Výsledková listina MTB 60 - muži
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 2:36:14 171 Veselý Tomáš 71 HERMANN LUCKY BIKE
2 2:38:40 274 Fišnar Jiří 76 SKTC SPORT Desná
3 2:39:13 243 Kašpar Tomáš 73 SKTC SPORT Desná
4 2:41:25 1 Kouřil Daniel 71 ON ROAD Olomouc
5 2:43:52 262 Svěrák Jiří 85 UNIQA ALK Jihlava
6 2:45:27 237 Žák Ivo 80 CK MORAVA Lešitna
7 2:45:37 244 Březina Vojtěch 86 SKTC SPORT Desná
8 2:51:35 185 Gebel Petr 69 ZAMO Opava
9 2:54:39 260 Šilar Zdeněk 81 Ústí nad Orlicí
10 2:56:04 198 Krč Tomáš 70 KTM
11 2:57:47 268 Drbal Václav 85 TUKAN ADVENTURE CLUB
12 2:58:10 261 Valigura Martin 79 CK MORAVA Lešitna
13 2:58:35 265 Reich Michal 73 UNIQA ALK Jihlava
14 2:59:50 81 Sekerka Karel 88 S-Team Olomouc
15 3:00:50 93 Kuběnka Radek 67 Cyklosport Dvořák
16 3:01:04 186 Zapletal Jiří 64 ZAMO Opava
17 3:01:10 258 Brokeš Rostislav 62 CK Rampušák Štíty
18 3:02:12 206 Pargač Dušan 74 VYSOT SPORT KUNÍN
19 3:03:09 177 Krunčík Pavel 85 TJ Porkert Skuhrov nad Bělou
20 3:05:50 25 Tichý Tomáš 84 REDPOINT PEARL IZUMI
21 3:05:57 117 Mikulka Josef 49 PUP Šumperk
22 3:07:31 155 Oborník Václav 67 Pardubice
23 3:08:03 263 Máca Kamil 85 UNIQA ALK Jihlava
24 3:08:10 144 Horký Lubomír 68 Polách a Smn Šumperk
25 3:08:34 28 Netáhlo Tomáš 86 Hlubočky
26 3:09:08 78 Janeček David 77 Olomouc
27 3:09:22 194 Záleský Ondřej 87 Králíky
28 3:11:31 245 Sedláček Václav 86 SKI KLUB Šumperk
29 3:11:58 252 Roček Miroslav 67 CYKLO PROFI
30 3:12:30 139 Hének Petr 87 BS Šumperk
31 3:13:00 236 Janhuba Martin 79 CK MORAVA Lešitna
32 3:13:10 110 Nováček Roman 74 Dolní Benešov
33 3:13:34 52 Mlčák Josef 68 CK Stará Ves
34 3:14:28 107 Kulíšek Tomáš 71 Kulda Bike Team
35 3:15:09 34 Stocker Richard 79 CYKLO Kaňkovský
36 3:15:22 138 Nétek Rostislav 85 Šumperk
37 3:15:25 285 Vašata Jiří 62 RockMachine-Cyklomax
38 3:16:37 201 Staněk Karel 76 Tršice
39 3:17:34 152 Vaníček Vojta 82 Bystřec
40 3:17:59 184 Schindler Zbyněk 62 ZAMO Opava
41 3:19:31 127 Vondrouš Pavel 74 Cyklo Profi
42 3:20:03 153 Novák Lukáš 80 Jablonné nad Orlicí
43 3:20:12 36 Svěntý Radek 87 ZAMO Opava
44 3:20:22 51 Luzar Daniel 74 UFO bike Opava
45 3:20:24 22 Malčík Michal 75 BIKE-MK Lanškroun
46 3:20:55 21 Malčík Bronislav 56 BIKE-MK Lanškroun
47 3:21:20 53 Sázel Jan 72 CK Stará Ves
48 3:21:45 56 Buchta Miroslav 67 Velké Meziříčí
49 3:22:01 172 Sýkora Břetislav 58 Lyžařský klub M.Lazce
50 3:22:14 284 Kolakovský Robert 69 RockMachine-Cyklomax
