Výsledková listina MTB 90 - muži
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 3:44:54 129 Oprenčák Vladimír 74 KELLY´S BICYCLES
2 3:48:14 138 Sedlář Jakub 84 SUNDANCE TJ Opava
3 3:51:52 48 Vaňous Jan 73 FELT RACE TEAM Ústí n/O.
4 3:56:25 153 Fišnar Jiří 76 SK TC SPORT Desná Loučná
5 3:57:16 114 Havlíček Václav 84 Lucky Bike
6 4:00:34 70 Jílek Martin 69 Šumperk
7 4:01:17 91 Bače David 85 FELT RACE TEAM  
8 4:03:57 151 Dědič Michal 84 DRÁSAL Holešov
9 4:04:41 132 Kulík Vladislav 73 CK Morava Leština
10 4:05:34 163 Richtr Pavel 76 PROGRAM CYCLE SUGOI
11 4:08:03 127 Slavík Dušan 79 ŠTROF TEAM
12 4:09:10 94 Pavlech Lukáš 80 CK - FESO Petřvald
13 4:09:39 15 Hons Libor 65 BIKE SPORT Chrudim
14 4:11:02 131 Unzeitig Martin 81 CK Morava Leština
15 4:12:28 155 Tříska Ondřej 86 SK TC SPORT Desná Loučná
16 4:14:11 95 Koláček Petr 74 CK - FESO Petřvald
17 4:14:18 154 Matějov Miloš 79 SK TC SPORT Desná Loučná
18 4:14:23 87 Kechrt Tomáš 81 Cirlibaba Šumperk
19 4:14:30 41 Kubánek Daniel 78 Skřipov
20 4:14:54 62 Herot Radek 76 Czech Freestyle Ski Team
21 4:15:14 106 Končitý Dušan 81 CK Vendy Senica, SK
22 4:18:07 126 Slavík Jiří 79 ŠTROF TEAM
23 4:18:34 59 Vít Pavel 71 APOLLO V.L.C Náchod
24 4:23:20 113 Pohl Jan 76 SK Jíra Police nad Metují
25 4:26:20 24 Zeman Miroslav 66 BIKE SPORT servis Opava
26 4:30:12 147 Zeman Tomáš 68 BIKE SPORT servis Opava
27 4:31:21 61 Dostál Pavel 78 Vranov u Starobrna
28 4:34:00 160 Blahut Jan 68 Medic-Assist Opava
29 4:34:12 36 Glaser Martin 72 Rubena - Merida
30 4:34:36 67 Bukovský Lukáš 77 MTB - Náčelníkovo nářadí
31 4:35:48 34 Šalmík Pavel 72 S.O.K. Kratochvíl Rýmařov
32 4:35:57 164 Roubiček Petr 73 PROGRAM CYCLE SUGOI
33 4:36:11 100 Vrkoslav Jiří 78 Cyklo Ski Žitník
34 4:36:36 149 Matyščák Richard 71 Praha
35 4:36:37 28 Knápek Martin 74 VYSOT SPORT Kunín
36 4:37:18 7 Mosig Uwe 68 Sebnitz - BRD
37 4:39:43 150 Šťasta Libor 65 Horal Žďár nad Sázavou
38 4:42:56 8 Kuře  Petr 75 SK JÍRA Náchod
39 4:43:39 79 Mahr Kamil 81 Cyklosport M.Rella Hlubočky
40 4:44:04 78 Vrábel Petr 69 Horal Žďár nad Sázavou
41 4:44:36 169 Kalina Radek 72 Cyklo Kalina Letovice
42 4:45:08 158 Kropáč Ondřej 82 CK Rampušák Štíty
43 4:45:09 20 Beneš Ivan 74 VYSOT SPORT Hodonín
44 4:46:14 108 Bluma Martin 74 Tomíkovice
45 4:46:28 116 Herzán Radim 77 STS Chvojkovice Brod
46 4:48:06 168 Jakeš Miroslav 74 Svitávka
47 4:48:53 21 Dušek Josef 76 ŠKÝZ Letohrad
48 4:49:19 171 Coufal Martin 76 Kočičí hlavy
49 4:49:56 56 Hovorka Jan 79 Štika & Drak Extreme Team
50 4:52:12 133 Hodán Radek 73 Klub Ohanbí
51 4:52:19 12 Sušánka Jan 85 TJ Sokol Senec
52 4:52:28 29 Mejstřík Jiří 72 Hradec Králové
53 4:53:25 23 Švehla Miloslav 67 BIKE SPORT servis Opava
54 4:54:21 142 Kozel Tomáš 74 SKIBIKE Opava
55 4:54:52 81 Poláček Martin 76 C.A.C Šumperk
56 4:55:48 65 Ferianček Honza 81 Cyklo Kaňkovský 2000 Olomouc
57 4:56:19 166 Klezl Lukáš 76 PROGRAM CYCLE SUGOI
58 4:57:28 47 Martinec Milan 74 Ústí nad Orlicí
59 5:01:25 110 Ježek Daniel 77 MTB Náčelníkovo nářadí
60 5:01:26 10 Glier  Miroslav 72 Turbošnekteam Nové Město n. M.
