Výsledková listina MTB 30 - muži
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 1:19:40 171 Pátek Jan 82 TROP RACING TEAM
2 1:25:00 101 Vaculík Rostislav 85 Drásal Team Holešov
3 1:26:00 137 Šváb Jiří 86 CK MORAVA Leština
4 1:29:30 59 Šustr Jiří 80 TJ Favorit Brno
5 1:34:14 103 Štefl David 80 JKF Frynta Jaroměř
6 1:35:54 164 Keprt Jan 83 EXPEDICE RPS CZ
7 1:36:24 131 Kousal Lukáš 86 CK MORAVA Leština
8 1:37:29 11 Kopecký Jan 85 Rychnov nad Kněžnou
9 1:37:37 122 Bednařík Otakar 63 Cyklocentrum Choceň
10 1:38:20 43 Kysilko Filip 85 Šanov
11 1:38:44 105 Bejtkovský Martin 82 Drásal Team Holešov
12 1:41:16 69 Petráš Roman 80 Utopia Skates
13 1:41:18 167 Greguš Miroslav 73 OUTDOOR SPORT
14 1:42:03 20 Pavlas Jiří 82 SK Pašerák Písařov
15 1:43:30 174 Balcárek Lukáš 81 Stěžírky
16 1:43:39 65 Halanič Josef 69 Králíky
17 1:44:20 128 Kubičík Martin 74 Olomouc
18 1:44:32 12 Jeník Zdeněk 81 Králíky
19 1:44:37 53 Fojtík Martin 83 TITANWILLS RACING
20 1:44:45 46 Špaček Zdeněk 66 Štíty
21 1:44:55 127 Minář Jaroslav 73 Štíty
22 1:45:35 74 Smrčka Jiří 72 MTB Lepáci Šumperk
23 1:47:14 165 Kamler Miroslav 74 EXPEDICE RPS CZ
24 1:47:18 123 Kopecký Pavel 83 GAIDA Jablonné
25 1:48:37 73 Pospíšil Martin 76 BBB team Mohelnice
26 1:48:52 155 Plášek Otto 62 Brno
27 1:49:10 29 Dvořák Petr 70 Strážné
28 1:49:14 149 Hofman Jiří 64 CONTI - RSC
29 1:49:36 17 Vyroubal Josef 62 Kelly´s Racing team
30 1:50:26 160 Kučera Tomáš 75 Leština
31 1:50:33 81 Klacl Tomáš 84 Ústí nad Orlicí
32 1:51:06 166 Pelant Robert 72 OUTDOOR SPORT
33 1:52:15 10 Kopecký Jakub 83 Červená Voda
34 1:53:14 104 Janiš Petr 43 Jeseník
35 1:54:19 38 Zavadil Martin 69 Krnov
36 1:54:24 47 Drážný Ladislav 59 SK Pašerák Písařov
37 1:55:03 4 Peškar Jan 73 Dlouhoňovice
38 1:55:08 52 Zapletal Miroslav 67 BBB team Mohelnice
39 1:55:44 70 Novák Zdeněk 82 Šumperk
40 1:55:48 150 Šimek Martin 72  
41 1:55:50 33 Heger Kurt 46 BBB MTB Mohelnice
42 1:56:00 145 Ramba Daniel 77 KB OEZ Letohrad
43 1:56:19 7 Boš Petr 78 Bučovice
44 1:56:27 34 Pospíšil Aleš 82 Cykloteam PROXIMA
45 1:56:39 115 Vetrík Tibor 63 Kelly´s Racing team
46 1:56:55 113 Seidl Richard 85 Kelly´s Racing team
47 1:57:02 19 Smrčka Zdeněk 81 SK Pašerák Písařov
48 1:59:01 57 Russ Martin 69 Praha 6
49 1:59:14 36 Beran Michael 89 Olšany
