Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2005 - SILNICE - muži 120 km
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Čas  Pořadí
77 Novotný  Petr 74 AGRO Kolín m   3:17:36 1
330 Šváb Miroslav 76 CK Blansko m   3:17:42 2
192 Rücker Daniel 74 Whirlpool m   3:17:47 3
83 Kučera Josef 71 SK CYKLO Chlubna Žďár nad Sázavou m   3:19:33 4
363 Matějka Marek 88 ETAPE m   3:20:23 5
299 Klepal Jiří 83 TRISPORT - CYKLOMAX m   3:20:44 6
439 Nič Pavel 77 SP KSCO Praha m   3:20:45 7
193 Myšák Tomáš 85 DT - Bicycles Repsol DT Team m   3:20:46 8
116 Novák Vít 89 CFC Kladno m   3:20:48 9
202 Krátký Josef 87 Vyškov m   3:20:49 10
59 Kadidlo Jiří 72 CK Moravská Třebová m   3:22:21 11
428 Barták Radim 80 TROB RACING TEAM Holešov m   3:24:44 12
290 Mrklovský Miroslav 72 Škýz Letohrad m MP 3:25:24 13
52 Koubík Michal 80 Praha m   3:26:59 14
38 Gryc Přemysl 77 Cycling Diary Brno m   3:27:02 15
229 Vejrosta Jiří 71 Tišnov Bikers m   3:27:39 16
327 Glaser Martin 72 Merida Biking 2 m   3:27:59 17
199 Dvořák Jiří 79 FAMOS RK m   3:29:56 18
337 Kvapulinský Martin 83 Silesia Orlová m   3:30:03 19
100 Novotný  Dušan 76 TJ AGRO Kolín - INGERSOLL-RAND m   3:30:29 20
430 Podzimek Martin 82 SK TC SPORT Desná m   3:30:31 21
78 Vlach Martin 81 AGRO Kolín m   3:30:35 22
426 Kubík Miroslav 78 FUN-BIKE TEAM Ústí nad Labem m   3:30:43 23
248 Matoušek Pavel 78 Brno m   3:30:44 24
396 Buchta Pavel 67 Hněvožice m   3:30:45 25
297 Maryška Josef 73 FAMOS RK m   3:30:46 26
278 Pospíšil Roman 67 CASKA Invest Zábřeh m   3:30:50 27
176 Lesák Karel 74 CVK Opava m   3:30:52 28
79 Rak Pavel 75 AGRO Kolín m   3:31:17 29
254 Vojta Josef 73 SENSOR voodoo team Svitavy m   3:31:19 30
371 Ginter Tomáš 84 Cykloteam OD MORAVA Holešov m   3:31:33 31
66 Bartoš Tomáš 68 H.I.C. MARKUS Praha m   3:31:37 32
162 Bubeník Evžen 74 VELOSERVIS Jiří Šír Bruntál m   3:32:17 33
318 Musil Jakub 86 Vítkov m   3:33:23 34
406 Tichý  Jaromír 69 AZ EKOTHERM Šumperk m MP 3:33:30 35
240 Mittner Leoš 71 SCP Pardubice m   3:34:13 36
425 Břinčil Lukáš 86 Sokol Nové Město na Moravě m   3:34:15 37
76 Žák Petr 71 AGRO Kolín m   3:34:30 38
80 Procházka Vít 80 SK CYKLO Chlubna Žďár nad Sázavou m   3:34:39 39
201 Plíšek Jiří 68 Cyklosport Klepárník m   3:36:09 40
153 Herzán Radim 77 STS Chvojkovice - Brod m   3:39:43 41
336 Pučan Jiří 71 Bystřice n.P. m   3:40:09 42
387 Žalud Petr 75 XCR Svorada SIDI m   3:40:11 43
286 Hegner Soběslav 78 XCR Svorada SIDI m MP 3:40:12 44
113 Okruhlica Petr 69 CKKV Praha m   3:41:53 45
120 Kříž Pavel 76 HaPe Sport Brno m   3:42:22 46
69 Sušánka Jan 85 KC KOOPERATIVA SG m   3:42:26 47
65 Trachta Pavel 69 CKKV Praha m   3:42:27 48
105 Vrábel David 79 HORAL Žďár nad Sázavou m   3:43:31 49
212 Kuča Petr 78 Radslavice m   3:43:41 50
412 Záleský Milan 68 Králíky m   3:43:57 51
215 Kolaja Pavel 69 Cykloteam Otrokovice m   3:44:40 52
262 Pavliš Libor 72 Svitavy m   3:48:49 53
2 Balásek David 76 Praha m   3:51:41 54
