Výsledková listina MTB 60 - muži
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 2:29:15 87 Morávek Vlastislav 76 Felt Race Team
2 2:29:16 257 Novotný  Viktor 82 Cyklo Stratílek
3 2:34:40 225 Neužil Radek 79 KELLY´S BICYCLES
4 2:35:56 226 Čábelický Pavel 82 KELLY´S BICYCLES
5 2:36:30 1 Kouřil Daniel 71 ON ROAD Olomouc
6 2:38:50 264 Novosad David 75 ZENTIVA
7 2:42:11 109 Valigura Martin 73 Silný Team Uničov
8 2:43:00 234 Žák Ivo 80 CK Morava Leština
9 2:45:08 223 Štvrtecký Jaroslav 81 KELLY´S BICYCLES
10 2:45:45 94 Dvořák Dušan 76 SOMA s.r.o.
11 2:52:15 110 Květák Jiří 70 ASPV Vápenná
12 2:52:28 221 Potoček Ján 67 KELLY´S BICYCLES
13 2:52:50 128 Pargač Dušan 74 VYSOT SPORT Kunín
14 2:53:00 79 Král Milan 75 BBB Team Mohelnice
15 2:53:26 92 Planička Robert 76 CYKLO Kaňkovský Olomouc
16 2:54:04 206 Krunčík Pavel 85 TJ Porkert Skuhrov nad Bělou
17 2:54:20 248 Schindler Zbyněk 62 Zamo - Opava
18 2:54:37 218 Seidl Filip 84 KELLY´S BICYCLES
19 2:56:06 164 Vylíčil Lukáš 81 Cyklosport M.Rella Hlubočky
20 2:56:45 165 Zapletal Jiří 64 Zamo - Opava
21 2:57:14 60 Voženílek Martin 83 Libina
22 2:58:04 122 Čegan Radim 86 Opava
23 2:59:31 231 Janhuba Martin 79 CK Morava Leština
24 3:00:24 40 Tomoszek Petr 82 TJ TŽ Třinec
25 3:00:41 125 Sekerka Karel, ml. 88 S - TEAM Olomouc
26 3:01:14 54 Kopec Michael 80 SVS Horní Benešov
27 3:01:28 120 Solil Pavel 83 Hradec Králové
28 3:02:15 249 Haderka Jan 89 DRÁSAL Holešov
29 3:02:40 132 Malčík Michal 75 BTM
30 3:03:00 220 Magula Tomáš 85 KELLY´S BICYCLES
31 3:03:42 99 Šilar Jakub 89 SK Žamberk Tessuti Sport
32 3:03:45 117 Novotný  Jiří 77 VYSOT SPORT
33 3:03:55 142 Tomanek Daniel 74 Miac Pedals
34 3:04:30 161 Prokeš Richard 77 RAFAMAZ  
35 3:04:50 80 Kopřiva Petr 74 BBB Team Mohelnice
36 3:05:05 51 Klech Richard 72 SVS Horní Benešov
37 3:05:12 81 Majvald Jan 85 Škýz Letohrad Cyklosport
38 3:05:18 134 Rotter Michal 71 CK Moravská Třebová
39 3:05:25 259 Šimůnek Jan 82 Cyklo Stratílek
40 3:08:08 131 Malčík Bronislav 56 BTM
41 3:08:38 59 Kubát Radek 75 Cyklo Stratílek
42 3:11:03 209 Pták Václav 63 Zlaté Hory
43 3:11:08 159 Valenta Jiří 66 Horal Žďár nad Sázavou
44 3:11:15 237 Strašil Lukáš 87 CK Morava Leština
45 3:11:26 155 Hala Miroslav 78 VARADERO
46 3:11:50 41 Tomoszek Miroslav 53 Třinec
47 3:12:45 133 Horák Michal 76 CK Moravská Třebová
48 3:12:54 93 Trunečka Zbyněk 75 CYKLO Kaňkovský Olomouc
49 3:12:54 235 Stratil Martin 75 CK Morava Leština
50 3:13:11 18 Flégl Jan 86 VLC- APOLLOBIKE SPORT Náchod
51 3:13:40 64 Lasovský Roman 77 ASPV Vápenná
