Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2005 - SILNICE - muži 200 km
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Čas 200 Pořadí 
64 Janoušek Libor 74 CK VOKOLEK-IMPORT Praha m   5:50:06 1
169 Hudeček Petr 82 YOGI RACING Ostrava m MP 5:50:08 2
400 Stonawski Marek 75 TJ TŽ Třinec m   5:50:14 3
50 Pohanka Libor 78 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice m MP 5:51:39 4
203 Kestler Aleš 81 YOGI RACING Ostrava m MP 5:53:19 5
329 Ševčík David 78 Hape Brno m   6:01:00 6
182 Vítek Martin 83 YOGI RACING Ostrava m MP 6:01:01 7
388 Valášek Martin 79 Ha Pe Cyklosport Brno m   6:02:17 8
378 Pacola Miroslav 78 Košice m   6:02:18 9
372 Slavík Dušan 79 Cykloteam OD MORAVA Holešov m MP 6:02:19 10
385 Janíček Petr 73 Cyklo Kaňkovský m   6:02:21 11
129 Ducháč David 74 TITANWILLS Praha m   6:02:22 12
442 Sokol Jaroslav 85 CK SCOTT TEAM KOŠICE m   6:02:23 13
361 Orálek Dušan 74 CK Moravská Třebová m   6:02:24 14
379 Soták Branislav 78 Košice m   6:02:26 15
172 Kučera Vladimír 73 Cyklosport V+P Chropyně m   6:02:27 16
338 Pocsai Sándor 70 Moravská Třebová m   6:02:28 17
376 Kocourek František 83 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc m MP 6:02:29 18
287 Chadim Michal 78 XCR Svorada SIDI m MP 6:02:31 19
441 Jeřábek David 80 DELFI TEAM Děčín m   6:07:39 20
253 Kuda Pavel 69 SENSOR voodoo team Svitavy m   6:10:53 21
416 Zeman Bohuslav 77 CK Nový Bydžov m   6:13:30 22
306 Lošťák Libor 70 SKC Brno m MP 6:13:31 23
368 Slavík Jiří 79 Cykloteam OD MORAVA Holešov m MP 6:15:21 24
265 Kleiner Robert 66 KERDA Liberec m   6:17:15 25
342 Cigánek Antonín 79 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc m MP 6:17:47 26
171 Schovanec Zdeněk 76 Cyklosport V+P Chropyně m   6:17:56 27
374 Růžička Michal 76 Moravská Třebová m   6:18:05 28
274 David Michal 80 Silný team Uničov m   6:18:06 29
344 Tichý Petr 79 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc m MP 6:18:17 30
381 Ševčík Martin 82 KCK CYKLOTEAM Zlín m MP 6:18:25 31
14 Špicar Rudolf 71 CYKLO-SKI Špicar Jilemnice m   6:24:41 32
304 Sucharda Pavel 70 SKC Brno m MP 6:24:46 33
377 Kubrycht Miloš 67 RockMachine-Cyklomax m   6:24:53 34
305 Žák Rostislav 71 SKC Brno m MP 6:26:30 35
181 Kejzlar Vladimír 72 Tessuti Prestige Team m MP 6:27:38 36
432 Rába Kristián 69 CK Žatec m   6:28:54 37
410 Vlodarczyk Peter 69 THE BLAZONS - SR m   6:30:28 38
411 Bystrrian Peter 84 SPORT RYSY - Poprad m   6:30:40 39
125 Mádle Miroslav 76 Petrovice nad Orlicí m   6:33:18 40
359 Kabrhel Jan 72 KCC 1900 Litomyšl m   6:33:20 41
325 Navrátil Josef 74 Reactor Děčín m   6:33:25 42
358 Ščerba Marek 69 Kanec Bike m   6:33:26 43
424 Harabiš Radim 74 CK Valašské Království m   6:33:31 44
281 Ackermann Kamil 75 Cykloklub Plzeň m   6:33:33 45
413 Skopeček  Michal 77 Křelnice m   6:33:42 46
326 Semík Jaroslav 74 Reactor Děčín m   6:33:44 47
308 Křenek Martin 68 SKC Brno m MP 6:33:45 48
206 Králík Michal 73 Krakonošovy Větry   m   6:34:32 49