61 5:03:25 52 Kukla Pavel 70 Vigvam Bike
62 5:03:31 22 Pavelek Aleš 72 BIKE SPORT servis Opava
63 5:04:04 31 Truhlář Jan 77 Police nad Metují
64 5:05:04 75 Hříbek Libor 73 Vsetín
65 5:10:13 30 Kučera Martin 74 Hradec Králové
66 5:11:39 152 Šmigura David 77 Bělá u Jevíčka
67 5:11:43 42 Hájka Tomáš 79 Ostrava - Poruba
68 5:12:35 2 Pučan Jiří 71 Bystřice nad Pernštejnem
69 5:12:45 135 Rýznar Marek 81 CK Rampušák Štíty
70 5:17:02 86 Jelínek Jaroslav 78 Šumperk
71 5:17:04 40 Štrobl Karel 71 PERPO Bludov
72 5:17:45 109 Hrabal Jaromír 73 GT Klavary
73 5:19:50 72 Brinkman Jan 73 MTB - Náčelníkovo nářadí
74 5:20:44 97 Rifler Tomáš 76 Cyklo Kaňkovský
75 5:21:06 57 Hainc Václav 76 ACK Třinec
76 5:22:06 130 Vávrů Ladislav 72 Kuřim
77 5:22:45 55 Bacho Jiří 74 Opava
78 5:29:13 123 Moravec Marek 68 Pardubice
79 5:29:22 19 Kučera Tomáš 76 SK Rover Praha
80 5:31:30 76 Zálešák Antonín 66 Miac Pedals
81 5:32:09 3 Beneš František 78 Svitavy
82 5:34:42 49 Plesník Petr 75 LesNice
83 5:35:10 37 Opluštil Tomáš 72 Cyklo Kaňkovský
84 5:37:51 98 Špaček Slávek 80 Cyklo Kaňkovský
85 5:37:59 96 Kubeš Jaroslav 75 Cyklo Kaňkovský
86 5:38:06 33 Kučera Pavel 66 Lomnice nad Popelkou
87 5:39:14 45 Nohejl Pavel 69 Hradec Králové
88 5:40:07 156 Řehounek Jakub 75 Praha
89 5:42:01 27 Fusek Petr 78 MTB Rychlé pláště Ostrava
90 5:43:12 74 Bílík Martin 75 Valašské Meziříčí
91 5:43:20 50 Jansa Petr 76 Moravská Třebová
92 5:45:02 122 Stříteský David 73 Pardubice
93 5:46:04 92 Kavan Antonín 73 Nové Město nad Metují
94 5:48:57 43 Příkopa Tomáš 78 Přerov
95 5:51:17 93 Škuta Přemysl 68 POP BIKE Zlín
96 5:54:30 4 Stádník Marek 76 Kralupy nad Vltavou
97 6:01:05 35 Kovář Petr 74 Olomouc
98 6:04:17 39 Volek Josef 72 MARGL Bike Team
99 6:10:38 141 Sýkora Miroslav 72 MARGL Bike Team
100 6:19:30 107 Sedláček Vít 79 Opava
101 6:28:40 11 Žamboch Miroslav 72 Řež
102   69 Menzel Pavel 72 HAKEN TEAM Javorník
103   6 Vojtek Štěpán 75 Ostravice
104   16 Král Ondřej 74 PROGRAM CYCLE Kolín
105   25 Jílek Jan 70 Vrahovice
106   44 Filgas Jan 73 TJ Metasport
107   46 Marečka  Martin 78 Ústí nad Orlicí
108   53 Kubala Jiří 65 Vigvam Bike
109   54 Michal Robert 68 Vigvam Bike
110   66 Kania Radek 86 Cyklo Kaňkovský 2000 Olomouc
111   68 Martinec Ondřej 76 V.L.C APOLLO Náchod
112   80 Plch Tomáš 79 Cyklosport M.Rella Hlubočky
113   99 Vrkoslav Jan 81 Cyklo Ski Žitník
114   101 Bouda Jiří 71 Šenov u Nového Jičína
115   105 Juřík Jiří 77 Veloservis Jeníček
116   112 Kuře  Pavel 72 Matador Příčnice
117   117 Krátký Ivo 68 Otaslavice
118   125 Březina Vojtěch 86 SK TC SPORT Desná Loučná
119   140 Gřeš Petr 66 Budišovice
120   148 Heinz Tomáš 83 Hradec nad Moravicí
121   157 Pokorný Jan 74 Hradec Králové
122   159 Drbal Stanislav 61 TUKAN ADVENTURE Club M
123   161 Oplt Libor 74 PROGRAM CYCLE SUGOI
124   162 Kaigl Jan 82 PROGRAM CYCLE SUGOI
125   165 Fišer Jiří 76 PROGRAM CYCLE SUGOI