52 3:14:25 253 Drbal Václav 85 TUKAN ADVENTURECLUB
53 3:14:40 263 Bouchal Aleš 69 Komuna - Přerov
54 3:14:51 156 Kašparů Jan 80 VARADERO
55 3:14:51 157 Wurzel Jakub 80 VARADERO
56 3:15:20 118 Vondrouš Pavel 74 Cyklo Profi
57 3:15:45 205 Dědek Zdeněk 71 AVENIR Brno MTB
58 3:15:55 39 Rajčáni Milan 74 ACK Třinec
59 3:16:08 48 Kulíšek Tomáš 71 SVS Horní Benešov
60 3:16:24 245 Pilčík Adam 84 SUNDANCE TJ Opava
61 3:16:25 212 Žalčík Květoslav 61 Jeseník
62 3:17:00 108 Nesporý Jan 70 Zábřeh
63 3:17:35 200 Oplt Jaroslav 66 MBT
64 3:18:07 25 Indrák Dušan 77 MHBH Nový Jičín
65 3:18:29 126 Nevrlý Lukáš 85 Litovel
66 3:18:29 185 Swiatek Ladislav 70 C.A.C Šumperk
67 3:18:57 91 Grepl Petr 73 Draci z Jeseníku
68 3:19:11 230 König Jiří 78 CK Morava Leština
69 3:19:29 152 Kandrnál Martin 72 MERRELL TEAM
70 3:20:09 111 Navara Ivo 70 Zábřeh
71 3:20:17 247 Štelbaský Miloš 86 CK Morava Leština
72 3:20:21 148 Bukovanský Pavel 74 TESMAN BIKE TEAM
73 3:20:21 149 Lottmann Jiří 80 TESMAN BIKE TEAM
74 3:20:52 36 Sikora Miroslav 79 Havířov - Město
75 3:21:05 127 Bílík Petr 78 Valašské Meziříčí
76 3:21:09 191 Doležal Václav 57 Náchod
77 3:23:02 184 Piterka Miroslav 60 C.A.C Šumperk
78 3:23:23 77 Jašek Petr 76 Praděd Bike Club
79 3:24:00 69 Říhovský Radek 70 Přerov
80 3:24:22 85 Bartonj Pavel 82 Ostrov
81 3:24:44 182 Štěpán Břetislav 61 C.A.C Šumperk
82 3:24:55 178 Blaháček Bohumil 70 PERPO - Bludov
83 3:25:37 147 Kalvach Blahoslav 58 K - Bike
84 3:26:06 71 Podhajský Tomáš 74 Weinstock, s.r.o.
85 3:26:12 68 Marek Tomáš 72 Weinstock, s.r.o.
86 3:26:15 189 Grostan Aleš 73  
87 3:26:21 192 Hála Martin 71 Brno
88 3:26:28 62 Jankůj Josef 55 RK Cyklos Val.Meziříčí
89 3:27:03 255 Šplíchal Petr 56 Brno
90 3:27:32 236 Strašil Pavel 59 CK Morava Leština
91 3:28:15 27 Straka Lukáš 79 RaFaMaZ Opava
92 3:28:30 78 Bartoš Martin 79 Mohelnice
93 3:28:45 169 Bezecný Mojmír 60 Olomouc
94 3:28:50 138 Kareš Milan 66 HAKEN TEAM Javorník
95 3:29:55 265 Houšťava Petr 79 Velký Týnec
96 3:30:18 11 Svoboda Tomáš 77 Luka nad Jihlavou
97 3:30:40 26 Kristek Lubor 78 Cotkytle
98 3:31:10 88 Vaníček Jan 78 Bystřec
99 3:32:35 24 Markuci Jiří 67 INTROVERT MTB
100 3:32:54 176 Báča Pavel 72 CYKLOTEAM PROXIMA
101 3:33:10 44 Cihlář Michael 62 Opava
102 3:34:27 96 Felkl Luděk 60 Šumperk
103 3:34:31 65 Cech Jindřich 56 MTB DIGEST CZ
104 3:35:10 35 Broulík Miroslav 70 Česká Třebová
105 3:35:11 53 Peths Jan 81 SVS Horní Benešov
106 3:35:34 14 Plášek Otto 62 Brno
107 3:35:56 137 Alexander Vladimír 50 Lukavice u Rychnova n.K.
