RAMPUŠÁK 2003 - MTB - 30km - muži
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 7 Kadlec Miroslav 78 JKF Jaroměř 1:15:38
2 131 Duch Miroslav 79 KELLY´S 1:20:53
3 144 Pátek Jan 82 DRÁSAL TEAM 1:22:14
4 33 Šustr Jiří 80 CYKLO SPORT Popelka 1:22:35
5 132 Pleskač Štěpán 75 BP LUMEN - Úpice 1:23:14
6 133 Brendl Tomáš 86 BP LUMEN - Úpice 1:24:52
7 59 Podstavec Michal 84 Kelly´s 1:25:38
8 124 Hendrych Jiří 72 BIKE FREAKS Holice 1:27:24
9 10 Wolf Jiří 86 CK Moravská Třebová 1:27:28
10 5 Hampl Pavel 76 MTB TEAM Mohelnice 1:27:31
11 161 Chlebníček Jiří 87 CK Morava 1:30:51
12 160 Kousal Lukáš 86 CK Morava 1:30:52
13 177 Janda Jiří 75 Dolní Studénky 1:31:14
14 34 Kopa Michal 75 SKP Šumperk 1:32:15
15 159 Štelbaský Miloš 87 CK Morava 1:32:35
16 158 Žák Jiří 87 CK Morava 1:33:26
17 63 Růžička Václav 88 BIKE FREAKS Holice 1:34:17
18 50 Flégl Jan 86 APOLLO Náchod 1:34:47
19 152 Žahourek Martin 82 CK Morava 1:34:57
20 83 Koutský Jan 71 Lanškroun 1:36:40
21 42 Greguš Miroslav 73 Rokytnice v O.h. 1:37:07
22 186 Klein Petr 85 SK Štíty 1:38:13
23 121 Fůs Jiří 63 KELLY´S BICYCLES 1:38:53
24 120 Novák Jakub 87 KELLY´S BICYCLES 1:38:56
25 162 Kučera Miloslav 67 Amatér Váňa 1:39:55
26 6 Saligr Miroslav 62 Outdoor Sport Rokytnice 1:41:08
27 165 Stöhr Ondřej 88 Staré Město 1:41:43
28 125 Axmann Ondřej 85 SK Štíty 1:41:48
29 164 Stöhr Radek 64 Staré Město 1:42:52
30 68 Jahoda Petr 73 Dravci 1:43:09
31 107 Doleček Petr 80 Sport Doleček Jablonné n/O. 1:43:23
32 169 König Radek 76 Leština 1:43:57
33 60 Podstavec Michal 60 Zbečník 1:44:09
34 147 Jarman David 77 Zábřeh 1:45:55
35 172 Kvapil Jiří 61 KMK Lanškroun 1:46:07
36 151 Pospíšil Aleš 82 CK Morava 1:46:28
37 113 Balcárek Lukáš 81 BIKE TEAM MALUTO 1:46:49
38 69 Kučera Petr 65 Olšany 1:47:16
39 184 Pollak Pavel 80 Hranice 1:47:45
40 183 Kříž Jaroslav 77 Hranice 1:48:32
41 94 Šplíchal Josef 75 Hradec Králové 1:48:33
42 114 Štefl David 80 Hradec Králové 1:48:38
43 102 Holinka Radek 69 Nemile 1:48:59
44 91 Bradáč Miroslav 74 Zábřeh 1:49:06
45 84 Zahradníček Libor 73 Lanškroun 1:49:34
46 135 Ryšavý Jiří 72 Jablonné n/O. 1:50:45
47 39 Hradil Jerry 66 Cinan Cup Riders Brno 1:51:13
48 99 Pchálek Jiří 64 Hoštejn 1:52:33
49 139 Hofman Jiří 64 Zábřeh 1:53:21
50 66 Guryča Zdeněk 88 JKF Jaroměř 1:53:29
51 71 Smetana Pavel, Ing. 63 Telč 1:53:30
52 176 Kopanec Roman 76 BLUE SKAY 1:54:20
53 146 Petrás Roman 80 Zábřeh 1:54:41
54 192 Weiser Jakub 85 Mohelnice 1:55:53
55 62 Pelant Robert 72 Outdoor Sport Rokytnice 1:56:04
56 105 Vlasák Roman 65 Trutnov 1:56:18