5 Faltus David 71 KUS Jablonné n.O. m   6:37:28 50
197 Janů Martin 74 BBB JMC Mohelnice m MP 6:39:21 51
131 Ducháč Michal 68 HERMANN - LUCKY BIKE m   6:41:08 52
300 Sokol Martin 79 CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV m   6:42:50 53
264 Sembera Josef 77 Polar Mladá Boleslav m   6:43:42 54
96 Fojtů  Jiří 74 Vsetín m   6:43:45 55
239 Hrubeš  Petr 72 Vinohradské šlapky m   6:44:02 56
126 Brablík Vlastimil 69 CYKLO MXM Hulín m   6:45:32 57
114 Ferenc Zbyněk 68 CKKV Praha m   6:47:45 58
251 Hanyk Milan 84 Velo Vít Sport m   6:52:14 59
370 Tkadlec Alois 73 Cykloteam OD MORAVA Holešov m   6:54:53 60
249 Sacha Jiří 67 Sacha Sport m   6:54:54 61
223 Staník Josef 69 Silný team Uničov m MP 6:55:02 62
282 Sedlák Pavel 71 TT Sport Stupno m   6:55:33 63
221 Svoboda Karel 79 CK YOKO Višňová m   6:55:44 64
313 Kamaryt Leoš 69 HERMANN - LUCKY BIKE m   7:00:44 65
157 Šollar Richard 73 Bikesport Plzeň m   7:05:05 66
436 Blahut Jan 68 Medic - Assist Opava m   7:06:45 67
333 Klvaňa Radim 79 MiKo Cycles m MP 7:07:00 68
204 Hansgut Rudolf 68 TRISK Olomouc m   7:11:30 69
354 Beneš Radek 68 ACC Mladá Boleslav m   7:15:13 70
232 Sýkora Robert 72 Vinohradské šlapky m   7:15:20 71
349 Myška David 75 OLIMPEX Olomouc m MP 7:16:10 72
392 Väter Ondřej 89 TJ Cykloprag Praha m   7:17:39 73
122 Tomáš Libor   Letohrad m   7:28:38 74
241 Blahoušek Ota 74 Olomouc m   7:29:09 75
375 Mátl Pavel 68  Šumperk m MP 7:29:59 76
47 Gazda Jaroslav 74 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice m MP 7:33:54 77
414 Komárek Josef 80 CK Nový Bydžov m   7:35:52 78
44 Zbuzek Miroslav 74 CK Záluží m   7:37:05 79
128 Wiesner Václav 82 CARTOGRAPHIC DRAGONS m   7:37:06 80
48 Kunický Jan 68 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice m MP 7:38:30 81
353 Šíma Zdeněk 66 Klatovy m   7:43:45 82
45 Chudý  Radek 71 Nejdek m   7:50:58 83
220 Marvan Zdenko 74 BK Ostrava m   7:51:15 84
91 Šoulák Luděk 69 AVENIR Brno m   7:51:41 85
43 Hnízdil Stanislav 73 CK Záluží m   7:59:48 86
315 Říha Karel 70 Písek m   8:01:32 87
16 Polnar Stanislav 76 Vítkov m   8:02:57 88
11 Nekvinda Petr 71 Nemocnice Kladno m   8:03:37 89
39 Mrkvička Jiří 70 Praha m   8:08:23 90
236 Janoušek Jiří 83 Brno m   8:08:25 91
194 Eliáš Josef   Víno Karabina Šumperk m MP 8:23:37 92
409 Mandzák Ladislav 78 THE BLAZONS - SR m   8:26:59 93
56 Novák Jiří 68 Lysá nad Labem m   8:27:07 94
211 Šplíchal Jan 83 TJ Starkoč m   8:27:32 95
209 Jeitner Berthold 71 TJ Sokol Nové Město n.Metují m   8:30:10 96
350 Pásztó Jan 73 SKP DUHA Lanškroun m   8:32:39 97
54 Gothard Tomáš 68 Praha m   8:34:24 98
230 Marčík Petr 72 Brno m   8:44:32 99
235 Říha Miroslav 73 Vinohradské šlapky m   8:44:47 100
403 Matoušek Petr 76 Nechanice m   9:02:30 101
402 Beránek David 74 Nechanice m   9:09:13 102
179 Suchomel Petr 67 Draci m   9:15:30 103
301 Kavalíř Luboš 72 Ronov n.D. m   9:16:00 104
419 Bezděkovský Zdeněk 81 Brno m   9:35:16 105