Výsledková listina MTB 90 - muži
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 3:48:07 120 Dítě Radek 79 RockMachine-Cyklomax
2 3:49:58 146 Hornych Véna   RockMachine-Cyklomax
3 3:50:47 121 Novotný Robert 74 RockMachine-Cyklomax
4 3:55:09 134 Kříž Zdeněk 72 RAVO RACING TEAM
5 4:02:04 40 Sedlář Jakub 84 SUNDANCE TJ Opava
6 4:11:11 136 Zelenka Radek 78 Cyklomax Rock Maschine
7 4:13:01 125 Sklář Marcel 74 XCR Svorada Sidi II
8 4:14:59 51 Pavlech Lukáš 80 AMULET Brno
9 4:16:34 129 Vančuřík Pavel 82 Merida Biking Team 2
10 4:17:00 88 Bukovský Lukáš 77 Hermann - Lucky Bike
11 4:17:44 127 Unzeitig Martin 81 CK MORAVA Leština
12 4:20:33 110 Manďák David 75 KTM
13 4:21:01 112 Dědič Michal 84 Drásal Team Holešov
14 4:21:18 114 Hornych Miroslav 80 XSTREAM RACING TEAM
15 4:23:28 49 Kechrt Tomáš 81 Frýsport Tým
16 4:28:48 143 Pinkava Eda 71 VELOUNI
17 4:29:45 18 Pavelek Aleš 72 BIKE SPORT servis Opava
18 4:29:50 101 Vacek Pavel 75 Bílovice n. Svitavou
19 4:30:29 58 Dvořák Dušan 76 SOMA Engineering
20 4:33:00 17 Švehla Miloslav 67 BIKE SPORT servis Opava
21 4:33:09 78 Bílík Martin 75 Valašské Meziříčí
22 4:35:32 93 Havlíček Václav 84 Hermann - Lucky Bike
23 4:36:38 140 Veselý Lubor 68 VIGVAMBIKE
24 4:36:39 62 Kavan Ondra 77 ZAMO Racing Team
25 4:36:40 46 Květák Jiří 70 ASPV Vápenná
26 4:36:54 69 Pohl Jan 76 SPARTAK Police n.Metují
27 4:37:21 133 Janiš Petr 80 Kelly´s Racing Team
28 4:37:22 7 Doutnáč Jan   PROGRAMCYCLE SUGOI
29 4:40:07 47 Jílek Martin 69 Šumperk
30 4:41:03 21 Bače David 85 FELTRACE TEAM Ústí n. O.
31 4:43:47 73 Schiller Marek 72 FAMOS RK
32 4:46:21 104 Beneš Ivan 74 VYSOT SPORT
33 4:47:03 43 Šorf Ivo 75 Pells MTBO Team Žďár n. S.