50 1:59:20 40 Elich Tomáš 66 V.L.C. Apollo Náchod
51 1:59:36 24 Říčka Jaroslav 68 Brno
52 2:00:15 68 Konopas Vladimír 63 Zábřeh
53 2:02:10 15 Grantner Alexander 80 G - sport
54 2:03:28 107 Starsy Ondřej 75 MTB Lepáci Šumperk
55 2:04:37 39 Krejčí Ladislav 54 VHS Brno
56 2:05:19 62 Mezenský Rosťa 78 Kulda Bike Team
57 2:05:26 100 Kojecký Jan 62 PRECHEZA
58 2:06:12 6 Šperlich Milan 71 Šumperk
59 2:06:14 26 Kalita Štěpán 75 Olomouc
60 2:06:17 141 Krmela František 58 CAC Šumperk
61 2:06:38 72 Falta Karel 70 Dolní Orlice
62 2:07:14 148 Kristek Pavel 74 Cotkytle
63 2:07:41 50 Konečný Zdeněk 62 Olomouc
64 2:08:15 151 Linhart Petr 59 Šumperk
65 2:09:27 154 Jílek Martin 75 Leština
66 2:10:14 97 Hrubý Luboš 44 RONA Zábřeh n.Moravě
67 2:10:30 153 Blabla Pavel 70 Leština
68 2:11:33 118 Grussman Václav 65 G - sport
69 2:12:38 13 Rychlý David 80 G - sport
70 2:15:53 98 Dombai Zdeněk 61 Rona Plus
71 2:16:40 88 Brolík Jan 73 Brno
72 2:16:42 125 Toman Marek 84 GAIDA Jablonné
73 2:16:45 159 Němec Pavel 63 Hradec nad Mor.
74 2:17:44 162 Žouželka Jaroslav 50 CK MORAVA Leština
75 2:18:48 55 Topitsch Jaroslav 73 RH Zábřeh
76 2:18:54 56 Topitsch Pavel 74 Zábřeh
77 2:19:49 110 Juliš Jiří 76 Chrudim
78 2:19:49 111 Peňáz Radek 75 SG Vrbno pod Pradědem
79 2:26:24 163 Kopa Miroslav 65 Zábřeh
80 2:27:16 28 Gelnar Petr 69 Ostrava - Svinov
81 2:28:20 63 Bílík Petr 78 Valašské Meziříčí
82 2:29:40 48 Zdeněk Zdeněk 72 VELOSERVIS Jiří Šír Bruntál
83 2:30:36 31 Tannert Jiří 69 Vyškov
84 2:30:56 45 Urban Pavel 76 CONTI - RSC
85 2:31:10 175 Palát Libor 63 Brno
86 2:31:11 156 Potěšil Jiří 77 Podolí
87 2:31:36 124 Hubálek Michal 80 Jablonné nad Orlicí
88 2:31:58 158 Bílek Zdeněk 74 Kosov
89 2:37:56 144 Vaňák Josef 63 CYCLOTEAM VEMBLÖDI
90 2:42:53 172 Pašek Jan 78 Nemanice
91 2:43:04 169 Sušánka Pavel 54 TJ Sokol Senec
92 2:47:34 14 Ješenko Petr 80 G - sport
93 2:48:59 84 Tomica Zdeněk 72 AXI BIKE
94 3:15:41 21 Nakládal Pavel 66 Náměšť nad Oslavou
95 4:20:25 80 Dostál Petr 72 Evropa 2
96   5 Ratajský Ondřej 84 Šumperk
97   8 Kuba Vojmír 34 Vlaské
98   42 Kovář Ronald 47 Doloplazy
99   44 Kutal Vladimír 76 Dubicko
100   120 Humel Aleš 81 G - sport
101   130 Zamykal Lukáš 86 CK MORAVA Leština
102   139 Šíbl Radoslav 55 EKODRILL Holešov
103   146 Musil Pavel 64 Trutnov