57 189 Krpec Radek 79 Veloservis Bruntál 1:56:34
58 86 Gross Roman 71 Zborov 1:58:11
59 89 Staněk Martin 77 CZ - Brno 1:58:43
60 65 Koblížek Jiří 70 Pardubice 1:59:31
61 137 Šula Radek 75 Štíty 1:59:55
62 56 Tihelka Tomáš 82 Hnojice 2:00:55
63 21 Marek Petr 71 Lanškroun 2:01:21
64 93 Horák Jan 66 Hradec Králové 2:01:25
65 101 Staško Jakub 78 Ostrava 2:01:30
66 82 Kristek Pavel 74 Cotkytle 2:01:47
67 149 Lepka Miloslav 64 CK Morava 2:02:04
68 175 Krupička Jaroslav 57 Kladno 2:03:10
69 185 Brokeš Tomáš 84 Štíty 2:03:15
70 54 Tannert Jiří 69 Vyškov 2:03:30
71 173 Kučera Petr 67 Klika Bike Team 2:03:38
72 29 Kettner Petr 79 Příbram 2:03:54
73 168 Tomáš Martin 70 Adolfovice 2:04:03
74 95 Vyčítal Pavel 83 KCK CYKLOMAX 2:04:20
75 187 Krmela František 58 CAC Šumperk 2:04:29
76 87 Reichl Zdeněk 69 Zábřeh 2:04:48
78 190 Coufal Kamil 84 PIRANHA XTREAM TEAM 2:04:49
79 118 Stratil Tomáš 78 KELLY´S BICYCLES 2:05:01
80 194 Vlček Jiří 71 Šenov u Nového Jičína 2:05:24
81 85 Palˇa Slavomír 73 Rožňany, SR 2:07:32
82 145 Karásek Michal 87 SOK Kratochvíl Rýmařov 2:07:32
83 143 Hrubý Luboš 44 RONA - Zábřeh 2:08:27
84 41 Najvar Rudolf 72 Šenov u Nového Jičína 2:09:38
85 49 Kulhánek Lukáš 79 ACK Třinec 2:11:09
86 110 Jerge Tomáš 73 KELLY´S MAMA BOHEMIA 2:11:40
87 96 Šindelář Michal 75 Praha 2:12:15
88 157 Melich Laďa 88 CK Morava 2:12:37
89 20 Formánek Martin 68 Lanškroun 2:13:10
90 79 Špingl Jiří 61 Evropa 2 2:13:26
91 188 Kučera Miroslav 60 Dravci 2:13:28
92 119 Novák Jan 59 KELLY´S BICYCLES 2:14:02
93 191 Weiser Miloš 58 Mohelnice 2:15:16
94 90 Puškáč Ivo 76 Slavkov u Brna 2:15:37
95 100 Klimek Tomáš 78 Ostrava 2:18:29
96 97 Bílek Zdeněk 74 Zábřeh 2:22:58
97 134 Ševčík Petr 77 MTBclub Rychlé pláště Ostrava 2:24:43
98 40 Kovář Ronald 47 Doloplazy 2:24:57
99 138 Moravec Aleš 76 ChP SPORT Hradec Králové 2:34:47
100 30 Přikryl Jan 76 Světlá Hora 2:37:50
101 67 Němec Milan 66 Dravci 2:41:41
102 57 Volek Pavel 68 MARGL BIKE TEAM 2:43:59
103 8 Mann Tomáš 65 AZ EKOTHERM Šumperk 2:44:03
104 155 Dušek Jaroslav 62 CK Morava 2:44:40
105 111 Peňáz Radek 76 SG Vrbno pod Pradědem 2:47:40
106 112 Juliš Jiří 76 ŠIKO Chrudim 2:47:40
107 78 Bláha Tomáš 63 Evropa 2 2:50:10
108 115 Divinec Michal 88 KELLY´S BICYCLES 2:51:40
109 80 Pelikán Petr 61 Evropa 2 2:54:33
110 179 Štorek Jaroslav 60 Lanškroun 3:30:29
111 104 Talík Jaromír 43 Olomouc 3:33:33
112 76 Dostál Petr 72 Evropa 2 3:43:06
113 16 Kuběnka Miroslav 87 Kostelec nad Orlicí 3:44:27
114 17 Vostruha Aleš 70 Přívory 3:45:56