34 4:51:30 29 Vrábel Petr 69 HORAL Žďár nad Sázavou
35 4:53:05 42 Zeman Miroslav 66 BIKE SPORT servis Opava
36 4:55:20 33 Turek Lukáš ? Hradec nad Moravicí
37 4:56:25 54 Štverák Martin 86 Valašské Meziříčí
38 4:56:59 1 Palán Martin 71 Olomouc
39 4:58:25 68 Král Milan 75 BBB JMC Mohelnice
40 5:00:14 23 Planička Robert 76 BBB Team Mohelnice
41 5:03:59 97 Kukla Pavel 70 VIGVAMBIKE
42 5:04:40 45 Friml Petr 72 Čáslav
43 5:08:13 32 Kučera Martin 74 Hradec Králové
44 5:09:11 81 Vicenec Artur 79 Raškov
45 5:10:07 102 Krajča Jiří 78 Třebčín
46 5:10:39 20 Klohna Milan 77 Letohrad
47 5:11:10 26 Hříbek Libor 73 Vsetín
48 5:11:59 5 Langer Michal 77 Olomouc
49 5:13:03 52 Bublík Libor 86 Valašské Meziříčí
50 5:13:05 111 Mazák Lukáš 86 Sokol Hrabenov
51 5:13:21 53 Novák Zdenek 86 Valašské Meziříčí
52 5:13:51 94 Michal Robert 68 VIGVAMBIKE
53 5:15:55 76 Bacho Jiří 74 SMSF Splavsko
54 5:17:43 74 Němec Miroslav 79 ZAMO Racing Team
55 5:19:20 14 Langer Martin 84 HARTMAN SPORT
56 5:19:25 80 Steska Robert 79 Mohelnice
57 5:20:38 13 Špaček Sláva 80 CYKLO Kaňkovský
58 5:24:12 59 Hrabal Jaromír 73 GT Dlouhá Loučka
59 5:24:23 27 Korytář Radim 73 Vsetín
60 5:24:50 65 Vilč Martin 74 Opava
61 5:26:00 25 Smrčka Lukáš 80 SK Pašerák Písařov
62 5:30:11 15 Novák Petr 77 Hradecký Spinning klub
63 5:30:22 105 Bluma Martin 74 Tomíkovice
64 5:31:51 89 Brinkman Jan 73 Hermann - Lucky Bike
65 5:35:44 77 Markvart Michal 71 Itempel Bike Team
66 5:35:46 38 Kaplan Petr 72 DRTIKOL Šedivec
67 5:35:48 71 Kavan Antonín 73 TJ Sokol Nové Město n.Metují
68 5:38:57 37 Vybíral Martin 70 SCANIA TEAM Brno
69 5:44:29 55 Štrobl Karel 71 PERPO Bludov
70 5:46:11 82 Medlík Jan 82 Blůé
71 5:48:38 144 Studůlka Vladimír 76 Solnice
72 5:49:38 4 Kaplan Pavel 79 VRTULE
73 6:03:01 64 Špaček Martin 76 Opava
74 6:03:23 30 Pleva Martin 76 Turbošnek team
75 6:03:41 118 Ďurina Tibor 82 KELLY´S RACING TEAM
76 6:04:18 75 Glier Miroslav 72 Turbošnek team
77 6:05:11 16 Holý Aleš 75 Hradecký Spinning klub
78 6:05:52 39 Zítko Erich 70 Náchod
79 6:16:24 119 Kotyza Tomáš 69 TJ Metasport Ostrava
80 6:17:38 11 Kubeš Jaroslav 75 CYKLO Kaňkovský
81 6:19:19 35 Martinka Petr 69 SCANIA TEAM Brno
82 6:22:42 44 Řehák Lukáš 83 Slavičín - Hrádek
83 6:22:55 113 Klatovský Richard 72 Evropa 2
84 6:24:36 19 Zabranský Aleš 78 Vysoké Mýto
85 6:26:39 79 Srdýnko Pavel 79 Mohelnice
86   9 Volek Josef 72 MARGL Bike Team Brno
87   12 Rifler Tomáš 46 CYKLO Kaňkovský
88   31 Mejštřík Jiří 72 Hradec Králové
89   34 Navrátil Vlastimil 71 SCANIA TEAM Brno
90   36 Kourek Petr 76 SCANIA TEAM Brno
91   48 Kovář Petr 74 Olomouc
92   50 Koláček Petr 74 AMULET Brno
93   56 Kuře Petr 75 IVT Náchod
94   61 Morávek Pavel 76 FELT Race Team
95   83 Spáčil Radek 71 SK DAMA Sport Šumperk
96   92 Pilčík Adam 84 SUNDANCE TJ Opava
97   99 Šebístek Vlastimil 74 Jihlava
98   122 Horák Martin 77 RockMachine-Cyklomax
99   123 Kolakovský Robert 69 RockMachine-Cyklomax
100   124 Škuta Přemysl 68 POPCORN BIKE Zlín
101   135 Sedláček Gamba 69 OSK
102   151 Martínek Martin   BIKE EXOTS Ostrava