RAMPUŠÁK 2002 - 120km VETERÁNI
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 180 Kalousek Jiří 1956 Silný Team Uničov 3:31:45
2 238 Voňka Jiří 1954 Dvůr Králové 3:31:55
3 77 Vaněček Jiří 1961 Pečky 3:37:14
4 255 Bulín Alois 1956 CYKLO Kučera 3:37:34
5 279 Štábl Jiří 1956 CK Rampušák 3:39:20
6 297 Šel Antonín 1951 Třebíč 3:46:23
7 291 Mazák Josef 1959 SILNÝ TEAM Uničov 3:48:27
8 68 Pulko Herbert 1959 Opava 3:57:55
9 124 Šťastný Václav 1962 Mohelnice 3:58:15
10 210 Žáček Mojmír 1958   4:03:58
11 181 Klobouček Milan 1954 Jičín 4:04:17
12 169 Křenek František 1946 SKC Brno 4:08:20
13 298 Doležal Stanislav 1958 TS JE Dukovany 4:11:02
14 278 Režný Jiří 1948 DRÁSAL TEAM 4:12:12
15 146 Karal Miloš 1954 KAS Pardubice 4:12:25
16 309 Kubík Jaromír 1957 TTK JME Brno 4:22:34
17 25 Šesták František 1941 Ricoh Tábor 4:24:30
18 19 Hradecký Jaroslav 1949 Žiželice nad Cydlinou 4:24:42
19 66 Jína Pavel 1962 CK Peloton 4:28:48
20 295 Kašpar Miloslav 1949 CK Havlíčkův Brod 4:33:05
21 214 Kopecký Josef 1954 Litomyšl 4:33:12
22 250 Bačovský Evžen 1953 Cyklocentrum Choceň 4:35:53
23 282 Scherrer Josef 1957 Třebíč 4:36:40
24 188 Jirásko Zdeněk 1955 Mohelnice 4:37:57
25 133 Anderle Josef 1951 Karlovy Vary 4:41:13
26 252 Bauer Oldřich 1962 Cyklocentrum Choceň 4:42:27
27 236 Zuker Vladimír 1950 Pečky 4:42:55
28 98 Teichman Luboš 1956 Trutnov 4:43:47
29 325 Osladil Jiří 1957 CK Rampušák 4:44:08
30 43 Koloc Josef 1943 CK Peloton 4:46:10
31 24 Hraba Pavel 1947 Praha 4 4:49:46
32 158 Štefan Ladislav 1955 KPO 4:52:11
33 101 Kachlík Rostislav 1959 Brno 4:53:50
34 159 Paleček Dušan 1957 Praha 9 - Hloubětín 4:55:50
35 143 Krásný Miloslav 1955 Mladá Boleslav 4:58:09
36 114 Goldbach Pavel 1962 Slavičín 4:58:28
37 161 Zeman Rostislav 1958 Kratonohy 5:03:55
38 59 Bečka František 1942 SKP Hradec Králové 5:05:00
39 187 Škňouřil František 1953 Přerov - Vinary 5:05:05
40 212 Sobola František, Ing. 1955 Žďár nad Sázavou 5:05:11
41 51 Dvořák Jaroslav, Mudr 1952 Chomutov 5:06:36
42 243 Byrtus Stanislav 1938 Mosty u Jablunkova 5:07:07
43 308 Čížek František 1948 Boskovice 5:08:11
44 239 Koupán Jaromír 1951 Olomouc 5:08:22
45 270 Novák Michal 1962 Kladno 5:13:16
46 242 Bezecný Petr 1952 Třinec 5:18:23
47 254 Sedláček Václav 1949 Litomyšl 5:18:32
48 13 Jirásek Vladimír 1953 Brno 5:23:01
49 163 Kočička Josef 1946 Vracov 5:28:27
50 312 Dvořáček Jaroslav 1953 TTK JME Brno 5:58:47
51 40 Hnilička Jaroslav 1946 Praha 4 5:58:57
52 92 Zejda Jiří 1953 Praha 6:01:20
53 75 Smola Václav 1962 Písek 6:02:11
54 253 Prokeš Bořivoj 1944 Praha 8 6:05:35
55 216 Gryc Petr 1949 Brno 6:11:20
56 87 Kubečka Jan 1952 Světlá Hora 6:13:40
57 204 Danda Jaroslav 1956 Praha 1 7:50:39