RAMPUŠÁK 2003 - MTB - 90km - muži
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 130 Hornych Véna 78 RAVO RACING 3:39:31
2 61 Fišnar Jan 80 TC Sport Desná Loučná 3:40:13
3 135 Oprenčák Vladimír 74 KELLY´S BICYCLES 3:50:15
4 49 Vaňous Jan 73 FELT RACE TEAM 3:59:42
5 89 Bače David 85 FELT RACE TEAM 3:59:46
6 63 Fišnar Jiří 76 TC Sport Desná Loučná 4:00:39
7 57 Cichy Vlastimil 72 TJ TŽ KELLY´S Třinec 4:04:13
8 131 Bernard Karel 68 KT SPORT Hronov 4:04:50
9 67 Jílek Martin 69 MTB Šumperk 4:06:14
10 85 Pohl Jan 76 SK Redpoint Teplice n/Metují 4:08:13
11 60 Havlíček Václav 84 Hradec Králové 4:08:42
12 106 Kopecký Tomáš 83 ACS DRAK Vrbno p.Pradědem 4:12:15
13 150 Unzeitig Martin 81 CK Morava 4:12:19
14 137 Šilar Zdeněk 81 CYKLO - SI KLUB 4:14:07
15 55 Krejza Aleš 77 TJ TŽ KELLY´S Třinec 4:16:22
16 77 Král Ondřej 74 Programcycle 4:18:04
17 68 Cienciala Tomáš 70 CK PARK ROPICE 4:19:05
18 87 Martinec Ondřej 76 APOLLO Náchod 4:20:48
19 13 Pour Pavel 68 CYKLO SKI Žitník 4:21:33
20 121 Slavík Dušan 79 Štrof Team Kroměříž 4:22:57
21 184 Richtr Pavel 76 Programcycle SUGOI 4:24:26
22 64 Novosad David 75 JMC - CZ 4:25:00
23 58 Kantor Tomáš 73 TJ TŽ KELLY´S Třinec 4:26:37
24 97 Mahr Kamil 81 Hlubočky 4:26:39
25 149 Janhuba Martin 79 CK Morava 4:26:51
26 151 Stratil Martin 75 CK Morava 4:27:06
27 145 Bouška Jan 86 Pardubice 4:28:46
28 96 Plch Tomáš 79 Mariánské Údolí 4:29:44
29 138 Moravec Aleš 76 ChP SPORT Hradec Králové 4:31:30
30 117 Janeczko Miloš 75 Cyklosport Milan Rella Hlubočky 4:32:24
31 92 Dvořáček Zbyněk 80 TK Brno 4:32:42
32 86 Kuře Petr 75 SK Jíra 4:33:30
33 169 Tempír Tomáš 77 Dukla Liberec 4:34:02
34 65 Mužík Pavel 76 HROCH TÝM Pardubice 4:34:22
35 129 Rozlívka Radek 73 Svitavy 4:34:25
36 122 Vašulín Zdeněk 64 Oslavany 4:34:51
37 16 Herot Radek 76 CZECH FREESTYLE TEAM 4:35:35
38 147 Pösl Roman 67 Praha 2 4:37:30
39 83 Doležal Zdeněk 74 Cyklosport Chropyně 4:38:03
40 189 Ligocki Michal 78 Bytom 4:38:30
41 53 Vocelka Vojtěch 75 AP Servis Bike Team 4:39:27
42 4 Hrazdíra Ondřej 77 ŠELA SPORT Přerov 4:40:50
43 188 Kuzniak Filip 76 Twomarik Racing Team 4:41:48
44 18 Pargač Dušan 74 Cyklo Art Bike Klub Kopřivnice 4:44:29
45 9 Elich Jiří 64 DUANE Náchod 4:45:26
46 15 Havlíček Rostislav 77 Jilemnice 4:47:23
47 116 Mikisek Jaroslav 78 Cyklosport Milan Rella Hlubočky 4:47:30
48 118 Hynek Josef 79 SK Piranha Bike Šumperk 4:48:43
49 10 Vrábel Petr 69 AXIOM ORBITT 4:54:37
50 115 Rella Milan 66 Cyklosport Milan Rella Hlubočky 4:55:52
51 155 Klezl Lukáš 76 PROGRAMCYCLE SUGOI 4:56:31
52 17 Kaftan Ctirad 66 Praha 4:56:33
53 38 Rajčáni Milan 74 ACK Třinec 4:58:42
54 185 Krejčí Pavel 74 Žamberk 4:59:46
55 173 Thomitzek Filip 83 Kobeřice 5:01:28
56 5 Čechovský Petr 71 Bílovice nad Svitavou 5:02:29
57 33 Šerka Martin 66 Vrchlabí 5:05:46
58 178 Stodůlka Vladimír 76 Solnice 5:06:16
59 156 Oříšek Martin 72 PROGRAMCYCLE SUGOI 5:06:18
60 35 Pospíchal Přemysl 72 Jilemnice 5:06:40
61 108 Kubeš Vojtěch 85 Dolní Dvorce 5:06:43