108 3:36:25 216 Sýkora Daniel 71 KELLY´S BICYCLES
109 3:36:27 179 Husák Tomáš 72 TJ TŽ Třinec
110 3:36:30 188 Říha Hubert 58 Náchod
111 3:37:00 180 Šmoldas Luděk 63 C.A.C Šumperk
112 3:37:15 5 Jadrný Lubomír 73 Loko MORAVIA Šumperk
113 3:37:36 170 Bartoš Miloslav 62 PORT ARTUR
114 3:37:40 219 Seidl Richard 85 KELLY´S BICYCLES
115 3:37:45 107 Uherka Vlastimil 69 Zábřeh
116 3:37:47 224 Zavadil Martin 78 KELLY´S BICYCLES
117 3:37:50 4 Hůrka Zdeněk 60 Kublov
118 3:37:58 135 Lavický Ondřej 78 Vranov u Starobrna
119 3:38:23 8 Maršálek Jan 59 Nový Hradec Králové
120 3:38:54 63 Janiš Petr 43 TTB Jeseník
121 3:38:55 101 Středa Ondřej 88 SK Žamberk Tessuti Sport
122 3:38:55 102 Resler Jan 88 SK Žamberk Tessuti Sport
123 3:40:06 174 Žahourek Martin 82 CT PROXIMA
124 3:40:49 74 Kouřil Roman 68 Česká Ves
125 3:40:50 258 Hruška Milan 59 Sportovní spolek Radost
126 3:40:56 167 Kratochvíl Tomáš 86 Bike Team Gagon
127 3:42:17 214 Divinec Peter 58 KELLY´S BICYCLES
128 3:42:37 123 Petráš Jan 73 Praha 10
129 3:43:19 20 Švestka  Jaroslav 53 Lanškroun
130 3:43:53 207 Špreňar Miloslav 63 APOLLO V.L.C.
131 3:44:21 124 Sekerka Karel, st. 61 S - TEAM Olomouc
132 3:47:05 242 Děkan Vlastimil 53 Opava
133 3:47:18 154 Mlynář Éda 60 Krakonošovy větry
134 3:48:11 13 Havelka Petr 74 CYKLO Kaňkovský
135 3:48:50 83 Tichý Kamil 76 Bludov
136 3:49:21 151 Kvarda Michal 78 Praha 4
137 3:49:44 61 Langr Libor 56 ZOMBIE Opava
138 3:51:07 217 Pilař Ivan 58 KELLY´S BICYCLES
139 3:51:29 12 Knoflíček Jiří 62 KNF BIKE CLUB Žďár nad Sázavou
140 3:51:50 38 Klemsa Kamil 81 Chiwava Bike Team
141 3:52:09 52 Klech Aleš 74 SVS Horní Benešov
142 3:53:06 183 Barvínek Petr 64 C.A.C Šumperk
143 3:53:06 186 Novosad Jan 67 C.A.C Šumperk
144 3:54:37 86 Peškar Jan 73 Žamberk
145 3:56:15 229 Endrödy Peter 69 KAC - 2004
146 3:57:04 177 Knápek Jaroslav 74 CYKLOTEAM PROXIMA
147 3:57:23 204 Březina Vladimír 58 Severka Šumperk
148 3:57:50 227 Szturc Josef 64 KAC - 2004
149 3:57:55 243 Kolavík Radek 73 Olomouc
150 3:59:01 190 Binčík Milan 64 Datalock Opava
151 3:59:25 203 Molnárfi Mikuláš 79 Kasejovice
152 3:59:55 262 Světlo Petr 71 Komuna - Přerov
153 4:00:20 166 Šilberský Martin 68 Cyklo Kaňkovský
154 4:00:39 201 Hutař Luděk 61 Litovel
155 4:01:11 143 Smažák Radim 66 Miac Pedals
156 4:02:34 89 Madej René 72 Draci z Jeseníku
157 4:02:34 90 Trunda Josef 70 Draci z Jeseníku
158 4:02:34 97 Tomáš Martin 70 Draci z Jeseníku
159 4:02:41 146 Ondráček Evžen 62 Ruda nad Moravou
160 4:02:50 199 Fleger Jiří 87 Bike Team Gagon
161 4:03:21 66 Holotík Petr 61 MTB DIGEST CZ
162 4:03:25 22 Skříček Miroslav 49 PRECHEZA Přerov
163 4:04:28 73 Čermák Zdeněk 66 Okolohoro
164 4:04:44 112 Matula Miroslav 70 Uničov - Brníčko
165 4:06:35 175 Pospíšil Aleš 82 CT PROXIMA
166 4:07:35 32 Krvač Jiří 76 RaFaMaZ Opava
167 4:08:01 145 Karger Václav 59 Sokol Bohutín - Ski Klub
168 4:08:05 215 Vetrík Tibor 63 KELLY´S BICYCLES
169 4:10:29 106 Petrů Stanislav 63 Velo Club Slavičín
170 4:10:30 105 Petrů Jan 89 Velo Club Slavičín
171 4:10:43 95 Petřík Josef 68 Letohrad
172 4:11:53 119 Solil Stanislav 58 Hradec Králové