51 3:22:21 287 Kolář Radek 87 TJ Jiskra Rýmařov
52 3:23:31 57 Grepl Petr 73 DRACI z Jeseníku
53 3:23:35 77 Horák Vít 78 Bike Team Zlaté Hory
54 3:23:58 108 Ducháček Jan 68 Ústí nad Orlicí
55 3:24:04 235 König Jiří 78 CK MORAVA Lešitna
56 3:24:15 31 Kabourek Tomáš 77 Meclov
57 3:24:27 156 Nesporý Jan 70 Zábřeh
58 3:24:55 80 Sekerka Karel 61 S-Team Olomouc
59 3:25:21 119 Černota Kamil 70 Dolní Benešov
60 3:26:58 8 Felkl Luděk 60 SALON Zdena Šumperk
61 3:26:59 148 Bartoš Martin 79 Mohelnice
62 3:27:00 7 Cajthaml Jiří 60 Šumperk
63 3:27:38 76 Kalabis Jiří 77 Bike Team Zlaté Hory
64 3:27:47 87 Musil Štěpán 88 Písečná u Žamberka
65 3:27:52 196 Jureček Víťa 86 Banská Bystrica - SVK
66 3:28:20 134 Doležal Rudolf 63 Červená Voda
67 3:29:30 208 Haderka Jan 89 Drásal Team Holešov
68 3:30:45 142 Stöhr Radek 64 CONTI RSC
69 3:30:49 79 Geisler Jiří 76 CYKLO Kaňkovský
70 3:31:14 115 Hanousek Adam 87 VS Splav Lipník
71 3:31:18 66 Žahourek Martin 82 Cykloteam PROXIMA
72 3:31:38 105 Kopec Michal 82 Kulda Bike Team
73 3:31:55 6 Janeček Petr 67 Pardubice
74 3:32:01 74 Tuček Michal 76 Mohelnice
75 3:32:54 62 Hudetz Michael 73 Králíky
76 3:33:20 41 Odvárka David 73 HORAL Žďár nad Sázavou
77 3:33:30 188 Horák René 75 Písečná  
78 3:34:30 75 Horák René 74 Bike Team Zlaté Hory
79 3:35:30 59 Kučera Petr 65 Olšany
80 3:35:38 181 Piterka Miroslav 60 C.A.C Šumperk
81 3:37:10 179 Honka Daniel 69 Opava - Kateřinky
82 3:37:11 270 Zlámal Petr 81 TROB RACING TEAM
83 3:37:20 145 Sopoušek Kamil 52 Moravská Třebová
84 3:38:07 193 Klein Antonín 60 Červená Voda
85 3:38:28 83 Španner Jiří 73 Olomouc
86 3:38:39 58 Tomáš Martin 70 DRACI z Jeseníku
87 3:38:54 37 Vojtek Štěpán 75 PROFIL KTH
88 3:39:18 141 Stöhr Ondřej 88 CONTI RSC
89 3:39:59 63 Hudos Martin 76 Světice
90 3:40:25 89 Cihlář Michael 62 Opava
91 3:41:00 174 Alexander Vladimír 50 Lukavice
92 3:42:29 95 Bezecný Mojmír 60 Olomouc
93 3:42:30 241 Lorenc Tomáš 68 Olomouc
94 3:42:40 224 Svítil Roman 77 Kelly´s Racing Team
95 3:43:03 118 Koška Leo 65 Dolní Benešov
96 3:43:20 191 Broulík Miroslav 70 Česká Třebová
97 3:44:07 65 Knápek Jaroslav 74 Cykloteam PROXIMA
98 3:44:10 176 Lux Roman 75 Jablonné nad Orlicí
99 3:44:40 283 Čermoch Michal 73 Praha
100 3:45:09 97 Goder Josef 82 Cartographic Dragons
101 3:45:18 210 Semotam Jiří 57 Olomouc
102 3:45:30 72 Černý Tomáš 77 Extrem Team Vystrkov
103 3:45:40 60 Novák Josef 59 Červená Voda
104 3:46:05 91 Kroulík Jaroslav 63 Bikers Team Hobby
