RAMPUŠÁK 2003 - MTB - 60km -muži
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 239 Videcký Karel 81 Max Cursor 2:26:44
2 227 Najser Tomáš 78 Bike One 2:31:47
3 228 Sedlář Jakub 84 Sundance TJ Opava 2:34:31
4 203 Kulík Vladislav 73 CK Morava 2:38:24
5 41 Morávek Vlastimil 76 SK Žamberk TESSUTI Sport 2:38:42
6 202 Žák Ivo 80 CK Morava 2:38:48
7 42 Liebich Petr 86 SK Žamberk TESSUTI Sport 2:38:59
8 148 Slanina Tomáš 78 SK Jiří Team 2:45:07
9 115 Krč Tomáš 70 ZK Sport Odry 2:45:32
10 235 Březina Vojtěch 86 SKTC SPORT Desná 2:46:27
11 214 Strašil Lukáš 87 CK Morava 2:47:11
12 5 Zavadil Martin 78 KELLY´S BICYCLES 2:47:54
13 127 Zela Bohumil 71 KELLY´S BICYCLES 2:47:54
14 57 Mondek Martin 85 FENIX SKI TEAM Jeseník 2:48:39
15 207 Klunčík Pavel 85 TJ Skuhrov 2:49:30
16 98 Lajcha Marian 76 Nový Jičín 2:49:41
17 198 Zlámal Petr 81 DRÁSAL TEAM 2:52:49
18 201 König Jiří 78 CK Morava 2:55:05
19 190 Dokulil Jakub 85 ACS DRAK Vrbno 2:55:07
20 142 Mačát Jiří 76 JM Elektroinstalace Lanškroun 2:55:36
21 150 Podhajský Tomáš 74 Nový Jičín 2:55:48
22 192 Seidl Daniel 86 KELLY´S BICYCLES 2:56:51
23 76 Mazák Lukáš 86 Hrabenov 3:00:57
24 216 Urban Jiří 67 Letohrad 3:01:00
25 229 Roudný Václav 74 Jablonec nad Nisou 3:01:58
26 118 Kvapil Aleš 85 KMK Lanškroun 3:02:45
27 44 Středa Ondřej 88 SK Žamberk TESSUTI Sport 3:03:14
28 48 Hutnik Antonín 59 JKF Jaroměř 3:04:19
29 90 Klíma Jan 78 Polička 3:05:55
30 16 Vodička Libor 75 Cyklo Art Bike Club Kopřivnice 3:05:57
31 123 Polách Rostislav 75 SK DAMA SPORT Šumperk 3:06:09
32 152 Šuřík Vladan 73 Nový Jičín 3:07:12
33 17 Lipový Vladimír 68 Cyklo Art Bike Club Kopřivnice 3:07:39
34 13 Pšenička Jakub 85 Finstral MTB Racing team 3:09:28
35 82 Fajc Martin 68 Praha 10 3:10:00
36 25 Planička Robert 76 Mohelnice 3:10:05
37 92 Glier Miroslav 72 Nové Město na Moravě 3:10:20
38 140 Šilar Michal 85 CYKLO SI 3:10:27
39 34 Nezval Tomáš 77 DRAPS 3:10:51
40 195 Krupička Jan 84 Kladno 3:11:03
41 43 Moravec Jaroslav 87 SK Žamberk TESSUTI Sport 3:11:31
42 26 Kindl Luděk 68 Praha 3:11:41
43 191 Šedlbauer Tomáš 85 KELLY´S BICYCLES 3:12:03
44 124 Tříska Ondřej 86 TC SPORT DESNÁ LOUČNÁ 3:12:11
45 32 Ondráček Libor 64 Olomouc 3:12:13
46 160 Piterka Miroslav 60 C.A.C Šumperk 3:13:41
47 109 Žváček Miroslav 68 Dolní Studénky 3:13:55
48 15 Chlumský Michal 67 IBO Beroun 3:14:14
49 104 Haša Miroslav 75 Veloservis Bruntál 3:14:15
50 199 Kandrnál Martin 72 DRÁSAL TEAM 3:14:16
51 68 Sýkora Daniel 71 KELLY´S BICYCLES 3:14:33
52 116 Malčík Michal 75 KMK Lanškroun 3:14:51
53 157 Kousek Pavel 88 C.A.C Šumperk 3:16:24
54 224 Nesměrák Karel 67 Praha 3:19:24
55 117 Malčík Bronislav 56 KMK Lanškroun 3:19:35
56 182 Mach Václav 55 SK BP Lumen Úpice 3:20:13
57 167 Šmoldas Luděk 63 C.A.C Šumperk 3:20:20
58 218 Bujárek Vlastimil 70 Hradec Králové 3:20:22
59 77 Blaháček Bohumil 70 Postřelmov 3:20:24
