Výsledková listina - Kelly´s Rampušák 2005 - SILNICE - MP 200 km
St.č.     Příjmení Jméno Roč. Oddíl Kat. MP Čas 200 Pořadí 
169 Hudeček Petr 82 YOGI RACING Ostrava m MP 5:50:08 1
50 Pohanka Libor 78 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice m MP 5:51:39 2
203 Kestler Aleš 81 YOGI RACING Ostrava m MP 5:53:19 3
182 Vítek Martin 83 YOGI RACING Ostrava m MP 6:01:01 4
372 Slavík Dušan 79 Cykloteam OD MORAVA Holešov m MP 6:02:19 5
376 Kocourek František 83 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc m MP 6:02:29 6
287 Chadim Michal 78 XCR Svorada SIDI m MP 6:02:31 7
168 Kuznik Rostislav 58 YOGI RACING Ostrava v 40 MP 6:10:39 8
306 Lošťák Libor 70 SKC Brno m MP 6:13:31 9
259 Kalousek Jiří 56 Silný team Uničov v 40 MP 6:13:33 10
368 Slavík Jiří 79 Cykloteam OD MORAVA Holešov m MP 6:15:21 11
342 Cigánek Antonín 79 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc m MP 6:17:47 12
167 Figura Michal 77 YOGI RACING Ostrava m MP 6:18:13 13
344 Tichý Petr 79 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc m MP 6:18:17 14
381 Ševčík Martin 82 KCK CYKLOTEAM Zlín m MP 6:18:25 15
304 Sucharda Pavel 70 SKC Brno m MP 6:24:46 16
445 Baran Petr 60 Cinelli Morning Sky v 40 MP 6:26:19 17
305 Žák Rostislav 71 SKC Brno m MP 6:26:30 18
181 Kejzlar Vladimír 72 Tessuti Prestige Team m MP 6:27:38 19
257 Špaček Jiří 64 Donocykl Vysoké Mýto v 40 MP 6:30:38 20
444 Tešnar Tomáš 51 YOGI RACING Ostrava v 50 MP 6:33:27 21
308 Křenek Martin 68 SKC Brno m MP 6:33:45 22
197 Janů Martin 74 BBB JMC Mohelnice m MP 6:39:21 23
170 Otýpka Jan 51 YOGI RACING Ostrava v 50 MP 6:42:54 24
133 Koubek Jaromír 59 CAC Červenka v 40 MP 6:45:22 25
223 Staník Josef 69 Silný team Uničov m MP 6:55:02 26
369 Režný Jiří 48 Cykloteam OD MORAVA Holešov v 50 MP 6:58:33 27
49 Pilarčík Jan 60 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice v 40 MP 7:00:47 28
137 Mayer Miloš 60 SK PRIMA Polička v 40 MP 7:06:51 29
333 Klvaňa Radim 79 MiKo Cycles m MP 7:07:00 30
404 Fajta Pavel 57 Šumperk v 40 MP 7:14:24 31
349 Myška David 75 OLIMPEX Olomouc m MP 7:16:10 32
421 Malínek Luděk 63 PERPO Bludov v 40 MP 7:19:32 33
375 Mátl Pavel 68  Šumperk m MP 7:29:59 34
47 Gazda Jaroslav 74 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice m MP 7:33:54 35
46 Pavlík Miroslav 55 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice v 50 MP 7:38:29 36
48 Kunický Jan 68 ZAF VELOSPORT Velké Pavlovice m MP 7:38:30 37
405 Tomeček Antonín 57 Toma Olomouc v 40 MP 7:42:45 38
222 Wiedermann Zdeněk 58 Silný team Uničov v 40 MP 8:08:03 39
194 Eliáš Josef   Víno Karabina Šumperk m MP 8:23:37 40
195 Kukula Zdeněk 50 Víno Karabina Šumperk v 50 MP 8:23:38 41
139 Sekanina Jiří 60 AVENIR Brno v 40 MP 8:36:06 42