Výsledková listina MTB 30 - junioři
Pořadí Čas St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
1 1:14:42 101 Brendl Tomáš 86 SK BP Lumen Úpice
2 1:19:12 194 Novotný Jakub 88 SKP DUMA FORT Lanškroun
3 1:19:17 196 Fojtíček Karel 87 DRÁSAL Holešov
4 1:24:20 178 Seidl Daniel 86 KELLY´S BICYCLES
5 1:26:29 187 Šváb Jiří 86 CK Morava
6 1:27:00 218 Antel Martin 89 Veloservis Bruntál
7 1:27:04 200 Klein Martin 89 SK Štíty
8 1:27:10 199 Síka Michal 87 SG Vrbno pod Pradědem
9 1:27:56 221 Růžička Václav 88 Bike Freaks Holice
10 1:28:18 16 Šmerda Tomáš 91 ASP Vápenná
11 1:28:44 182 Novák Jakub 87 KELLY´S BICYCLES
12 1:30:05 186 Kousal Lukáš 86 CK Morava
13 1:31:15 88 Mareš Tomáš 87 Králíky
14 1:33:02 31 Vrážel Tomáš 87 CK PELOTON
15 1:34:15 158 Novotný Radek 86 VLC Apollobikesport Náchod
16 1:34:58 174 Hének Petr 87 CONTI
17 1:35:41 229 Klauz Michal 87 CYKLOKLUB Morava
18 1:49:13 15 Bartoš Josef 90 Crhov
19 1:38:59 91 Hýbl Ondřej 87 Zábřeh
20 1:39:39 55 Melnar Ondřej 88 SCOTT - MAD DOG
21 1:40:09 102 Gál Jiří 90 Štíty
22 1:41:50 24 Stöhr Ondra 88 Conti
23 1:43:17 131 Stöhr Jan 91 Conti Jablonec nad Nisou
24 1:43:31 119 Karásek Michal 87 Continental KHS BT
25 1:48:51 118 Soukup Ondřej 89 Rybí
26 1:48:59 165 Hýbl Jaroslav 93 CK Rampušák Štíty
27 1:49:45 130 Stöhr Pavel 91 Conti Jablonec nad Nisou
28 1:50:04 225 Kastner Luděk 88 SOK Kratochvíl Rýmařov
29 1:51:18 145 Stibůrek Petr 88 Líšno
30 1:51:38 73 Neumann Jan 90 Círlibaba
31 1:52:08 170 Linhart Petr 91 DAMA SPORT Šumperk
32 1:58:27 155 Hutař Jan 88 Litovel
33 1:58:50 84 Rak Tomáš 88 Velo Club Slavičín
34 2:00:46 227 Špičák David 91 Lanškroun
35 2:00:55 26 Stöhr Radim 91 Conti
36 2:02:45 74 Madaj René 91 Jeseník
37 2:03:53 97 Karger Václav 92 Sokol Bohutín - Ski Klub
38 2:05:12 53 Plocr Milan 86 Městečko Trnávka
39 2:10:23 167 Hartenberger Lukáš 90 ŠKODA TEAM
40 2:23:10 173 Bartošek Michal 89 Březná
41 2:24:25 95 Jílek Jakub 92 Šumperk
42 2:26:11 146 Pecháček Tomáš 89 Horní Studénky
43 2:42:55 23 Skalický Daniel 92 SKALAN Lanškroun
44 2:45:00 191 Horký David 93 CK Morava
45 2:45:02 189 Dušek Michal 93 CK Morava
46 2:47:46 110 Gřeš Tomáš 95 Budišovice
47 2:52:58 111 Gelnar Jakub 95 Ostrava - Svinov
48 3:09:07 62 Kuběnka Miroslav 87 Kostelec n.Orlicí
49 3:10:38 114 Minář  Marek 94 Horní Studénky
50   142 Kousek Pavel 88 C.A.C Šumperk
51   166 Axmann David 89 SK Štíty
52   176 Divinec Michal 88 KELLY´S BICYCLES
53   185 Antel Martin 89 Veloservis Bruntál
54   192 Chlebníček Jiří 87 CK Morava
55   198 Haderka Jan 89 DRÁSAL Holešov