60 213 Strašil Pavel 59 CK Morava 3:20:40
61 178 Mach Petr 48 SK BP Lumen Úpice 3:23:38
62 180 Tylš Jaroslav 53 SK BP Lumen Úpice 3:24:01
63 108 Uherka Vlastimil 69   3:24:13
64 144 Pták Václav 63 Zlaté Hory 3:24:41
65 164 Swiatek Ladislav 70 C.A.C Šumperk 3:24:47
66 114 Maixner Jaroslav 66 Lanškroun 3:25:15
67 158 Novosad Jan 67 C.A.C Šumperk 3:26:31
68 200 Grosman Aleš 73 Nový Jičín 3:26:50
69 220 Lukavec Jiří 64 Liberec 3:26:50
70 46 Jankůj Josef 55 RK CYKLOS Valašské Meziříčí 3:27:05
71 204 Doubrava Ondřej 78 CK Morava 3:27:07
72 45 Poláček Václav 77 BIKE FREAKS Holice 3:27:47
73 110 Nesporý Jan 70 CK Peloton 3:28:24
74 166 Štěpán Břetislav 61 C.A.C Šumperk 3:29:28
75 30 Netušil Jiří 80 Dubňany 3:30:15
76 222 Tichý Marek 77   3:30:58
78 169 Romportl Jaroslav 77 Hradec Králové 3:31:10
79 168 Kraus Zdenek 62 Hradec Králové 3:31:12
80 35 Lasovský Roman   Lipová Lázně 3:31:20
81 49 Koláček Petr 76 Náchod 3:32:56
82 128 Vondrouš Pavel 74 BIKE FREAKS 3:34:57
83 36 Janiš Petr 43 Jeseník 3:35:32
84 14 Vašata Jiří 62 Hradec Králové 3:36:28
85 238 Jelínek Jaroslav 78 SKP Šumperk 3:36:31
86 101 Gorčík Lukáš 81 Zlín 3:36:34
87 170 Dědák Pavel 81 Kamikaze Team Líta 3:36:35
88 60 Janeček Petr 67 Pardubice 3:36:56
89 233 Novotný Josef 75 Litoměřice 3:37:18
90 183 Marek Tomáš 72 Bike Servis PR 3:37:39
91 69 Vitásek Radomír 73 Dlouhomilov 3:38:56
92 113 Krčmář Roman 68 Uničov 3:39:09
93 87 Šotola Karel 71 UFO Bike Opava 3:39:15
94 51 Olejník Jiří 75 Brno 3:39:25
95 50 Ginter Tomáš 84 ŠELA SPORT Přerov 3:39:50
96 102 Všianský Ondřej 72 Praha 2 3:39:55
97 4 Hosák Milan 57 TJ Horní Bradlo 3:40:10
98 22 Hubka Martin 74 Černožice 3:40:33
99 132 Zeman Radek 77 Opava 3:41:19
100 12 Kristek Lubor 78 Cotkytle 3:41:35
101 172 Langr Libor 58 ZOMBIE Opava 3:41:38
102 38 Hájek Martin 61 Teplice 3:41:51
103 135 Markuci Jiří 67 BikeBears Doksy 3:42:03
104 55 Mondek Petr 59 Česká Ves 3:42:13
105 189 Báča Pavel 72 TJ Krasíkov 3:42:19
106 236 Mojžíš Libor 68 Bajkeleroš Žernov 3:43:09
107 234 Kovář Michal 69 KAMIKAZE TEAM Lípa 3:43:16
108 147 Duda Tomáš 64 Ostrava 3:43:21
109 75 Winkler Jiří 58 Bohutín 3:43:24
110 149 Vlček Hynek 71 Cykloart Bike Club 3:45:46
111 151 Kostura Rostislav 74 Nový Jičín 3:46:05
112 86 Pierník Michael 76 RAFAMAZ Opava 3:46:46
113 64 Šubert Aleš 60 Slovan Komárov 3:47:08
114 100 Mrázek Miroslav 68 Solnice 3:47:19
115 219 Kosniovský Roman 69 OHS Vratimov 3:47:32
116 72 Říha Hubert 58 Náchod 3:47:44
117 129 Málek Jiří 77 Holice v Čechách 3:47:51
118 54 Kovář Petr 74 Olomouc 3:48:34
119 120 Hándl Přemysl 56 Šumperk 3:48:39
120 237 Jiránek Jaroslav 48 Bajkeleroš Žernov 3:49:20
121 24 Brückner Ivan 49 Bohdíkov 3:49:29
122 7 Odvárka David 73 Žďár nad Sázavou 3:50:25
123 85 Schwarz Zdeněk 66 RAFAMAZ Opava 3:50:55
124 67 Melicher Peter 68 KELLY´S BICYCLES 3:51:00
125 94 Mynář Miroslav 68 Olomouc 3:52:47