173 4:12:37 239 Zejfart Karel 72 CK Morava Leština
174 4:12:45 116 Hudeček Nikola 77 UFO bike
175 4:13:26 28 Schwarz Zdeněk 66 RaFaMaZ Opava
176 4:17:33 31 Pierník Michael 76 RaFaMaZ Opava
177 4:18:16 194 Bláha Tomáš 63 Evropa 2 Olomouc
178 4:18:50 67 Otruba Jan 44 KTS Strážnice
179 4:20:08 244 Geisler Jiří 76 Olomouc
180 4:20:58 241 Turek Igor 61 Opava
181 4:21:01 46 Štěpán Petr 79 Ostrava - Jih
182 4:21:28 57 Dvořák František 49 Svitavy
183 4:21:46 30 Říčný František 55 RaFaMaZ Opava
184 4:23:56 72 Ledvinka Petr 75 Praha 6
185 4:24:03 3 Matouš Petr 59 Olomouc
186 4:25:16 2 Rak Dušan 62 Olomouc
187 4:25:37 29 Novák Martin 70 RaFaMaZ Opava
188 4:30:29 23 Chromý Aleš 68 Hrabyně
189 4:33:06 70 Kohút  Miroslav 54 HK Mobil Přerov
190 4:33:41 21 Boštík Ladislav 46 PRECHEZA Přerov
191 4:38:32 202 Keprta Jakub 76 Praha 3
192 4:38:33 233 Žouželka Jaroslav 50 CK Morava Leština
193 4:38:38 19 Sušánka Pavel 54 Lišany
194 4:39:56 75 Kostura Martin 74 Olomouc
195 4:41:40 139 Menzel Radek 73 HAKEN TEAM Javorník
196 4:44:13 49 Mezenský Rostislav 77 SVS Horní Benešov
197 4:45:06 198 Kati Jaroslav 62 ZOMBIE Opava
198 4:49:01 158 Vavroušek Pavel 67 Horal Žďár nad Sázavou
199 4:52:06 56 Lipka Petr 78 Rychlé pláště Ostrava
200 4:52:55 250 Listoň Marek 75 BIKEBEARS Doksy
201 4:52:57 55 Žabenský Lumír 77 Rychlé pláště Ostrava
202 4:53:09 58 Staško Jakub 78 Ostrava - Jih
203 4:53:19 228 Novák Michal 75 KAC - 2004
204 4:54:27 187 Hrabal Jaroslav 53 Olomouc
205 5:04:59 42 Ševčík Petr 77 Rychlé pláště Ostrava
206 5:05:40 47 Grygar Jiří, Ing. 51 CVK Otice
207 5:05:55 37 Kvapil Milan 80 Chiwava Bike Team
208 5:05:55 141 Holíček Josef 56 Miac Pedals
209 5:05:55 210 Řehulka Josef 58 CVK Opava
210 5:16:22 15 Jarolím Tomáš 67 TOHAKU Havířov
211 5:16:55 254 Jirků Tomáš 69 Opava
212 5:26:29 240 Chlebníček Jiří 60 CK Morava Leština
213 5:32:10 172 Tomica Zdeněk 72 Axibike
214   6 Romportl Jaroslav 77 Nový Hradec Králové
215   7 Kraus Zdenek 62 Nový Hradec Králové
216   9 Mlch Jiří 70 STS Chvojkovice Brod
217   10 Matula Martin 77 Jihlava
218   17 Krkoška Štěpán 50 Ostravice
219   34 Bureš Petr 74 Hoštejn
220   50 Blažek Michal 71 SVS Horní Benešov
221   82 Macan Václav 77 Petrovice
222   84 Krč Tomáš 70 Bike Club Odry
223   98 Galuška Tomáš 70 Kelly´s Bicycles
224   103 Moravec Jaroslav 87 SK Žamberk Tessuti Sport
225   113 Ballák Oldřich 65 Uničov
226   114 Petřík Jaroslav 71 Uničov
227   115 Šafařík Jaromír 61 Uničov
228   129 Bosák Rostislav 75 Ostrava - Poruba
229   130 Peřina Martin 75 Ostrava - Petříkovice
230   144 Salaj Ladislav 32 Prostějov
231   150 Hofschneider Vladimír 56 Olomouc
232   160 Odvárka David 73 Horal Žďár nad Sázavou
233   168 Míl Jiří 66 Hradec Králové
234   171 Tomica Bohdan 66 Axibike
235   193 Netáhlo Tomáš 86 Hlubočky
236   195 Řehák Martin 73 Evropa 2 Olomouc
237   196 Langr Libor 56 ZOMBIE Opava
238   197 Váleček Kamil 70 ZOMBIE Opava
239   208 Doleček Petr 80 Sport Doleček Jablonné nad Orlicí
240   211 Schindler Zbyněk 62 Sport Club Opava
241   256 Tomeček Lubomír 79 Continental KHS Bike Team
242   260 Zima Ota 84 FUJI Bike Ranch MTB Team