105 3:46:05 92 Sedláček Ivo 67 Bikers Team Hobby
106 3:46:16 209 Stejskal Petr 66 Olomouc
107 3:46:35 106 Peths Jan 81 Kulda Bike Team
108 3:47:12 61 Kučera Miloslav 67 SKI - TEAM Herálec
109 3:47:20 175 Kareš Milan 66 Javorník
110 3:47:47 96 Wojcik Roman 68 Havířov - Šumbark
111 3:47:57 14 Flégl Jan 86 V.L.C. APOLLOBIKES Náchod
112 3:48:17 69 Kubín Pavel 64 Opava
113 3:48:20 213 Valenta Josef 72 Olomouc
114 3:48:44 5 Knoflíček Jiří 62 KNF BIKE CLUB BRNO
115 3:49:04 64 Bílý Petr 79 Cykloteam PROXIMA
116 3:49:30 130 Soviš Petr 75 Brno
117 3:49:38 154 Navara Ivo 70 Zábřeh
118 3:50:18 254 Drechsler Robert 75 Köln - D
119 3:50:20 84 Chudoba Milan 79 Šumperk
120 3:51:10 86 Musil Petr 60 Písečná u Žamberka
121 3:51:38 251 Konvalina Martin 74 Rychnov n. Kněžnou
122 3:52:07 2 Jadrný Lubomír 73 LABO Moravia Šumperk
123 3:52:28 143 Marek Petr 71 RHR Lanškroun
124 3:53:10 137 Formánek Martin 68 RHR Lanškroun
125 3:53:14 286 Straka Lukáš 79 RaFaMaZ Opava
126 3:53:49 264 Palich Jiří 73 UNIQA ALK Jihlava
127 3:55:26 104 Blažek Michal 71 Kulda Bike Team
128 3:55:41 54 Jankůj Josef 55 RK Cyklos Valašské Meziříčí
129 3:55:59 103 Hlaváč David 75 Kulda Bike Team
130 3:56:10 211 Hejtmánek Ctibor 68 Olomouc
131 3:56:38 132 Petřík Ivan 62 Silný team Uničov
132 3:57:09 46 Říčný František 55 RaFaMaZ Opava
133 3:57:17 133 Molnárfi Mikuláš 79 Kasejovice
134 3:57:35 256 Holec Martin 74 KB OEZ Letohrad
135 3:57:43 33 Hartig David 73 ŠAFRATA Bohumín
136 3:57:45 190 Děduch Alexander 85 MiKo Cycles
137 3:57:57 178 Dudík Lubomír 61 Olomouc
138 3:58:20 233 Kvapil Luboš 66 RockMachine-Cyklomax
139 3:59:20 216 Prokop Pavel 79 Nový Malín
140 3:59:21 217 Měrka Pavel 82 Šumperk
141 3:59:56 42 Kavan Lukáš 74 Opava
142 4:00:13 218 Divinec Peter 58 Kelly´s Racing Team
143 4:00:25 157 Uherka Vlastimil 69 Zábřeh
144 4:00:41 30 Chromý Aleš 68 Hrabyně
145 4:00:45 55 Čermák  Zdeněk 66 OKOLOHORO Praha
146 4:00:52 187 Cinkl Daniel 78 Šumperk
147 4:01:12 281 Volek Josef 72 MARGL BIKE TEAM
148 4:01:12 282 Oplt Jaroslav 65 MARGL BIKE TEAM
149 4:01:40 259 Hruška Martin 70 UFO bike Opava
150 4:01:50 212 Čapka Jan 78 Olomouc
151 4:01:50 266 Bukovanský Pavel 74 TESMAN BIKE
152 4:01:50 267 Lottmann Jiří 80 TESMAN BIKE
153 4:02:29 158 Malucha Jan 63 Zábřeh
154 4:02:29 231 Doleček Petr 80 SPORT Doleček
155 4:03:21 123 Michalic Jan 70 Cykloteam Vemblödi Uničov
156 4:04:05 219 Pilař Ivan 58 Kelly´s Racing Team