62 14 Hartig David 73 SaFrata Bohumín 5:07:10
63 160 Jílek Jan 70 Prostějov 5:07:50
64 80 Oplt Jaroslav 66 Předklášteří 5:08:50
65 79 Košťál Martin 64 Programcycle 5:09:15
66 45 Anders Viktor 74 Lázně Jeseník 5:10:33
67 107 Kubeš Jan 79 Dolní Dvorce 5:11:10
68 19 Popelka Petr 78 Olomouc 5:11:38
69 22 Hainc Václav 76 Český Těšín 5:13:15
70 91 Slezák Roman 78 Otrokovice 5:13:28
71 158 Herain Jiří 75 Brandýs nad Orlicí 5:14:25
72 123 Macháček Pavel 72 MARGL Bike Team 5:15:41
73 66 Kopecký Michal 64 Opava 5:15:50
74 180 Duda Petr 79 Ostrava 5:16:20
75 31 Beneš František 78 Svitavy 5:17:02
76 140 Jelínek Jan 72 MARGL Bike Team 5:19:45
77 34 Bouda Jiří 71 Šenov u Nového Jičína 5:20:19
78 164 Juren Tomáš 67 Brno 5:20:54
79 143 Zaplatílek Luboš 77 Vrchlabí 5:20:55
80 163 Šalanda Pavel 80 Radkov 5:20:56
81 154 Nedopílek Vít 84 BSC Opava 5:21:32
82 109 Prokop Jan 75 C.A.C Šumperk 5:21:33
83 90 Srnec Daniel 69 YCNEGA TIŠNOV BIKERS 5:22:08
84 159 Jendek David 70 Brandýs nad Orlicí 5:22:43
85 95 Krejčí Libor 71 Nymburk 5:23:23
86 54 Rifler Tomáš 76 Olomouc 5:23:37
87 153 Bouchal Aleš 69 Osek nad Bečvou 5:23:46
88 84 Zapletal Luděk 76 Bystřice pod Hostýnem 5:24:15
89 76 Špaček Slávek 80 Olomouc 5:25:52
90 182 Hoffman Jan 74 Mladá Boleslav 5:27:00
91 161 Dočkal Svatoslav 71 Pustiměř 5:27:52
92 139 Schickl Petr 77 Velouni 5:30:15
93 41 Volek Josef 72 MARGL Bike Team 5:30:25
94 48 Zálešák Antonín 66 Maniac Pedals 5:30:36
95 23 Souček Karel 70 JK Frynta Jaroměř 5:30:55
96 27 Karger Luděk 74 CYKLO-SPORT Popelka 5:32:16
97 42 Prokeš Richard 77 RAMAFAZ Opava 5:34:48
98 44 Dědek Zdeněk 71 Brno 5:35:40
99 32 Kalabis Jiří 77 CK PELOTON 5:37:47
100 71 Sedláček Petr 69 DPC Doudleby 5:38:53
101 183 Čurda Jiří 75 Mladá Boleslav 5:42:06
102 43 Filip David 74 Horní Město 5:43:44
103 51 Kubín Karel 67 Programcycle 5:44:18
104 37 Truhlář Jan 77 Hromosvodi 5:45:08
105 111 Jírový Jakub 75 Praha 4 5:45:14
106 165 Skládal Petr 73 Majetín 5:46:02
107 166 Grohmann Martin 78 Citov 5:46:02
108 21 Opluštil Tomáš 72 Čechovice 5:46:31
109 29 Kubeš Jaroslav 75 Olomouc 5:46:35
110 142 Lukáš Jakub 84 DIAMANT BIKE TEAM 5:49:15
111 74 Hoda Ivan 71 TRUMA Brno 5:49:55
112 120 Fusek Petr 78 Ostrava - Zábřeh 5:50:32
113 144 Bouška Jan 50 Pardubice 6:00:50
114 133 Hyška Vladimír 66 Moravská Třebová 6:02:53
115 124 Soukup Daniel 75 Praha 6:09:23
116 181 Kalas Jiří 80 Ostrava 6:09:50
117 98 Hladký Martin 64 Ostrava 6:13:10
118 70 Ulrich Milan 70 DPC Doudleby 6:20:09
119 72 Schejbal Martin 64 DPC Doudleby 6:20:15
120 126 Juroš Jaroslav 72 MARGL Bike Team 6:24:19
121 8 Humaj Tomáš 77 Jeseník 6:29:50
122 141 Rychlý Lubomír 64 Opava 6:33:54
123 28 Popelka Jaroslav 66 CYKLO-SPORT Popelka 6:36:50
124 26 Zámečníček Tomáš 73 CYKLO-SPORT Popelka 6:39:10
125 168 Zálešák Boris     6:58:00
126 170 Jindra Ladislav 71 Harel Bike Team 7:10:07
127 93 Bednář Josef 71 MARGL Bike Team 7:19:13
128 1 Sušánka Jan 85 Sokol Senec 8:20:56