277 Sas David 72 Opava m   3:51:48 55
1 Vaňkát Radek 67 Hostivice m   3:51:54 56
166 Kubíček David 84 Přerov m   3:51:59 57
294 Švadlena Petr 72 Bechyně m   3:52:52 58
89 Prokop Michal 79 Hradecký Spinning klub m   3:53:00 59
102 Zavadil Filip 84 TJ AGRO Kolín - INGERSOLL-RAND m   3:53:04 60
213 Pok  Pavel 74 DRACY m   3:53:41 61
292 Rezek Lukáš 73 CKKV Praha m   3:54:39 62
390 Krejza Aleš   TJ TŽ Třinec m   3:55:02 63
84 Trojánek Miloš 67 SK CYKLO Chlubna Žďár nad Sázavou m   3:55:50 64
332 Škňouřil Martin 77 MiKo Cycles m   3:56:05 65
40 Mikulášek Josef 74 Velké Meziříčí m   3:56:06 66
346 Krajča Miroslav 69 KAC 2004 m   3:57:20 67
205 Korbelář Petr 69 Krakonošovy Větry   m   3:58:20 68
397 Lomnický Peter 77 Diviacká Nová Ves  m   3:59:58 69
189 Dušek Libor 82 Horní Čermná m   4:00:09 70
210 Křeček Miloš 70 TJ Sokol Nové Město n.Metují m   4:00:13 71
366 Bukač Roman 71 Pardubice m   4:02:01 72
443 Břinčil Josef 82 Sokol Nové Město na Moravě m   4:04:29 73
279 Velešík Marek 76 Olomouc m   4:07:43 74
136 Hodáň Petr 68 SK PRIMA Polička m MP 4:08:04 75
63 Novotný  Viktor 76 TJ Léčebna Košumberk m   4:08:19 76
447 Lasovský Roman 77 ASPV Vápenná m   4:09:31 77
394 Kleiner Zbyněk 77 Služovice m   4:09:51 78
152 Pok  Michal 76 Pardubice m   4:10:19 79
217 Krátký Michal 82 CARTOGRAPHIC DRAGONS m   4:10:20 80
24 Held Alan 76 Bavoryně - Zdice m   4:11:09 81
383 Zikmund Miroslav 66 Volduchy m   4:11:32 82
73 Szczyrba Roman 70 CYKLO TEAM Lipník nad Bečvou m   4:14:55 83
115 Rejzek Ivo 78 Hradec Králové m   4:18:52 84
154 Chvojka Vlastimil 69 Pardubice m   4:19:03 85
155 Kubík Pavel 71 Pardubice m   4:19:13 86
243 Cimbálník Pavel 85 Záříčí m   4:19:40 87
440 Černohous  Marek 66 Jamné n.O. m   4:20:57 88
284 Štarman Michal 90 HERMANN - LUCKY BIKE m   4:21:10 89
88 Gabera Josef 71 Hradec Králové m   4:23:16 90
322 Želinský Petr 71 Světlá Hora m   4:24:17 91
395 Levák Marek 77 Služovice m   4:25:18 92
110 Hradil Jerry 66 XCR Svorada SIDI m MP 4:26:16 93
57 Vrkoč David 78 České Budějovice m   4:29:43 94
87 Neuwirt Martin 67 STS Chvojkovice - Brod m   4:31:13 95
7 Hermann Tomáš 68 KUS Jablonné n.O. m   4:31:40 96
367 Hoza Petr 74 Pardubice m   4:36:33 97
61 Mach Tomáš 75 KPC Kralupy nad Vltavou m   4:37:49 98
20 Bičiště Petr 68 Spirit Jičín m   4:39:05 99
331 Říčný Petr 79 Velouni m   4:40:05 100
438 Balý Ladislav 75 RD CYCLES m   4:41:15 101
321 Rokos Martin 80 Světlá Hora m   4:45:03 102
8 Filip Miloš 70 KUS Jablonné n.O. m   4:51:27 103
140 Majer Jan 72 Praha 11 m   4:53:24 104
13 Vondra Martin 72 Němčice m   4:54:15 105
348 Fritz Pavel 75 KAC 2004 m   4:56:53 106
218 Schneider Michal 82 CARTOGRAPHIC DRAGONS m   5:04:45 107
190 Borek Petr 70 Horní Čermná m   5:06:25 108
320 Pelc Jaroslav 75 Bruntál m   5:10:52 109
71 Válek Zdeněk 76 Zlín m   5:12:36 110
130 Pulkrábek Jiří 68 HERMANN - LUCKY BIKE m   5:15:14 111
72 Vidlař Petr 71 Otrokovice m   5:54:52 112