157 4:04:18 111 Škoda Milan 58 Babice
158 4:05:00 20 Skříček Miroslav 49 PRECHEZA Přerov
159 4:05:02 121 Matula Miroslav 70 Cykloteam Vemblödi Uničov
160 4:05:05 68 Gatnárek Daniel 74 Opava
161 4:05:18 197 Jureček Víťa 60 Banská Bystrica - SVK
162 4:05:27 24 Zavadil Martin 78 Olomouc
163 4:05:54 48 Schwarz Zdeněk 66 RaFaMaZ Opava
164 4:06:42 131 Sova Pavel 74 Sacha Sport
165 4:07:03 205 Skála Karel 61 Zombie
166 4:07:20 129 Novák Čestmír 52 S.K. Jiří Team Ostrava
167 4:07:38 220 Seidl Daniel 86 Kelly´s Racing Team
168 4:07:38 221 Seidl Filip 84 Kelly´s Racing Team
169 4:07:38 222 Magula Tomáš 85 Kelly´s Racing Team
170 4:08:46 99 Kolomazník Jan 82 Cartographic Dragons
171 4:09:00 195 Drtilek Michal 79 Sokol Hrabenov
172 4:09:27 94 Tempír Miloslav 61 Studio 2001
173 4:11:06 18 Čechák Patrik 80 Přerov - Buk
174 4:11:18 232 Machut Martin 83 RockMachine-Cyklomax
175 4:12:27 109 Vavřínek Jiří 73 Dolní Benešov
176 4:13:01 146 Maleček Jan 73 Cech Malířů
177 4:13:04 73 Střílka Stanislav 66 CYKLOTEAM Lipník n. B.
178 4:13:15 192 Tkadlec Ondřej 93 MXM Hulín
179 4:14:13 183 Barvínek Petr 64 C.A.C Šumperk
180 4:14:22 82 Graclík Petr 60 Lipník nad Bečvou
181 4:15:10 45 Patrman Michal 74 RaFaMaZ Opava
182 4:15:25 100 Otruba Jan 44 KTS Strážnice
183 4:16:19 271 Vaňhara Ladislav 79 Martinice
184 4:18:14 189 Novák Michal 75 KAC 2004
185 4:18:43 26 Rufer Jaroslav 72 Trutnov
186 4:18:56 101 Pekař Milan 71 TRISK Olomouc
187 4:19:58 151 Ondráček Evžen 62 Ruda nad Moravou
188 4:21:43 162 Bláha Tomáš 63 Evropa 2
189 4:22:20 16 Medlík Radek 58 ASPV OA Šumperk
190 4:25:24 202 Truhlář Leoš 70  
191 4:27:03 27 Hudeček Nikola 77 UFO bike Opava
192 4:27:14 17 Dlouhý  Lukáš 80 Přerov - Kozlovice
193 4:28:12 160 Hándl  Přemysl 56 SK DAMA Sport Šumperk
194 4:28:30 238 Zejfart Karel 72 CK MORAVA Lešitna
195 4:28:30 288 Pacola Petr 72 Praha
196 4:30:50 150 Winkler Jiří 58 Bohutín
197 4:31:45 253 Mandzák Vlastimil 77 THE Blazons
198 4:32:28 173 Faktor Karel 55 BIKE ONE
199 4:32:59 276 Hala Maki 78 SP KOLO
200 4:33:11 279 Wronski Bartosz 78 Rybnik Polska
201 4:33:44 124 Petřík Jaroslav 71 Cykloteam Vemblödi Uničov
202 4:34:58 116 Petřivalský David 90 VS Splav Lipník
203 4:34:59 112 Petřivalský Vladimír 62 VS Splav Lipník
204 4:36:21 47 Krvač Jiří 76 RaFaMaZ Opava
205 4:36:35 257 Březina Vladimír 58 Sokol Bohutín
206 4:37:30 29 Janosch Richyrd 62 RaFaMaZ Opava
207 4:38:07 85 Maněk Petr 79 Opava
