Výsledky 120km - Muži
Pořadí St.č.     Příjmení Jméno Roč. Bydliště Kat. Čas
1. 247 Fiala Jan 77 Znojmo M 3:30:30
2. 185 Mocek Petr 81 Pletený Újezd M 3:30:41
3. 245 Smutný Nikola 78 Jihlava M 3:31:02
4. 246 Mikulášek Jiří 76 Znojmo M 3:31:58
5. 174 Sedláček Michal 75 Sedliště M 3:32:05
6. 340 Šubrt Jan 78 Milovice M 3:32:10
7. 324 Křivánek Jiří 85 Znojmo M 3:32:15
8. 95 Orálek Dušan 74 Moravská Třebová M 3:32:22
9. 178 Jičínský Jan 75 Pardubice M 3:32:37
10. 115 Hájovský Josef 67 Frýdek Místek M 3:32:43
11. 313 Holub Michal 64 Žďár nad Sázavou M 3:33:26
12. 229 Kunčický Radim 67 Praha 9 M 3:33:35
13. 58 Mlynář Vlastimil 74 Vrbno pod Pradědem M 3:33:42
14. 59 Holčmář Josef 79 Žďár nad Sázavou M 3:33:56
15. 352 Vrána Dušan 73 Chotěboř M 3:33:58
16. 156 Nebeský Tomáš 70 Praha M 3:34:02
17. 326 Zavadil Jaromír 75 Znojmo M 3:36:30
18. 242 Jílek Petr 79 Hanušovice M 3:37:05
19. 145 Klvaň Norbert 72 Lysá nad Labem M 3:37:40
20. 366 Kabrnec Jan 72 Litomyšl M 3:41:45
21. 97 Kuběnka Radek 67 Žichlínek M 3:41:50
22. 105 Novotný Dušan 76 Žleby M 3:42:01
23. 94 Kadidlo Jiří 72 Moravská Třebová M 3:42:05
24. 205 Hrabovský Ivo 64 Ostrava - Poruba M 3:42:33
25. 13 Křenek Aleš 85 Rýmařov M 3:43:40
26. 9 Krupička Martin 85 Rudná u Prahy M 3:43:47
27. 316 Březina Rudolf 64   M 3:43:59
28. 213 Dočekal Rostislav 68 Přerov M 3:45:15
29. 6 Pučan Jiří 71 Bystřice n. P. M 3:45:44
30. 189 Bubeník Evžen 74 Bruntál M 3:46:31
31. 311 Růžička Michal 76 Moravská Třebová M 3:46:45
32. 360 Kapal Jan 74 Praha 4 M 3:48:57
33. 270 Kulhavý Tomáš 88 Písečná M 3:49:10
34. 43 Michal Petr 64 Kladno M 3:49:13
35. 310 Caroll Brad   Jihoafická rep. - JAR M 3:51:27
36. 110 Okruhlica Petr 69 Praha M 3:51:55
37. 50 Lesák Karel 74 Opava M 3:52:05
38. 140 Kotlář Luboš 64 Jičín M 3:52:08
39. 289 Stránský Milan 69 Česká Třebová M 3:53:49
40. 40 Skalický Jiří 68 Žamberk M 3:53:59
41. 308 Břinčil Josef 82 Štíty M 3:54:01
42. 44 Bechynský Vít 87 Lipová Lázně M 3:54:05
43. 109 Žák Petr 71 Vrdy M 3:54:08
44. 356 Nič Pavel 77 Praha 2 M 3:55:24
45. 331 Horák Jiří 78 Dvůr Králové M 3:55:56
46. 160 Plucnar Pavel 73 Třinec M 3:56:01
47. 101 Štěpánek David 68 Slavičín M 3:56:11
48. 346 Vítek Roman 69 Žďár nad Sázavou M 3:57:42
49. 332 Záleský Milan 68 Králíky M 3:57:45
50. 198 Pospíšil Roman, Ing. 67 Lesnice M 4:00:33
51. 199 Odložil Petr, Ing. 78 Zábřeh M 4:00:34
52. 10 Robek Robert 70 Praha M 4:00:35
53. 57 Linhart Milan 64 Dobruška M 4:00:37
54. 266 Vaněček Petr 75 Jaroměř M 4:03:20
55. 261 Bauer Oldřich 83 Choceň M 4:03:22
56. 328 Švadlena Petr 72 Bechyně M 4:03:40
57. 276 Šembera Josef 77 Mladá Boleslav M 4:05:40
58. 93 Pocsai Sándor 70 Moravská Třebová M 4:08:10
59. 268 Kamaryt Leoš 69 Hradec Králové M 4:13:24
60. 51 Novák Vít 89 Kladno M 4:13:25
61. 150 Kopčan Radek 65 Brno M 4:13:27
