Výsledková listina MTB 30 - muži
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 1:18:46 115 Tatíček Petr 85 Kelly´s
2 1:19:33 100 Duch Miroslav 79 SK BP Lumen Úpice
3 1:24:18 160 Hendrych Jirka 72 Bike Freaks Holice
4 1:30:29 65 Hampl Pavel 76 BBB Team Mohelnice
5 1:32:20 104 Štefl David 80 Jaroměř
6 1:32:49 161 Šustek Petr 66 Bike Freaks Holice
7 1:33:30 98 Kopa Michal 75 SKP Šumperk
8 1:33:35 116 Balcar Roman 83 Hronov
9 1:33:47 164 Pleskač Štěpán 75 SK BP Lumen Úpice
10 1:34:13 14 Tannert Jiří 69 Vyškov
11 1:35:00 56 Cajthaml Jiří 60 Šumperk
12 1:35:40 175 Janda Jiří 75 CONTI
13 1:36:10 6 Petráš Roman 80 Utopia Skates Zábřeh
14 1:36:10 7 Jarmar David 77 Zábřeh
15 1:37:36 9 Šplíchal  Josef 75 Nový Hradec Králové
16 1:37:37 181 Novák Pavel 79 KELLY´S BICYCLES
17 1:37:38 206 Kvapilík Josef 65 Postřelmov
18 1:38:55 18 Kučera Miloslav 67 SKI TEAM Herálec
19 1:42:00 17 Kučera Petr 65 MTB Olšany
20 1:42:03 43 Maixner Jaroslav 66 MM Lanškroun
21 1:42:25 162 Tyráček Martin 73 Kelly Expres Třeština
22 1:43:19 46 Hudos Martin 76 Sporton Šumperk
23 1:43:43 64 Pospíšil  Martin 76 BBB Team Mohelnice
24 1:43:51 78 Ratajský Ondřej 84 Šumperk
25 1:44:11 112 Dědák Pavel 81 Bikestore.cz Team
26 1:45:13 205 Axmann Ondřej 85 SK Štíty
27 1:45:23 8 Menšík Pavel 81 Zábřeh
28 1:45:37 168 Kapusník Michal 85 EXPEDICE Šumperk
29 1:46:38 228 Kovář Michal 69 STS Chvojkovice Brod
30 1:46:50 51 Hřivňácký David 74 Opava
31 1:47:01 71 Formánek  Martin 68 RHR Lanškroun
32 1:47:17 226 Trunečka Filip 80 CK Moravská Třebová
33 1:47:34 132 Greguš Miroslav 73 Rokytnický medvěd
34 1:48:24 169 Kamler Miroslav 74 EXPEDICE Šumperk
35 1:48:26 193 Kolesár Viliam 80 Mladá Boleslav
36 1:49:59 54 Nuc Antonín 67 SCOTT - MAD DOG
37 1:50:18 63 Heger Kurt 46 BBB Team Mohelnice
38 1:51:29 87 Elich Tomáš 66 Group 4 Falek
39 1:53:08 129 Stöhr František 61 Conti Jablonec nad Nisou
40 1:53:51 151 Zahradníček Libor 73 Litovel
41 1:54:18 69 Böhm Tomáš 71 RHR Lanškroun
42 1:54:22 159 Klacl Tomáš 84 Lanškroun
43 1:54:31 70 Dušek Petr 72 RHR Lanškroun
44 1:54:59 180 Svítil Roman 77 KELLY´S BICYCLES
45 1:56:43 89 Humaj Tomáš 77 Jeseník
46 1:58:07 157 Bartoš Ivo 59 Hanušovice
47 1:59:27 21 Kupec Marek 65 SMSF Splavsko
48 2:00:20 172 Doležal Rudolf 63 Červená Voda
49 2:00:22 140 Krejčí Ladislav 54 VHS Brno
50 2:00:25 195 Hudetz Michal 73 Králíky
51 2:02:01 202 Krmela František 58 CAC Šumperk
52 2:02:37 124 Ambrož Ondřej 74 FESTINA Praha
53 2:02:58 117 Vlček Jiří 71 Šenov u Nového Jičína
54 2:03:10 153 Münster Marián 76 CHIWAVA BIKE TEAM
55 2:03:21 171 Linhart Petr 59 Šumperk
56 2:04:07 134 David Pavel 73 Nový Jičín
57 2:04:24 219 Zlámal Karel 68 Brno
58 2:04:36 19 Adámek Ivan 65 Červená Voda
59 2:04:40 122 Sedláček Matěj 76 FESTINA Praha
60 2:04:43 126 Kouřil Tomáš 75  Olomouc
