09:33 45
62 Spurný Jiří 63 Praha v 40   5:16:52 46
384 Kos Vladimír 65 Mratín V 40   5:20:59 47
150 Novotný  Milan 57 Praha v 40   5:29:02 48
21 Václav Jaroslav 60 Spirit Jičín v 40   6:25:22 49