208 4:40:10 166 Sedláček Petr 69 DPC - Doudleby
209 4:40:10 167 Müller Zdeněk 60 DPC - Doudleby
210 4:40:10 168 Ulrich Milan 70 DPC - Doudleby
211 4:40:28 122 Mazal Jiří 63 Cykloteam Vemblödi Uničov
212 4:41:15 98 Boček Vítězslav 70 Mělč
213 4:43:08 239 Doubrava Ondřej 78 CK MORAVA Lešitna
214 4:44:48 44 Turek Igor 61 Opava
215 4:46:01 147 Uhlíř Antonín 58 Velocipede Club Anton Králíky
216 4:46:34 35 Pospíšil Petr 70 Opava
217 4:46:42 163 Špingl Jiří 61 Evropa 2
218 4:46:47 164 Pelikán Petr 61 Evropa 2
219 4:54:05 19 Boštík Ladislav 46 PRECHEZA Přerov
220 4:55:25 169 Vybíral Michal 79 Zlín
221 4:55:25 170 Šobr David 81 Kamikaze.cz
222 5:00:16 278 Herok Lukasz 78 Rybnik Polska
223 5:00:27 126 Málek Jiří 77 Cyklo Profi
224 5:05:59 15 Černocký Radko 61 CYKLOTEAM Lipník n. B.
225 5:05:59 114 Zselezo Jacob 89 VS Splav Lipník
226 5:06:00 113 Zselezo Pavel 69 VS Splav Lipník
227 5:06:35 214 Botlik Petr 72 BIKE CLUB Odry
228 5:11:45 277 Doležel Ondřej 81 Praha
229 5:19:15 125 Šafařík Jaromír 61 Cykloteam Vemblödi Uničov
230 5:27:50 269 Maňoušek Petr 71 STS
231 5:34:44 40 Kaděrka Radim 76 Opava
232 5:36:12 10 Kovács Roman 74 TOHAKU Havířov
233 5:38:59 204 Valeček Kamil 70 UFO bike Opava
234 6:12:00 11 Jarolím Tomáš 67 TOHAKU Havířov
235   3 Matouš Petr 59 Olomouc
236   4 Rak MUDr. Dušan 62 Olomouc
237   9 Šenkyřík Jiří 69 Brno
238   23 Bláha Jakub 76 G - sport
239   38 Krkoška Štěpán 50 PROFIL KTH
240   67 Černý Lukáš 85 Kelly´s Racing Team
241   90 Bartonj Pavel 82 Ostrov
242   102 Mlynář Éda 60 Krakonošovy Větry
243   120 Ballák Oldřich 65 Cykloteam Vemblödi Uničov
244   140 Janda Jiří 75 Dolní Studénky
245   149 Karger Václav 59 Bohutín
246   165 Ott Miroslav 74 Cykloteam Vemblödi Uničov
248   182 Smuda Miroslav 64 C.A.C Šumperk
249   200 Šindler Dan  79 Tršice
250   203 Humpl Štěpán 80 Roztoky
251   215 Vacek Vít 69 ETAPE
252   223 Sýkora Daniel 71 Kelly´s Racing Team
253   226 Zela Bohumil 71 Kelly´s Racing Team
254   228 Sobek Zdenek, ing 61 SKIBIKE Klub Opava
255   229 Trkal Jaroslav 64 SK US Choceň
256   230 Číhal Petr 81 XSTREAM RACING TEAM
257   234 Klaus Martin 67 RockMachine-Cyklomax
258   240 Kohout Tomáš 70 Uničov
259   242 Prokeš Richard 77 JOGI Racing team
260   246 Strnadel Ondřej 85 SKI KLUB Šumperk
261   255 Kohout Tomáš 70 Sporton Šumperk
262   272 Kabele Tomáš 68 VELO
263   273 Vebr André 70 VELO
264   275 Tříska Ondřej 86 SKTC SPORT Desná
265   280 Foltys Jiří 76 Opava