61 2:05:12 30 Patkoló Jaroslav 84 Červená Voda
62 2:05:48 222 Toman Marek 84 Jablonné nad Orlicí
63 2:06:11 183 Krejsa Ivan 50 Zábřeh
64 2:06:17 68 Štěpánek Karel 56 Lanškroun
65 2:06:47 150 Pala Slavomír 73 Rožňany
66 2:06:52 60 Šperlich Milan 71 Šumperk
67 2:07:09 25 Stöhr Radek 69  Conti
68 2:07:09 27 Hofman Jiří 64 Conti
69 2:07:31 48 Juliš Jiří 76 Šiko Chrudim
70 2:07:38 125 Navařík Tomáš 81 Litovel
71 2:08:00 216 Mazurkiewicz Martin 81 Nekoř
72 2:08:49 83 Zdeněk Zdeněk 72 Veloservis Jiří Šír
73 2:09:27 217 Mazurkiewicz Jan 83 Nekoř
74 2:09:33 72 Uhlíř Antonín 58 Velocipede Club Anton Králíky
75 2:10:55 76 Hrubý Luboš 44 RONA CZ
76 2:10:59 220 Uhlíř Jiří 66 Králíky
77 2:11:11 105 Puškáč Ivo  76 C.A.S. Krasomil
78 2:13:11 42 Klimek Tomáš, Ing. 78 Rychlé pláště Ostrava
79 2:13:25 128 Pálka Lubomír 61 Valašská Bystřice
80 2:14:00 1 Mikula Martin 85 Říčany
81 2:14:16 106 Vybíral Michal 79 Zlín
82 2:15:40 52 Hovorka Pavel 79 Štika & Drak Extreme Team
83 2:16:08 203 Jílek Martin 75 Leština
84 2:16:47 3 Vala Petr 73 VALSONI
85 2:17:36 179 Zela Bohumil 71 KELLY´S BICYCLES
86 2:18:53 152 Morkes Svatopluk 51 Chomoutov
87 2:22:01 29 Václavek David 77 Sudkov
88 2:22:52 58 Kovář Ronald 47 Doloplazy
89 2:23:35 39 Potěšil Jiří 77 Mohelnice
90 2:23:59 147 Posmýk Bořivoj 48 Zábřeh
91 2:25:08 28 Urban Pavel 76 Leština
92 2:25:10 57 Kalita Štěpán 75 Olomouc
93 2:26:18 13 Balcárek Pavel 76 Zábřeh
94 2:26:18 11 Synek Robert 71 PLECHY Zábřeh
95 2:26:29 40 Přichystal Richard 75 Mohelnice
96 2:31:19 37 Bílek Zdeněk 74 Kosov
97 2:34:49 123 Pacovský Jan 75 FESTINA Praha
98 2:36:02 211 Tempír Miloslav 61 Studio 2001
99 2:37:48 59 Studený  Pavel 75 Rychlé pláště Kožušany
100 2:40:48 38 Jílek Miloš 66 Kosov
101 2:42:55 22 Skalický Miroslav 65 SKALAN Lanškroun
102 2:46:30 214 Smékal Pavel 75 Praha
103 2:48:21 107 Stropek Jiří 64 Olomouc
104 2:53:00 108 Gelnar Petr 69 Ostrava - Svinov
105 3:04:05 49 Pekař Zdeněk 78 Šiko Chrudim
106 3:04:05 50 Kopčák Michal 78 Šiko Chrudim
107 3:10:47 33 Říha Jan 85 Písek
108 3:13:20 67 Brokeš Radim 80 Lanškroun
109 3:18:03 190 Dušek Jarda 63 CK Morava
110 3:19:58 204 Blabla Pavel 70 Leština
111 3:23:59 92 Nakládal Pavel 66 Náměšť nad Oslavou
112 4:04:08 148 Krátký Josef 40 Otaslavice
113 4:40:44 61 Vostruha Aleš 70 Všetaty
114 5:13:03 138 Crha Martin 76 Evropa 2 Olomouc
115   12 Krňávek Martin 72 Zábřeh
116   44 Maixner Jaroslav 85 MM Lanškroun
117   77 Vacek Vít 69 Lanškroun
118   85 Vlasák Roman 65 Krakonošovy větry
119   99 Trojek Karel 81 TRISTYLE Šumperk
120   103 Balcárek Lukáš 81 Stěžírky
121   109 Gřeš Petr 66 Budišovice
122   127 David Miroslav 72 Nový Jičín
123   149 Kuba Vojmír 34 Vlaské
124   154 Sýkora Lukáš 74 Bezno
125   197 Dědič Michal 84 DRÁSAL Holešov
126   212 Krejčí Lukáš 78 CK Hospoda pod Lesem