126 209 Juřík Miroslav 78 Zlín 3:52:55
127 156 Barvínek Petr 64 C.A.C Šumperk 3:53:17
128 23 Kriebel Radek 75 Oldřišov 3:53:50
129 217 Vilímek Martin 78 Klika Bike Team 3:54:00
130 8 Jansa Petr 76 Moravská Třebová 3:55:24
131 173 Kati Jaroslav 62 ZOMBIE Opava 3:57:05
132 177 Bárta Pavel 54 SK BP Lumen Úpice 3:57:30
133 66 Pilař Ivan 58 KELLY´S BICYCLES 3:57:37
134 112 Skříček Miroslav   Přerov 3:57:54
135 10 Plesník Petr 75 Lesnice 3:58:38
136 211 Bambálek František 73 RS KELLYS Mobster 3:58:44
137 184 Talík Petr 67 Olomouc 3:58:50
138 111 Navara Ivo 70 Zábřeh 3:59:05
139 194 Potoček Ján 67 KELLY´S BICYCLES 3:59:54
140 83 Zahradník Karel 67 Praha 10 4:00:00
141 65 Divinec Peter 58 KELLY´S BICYCLES 4:01:06
142 223 Hejduk Stanislav 58 Žlábek 4:01:30
143 162 Sitta Radek 78 C.A.C Šumperk 4:03:02
144 53 Sekerka Karel 61 S - Team Olomouc 4:04:25
145 70 Matějíček Lubomír 62 HO Vrchoviny 4:05:15
146 73 Cybura Stanislav 60 Bystrzyca Klodzka - PL 4:05:26
147 62 Fritsch Miroslav 81 Beroun 4:06:38
148 130 Střílka Stanislav 66 Cykloteam Lipník nad Bečvou 4:07:18
149 139 Šilar Jakub 89 CYKLO SI 4:11:03
150 163 Smuda Miroslav 64 C.A.C Šumperk 4:11:05
151 175 Zeman David 86 České Budějovice 4:11:20
152 176 Zeman Radim 61 České Budějovice 4:11:20
153 21 Havelka Petr 74 Loštice 4:11:35
154 39 Petrů Stanislav 63 VELO CLUB Slavičín 4:12:47
155 136 Flusek Jiří 76 BikeBears Doksy 4:13:02
156 40 Petrů Jan 89 VELO CLUB Slavičín 4:13:12
157 186 Tůma Pavel 67 Zábřeh 4:14:36
158 37 Hájek Michal 58 Teplice 4:14:59
159 205 Chlebníček Jiří 60 CK Morava 4:16:44
160 9 Petřík Josef 68 Letohrad 4:18:17
161 88 Knápek Jaroslav 74 BK Třebařov 4:18:46
162 99 Čermák Zdeněk 66 Praha 9 4:21:57
163 174 Míl Jiří 66 JMC.CZ Team 4:24:24
164 20 Zecha Miroslav 82 TOHAKU 4:28:15
165 212 Truuda Vladimír 62 Horal 4:28:28
166 19 Jarolím Tomáš 67 TOHAKU 4:28:31
167 91 Vavroušek Pavel 67 HORAL  4:29:25
168 95 Hoschneider Vladimír 56 Olomouc 4:29:43
169 193 Poturnaj Marek 82 KELLY´S BICYCLES 4:29:43
170 93 Smažák Radim 66 Maniac Pedals 4:30:44
171 134 Brych Libor 71 BikeBears Doksy 4:30:52
172 59 Vojíř Aleš 76 Ostrava 4:32:52
173 29 Ječný Jan 79 Nedomice 4:32:54
174 58 Vojíř Jaroslav 51  Ostrava 4:32:55
175 97 Kratochvíl Jan 77 Pardubice 4:33:01
176 74 Ondráček Evžen 62 Ruda nad Moravou 4:34:15
177 79 Pospíšil Pavel 64 Pospe and Co. 4:36:15
178 221 Žouželka Jaroslav 50 Eskymo Zábřeh 4:39:24
179 47 Frynta Jiří 66 JK Frynta Jaroměř 4:40:33
180 106 Koštanský Bob 66 Evropa 2 4:45:50
181 206 Ovčačík Jiří 72 Moravský Beroun 4:48:55
182 208 Juřík Zdeněk 77 VAVRYS 4:50:23
183 153 Oupic Martin 67 Hořice 4:54:18
184 11 Skalický Miroslav 65 Lanškroun 5:06:08
185 187 Smékal Pavel 75 Praha 10 5:07:19
186 31 Boštík Ladislav 46 VLKOS-BIKE TEAM 5:12:17
187 1 Sušánka Jan 54 Sokol Senec 5:24:24
188 80 Dušek Luděk 74 Evropa 2 5:29:59
189 231 Vácha Lukáš 77 Praha 5:44:47