62. 61 Korbelář Petr 69 Trutnov M 4:13:47
63. 307 Bartoň Eduard 85 Štíty M 4:13:48
64. 84 Křeček Miloš 70 Nové Město nad Metují M 4:13:50
65. 295 Franěk Josef 70 Č.Budějovice M 4:15:11
66. 195 Bludský David 71 Hradec Králové M 4:17:07
67. 303 Vysypal Ondřej 75 Pardubice M 4:17:08
68. 16 Kabele Tomáš 68 Praha M 4:17:10
69. 34 Buchta Miroslav 67 Velké Meziříčí M 4:17:17
70. 264 Pacák David 70 Josefov M 4:20:08
71. 265 Dušek Vilém 75 Jaroměř M 4:20:11
72. 15 Vebr André 70 Praha M 4:20:14
73. 241 Jíra Aleš 74 Praha 10 M 4:20:56
74. 372 Špaček Jiří 64 Červená voda M 4:20:58
75. 46 Szczyrba Roman 70 Lipník nad Bečvou M 4:22:02
76. 107 Zavadil Filip 84 Žleby M 4:23:54
77. 252 Kavalíř Luboš 72 Ronov nad Doubravou M 4:24:03
78. 240 Vavák Libor 65   M 4:24:06
79. 70 Vargai Štefan 67 Sabinov M 4:25:13
80. 24 Špringer Václav 74 Vyškov M 4:25:16
81. 170 Šollar Richard 73 Hrádek M 4:25:25
82. 33 Mikulášek Josef 74 Velké Meziříčí M 4:25:30
83. 112 Honzák Tomáš 86 Klášterec nad Orlicí M 4:27:34
84. 260 Stříteský Zdeněk 72 Choceň M 4:27:57
85. 207 Říha Karel 70 Záhoří M 4:28:00
86. 358 Bartosz Wronsici 78 Rybnik (Polska) M 4:28:55
87. 327 Kync Zdeněk 67 Hlinky M 4:29:44
88. 224 Zikmund Miroslav 66 Volduchy M 4:30:01
89. 28 Heger Jiří 69 Olomouc M 4:31:11
90. 194 Baier Viktor 76 Hradec Králové M 4:31:13
91. 357 Sameš Milan 68 Bakov n.J. M 4:32:50
92. 36 Held Alan 76 Bavoryně M 4:33:02
93. 152 Simon Josef 66 Lipník nad Bečvou M 4:34:06
94. 165 Doubek Tomáš 87 Polička M 4:36:17
95. 216 Přikryl Jan 78 Lipník nad Bečvou M 4:36:42
96. 182 Friedl Pavel 70 Boskovice M 4:43:08
97. 329 Uma Stanislav 67 Praha 5 M 4:45:28
98. 167 Palán Martin 80 Olomouc M 4:45:53
99. 193 Brzek Jiří 70 Hradec Králové M 4:45:58
100. 287 Prusík Vladimír 68 Plzeň M 4:46:40
101. 141 Kolařík Roman 80 Kladno M 4:50:12
102. 55 Křeček Miloslav 64 Dobřany M 4:51:20
103. 176 Zimmermann Tomáš 71 Praha 1 M 4:52:33
104. 253 Slavík Jan 68 Jaroměř  M 4:52:44
105. 23 Sikela Dušan 70 Kralupy nad Vltavou M 4:54:16
106. 197 Frankovič Jan 76 Lipník nad Bečvou M 4:54:30
107. 124 Pelc Jaromír 75 Bruntál M 4:59:37
108. 119 Rokos Martin 80 Andělská Hora M 5:00:09
109. 233 Novák Dalibor 87 Brno M 5:00:37
110. 334 Javůrek Tomáš 87 Nové Město na Moravě M 5:03:02
111. 217 Novák Jindřich 71 Lysá nad Labem M 5:06:56
112. 220 Novák Jiří 68 Lysá nad Labem M 5:06:57
113. 144 Moravec Petr 79 Humpolec M 5:08:37
114. 26 Javůrek Robert 68 Praha M 5:18:26
115. 336 Věříš Michal 65 Třebechovice M 5:23:07
116. 337 Kudelka Tomáš 65 Dvůr Králové M 5:23:08
117. 126 Jiříček Petr 74 Praha M 5:23:27
118. 7 Kos Vladimír 65 Praha M 5:23:29
119. 181 Balý Ladislav 75 Jesenice M 5:28:04
120. 62 Bělík Luboš 74 Trutnov M 5:30:39
121. 25 Andrýs Mojmír 71 Praha M 5:46:03
122. 121 Vojtíšek Petr 77 Světlá Hora M 5:57:46