RAMPUŠÁK 2002 - 120km MUŽI
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 296 Šel Jan 1985 Třebíč 3:25:13
2 305 Kestler Aleš 1981 XTREME BIKE TEAM 3:27:50
3 263 Rückner Daniel 1974 FERODO-REPSOL DT BICYCLES 3:29:27
4 301 Jičínský Jan 1975 CYKLO POKR Pardubice 3:31:32
5 166 Žák Rostislav 1971 SKC Brno 3:31:40
6 58 Trchalík Josef 1970 Lačnov 3:31:50
7 41 Uherek Tomáš 1975 Brno 3:36:56
8 211 Orálek Dušan 1974 Moravská Třebová 3:37:07
9 209 Doležel Josef 1963 Abner 3:37:10
10 319 Kabrhel Jan 1972 CYKLOSPORT Stratílek 3:37:18
11 102 Kejzlar Pavel 1983 Dolany 3:37:22
12 265 Růžička Michal 1976 Moravská Třebová 3:37:26
13 262 Vrba Patrik 1984 KC CYKLOMAX Pardubice 3:38:40
14 314 Zajíc Petr 1968 Pardubice 3:42:44
15 167 Michailidis Ilias 1973 SKC Brno 3:42:53
16 35 Tkadlec Alois 1973 Drásal Team Holešov 3:46:24
17 72 Gerboc Ondrej 1979 Snina - SR 3:48:22
18 36 Koplík Martina 1984 Drásal Team Holešov 3:48:42
19 310 Dvořáček Zbyněk 1981 TTK JME Brno 3:50:43
20 45 Michal Petr 1964 Kladno 3:51:35
21 78 Hudec Jiří 1968 Česká Třebová 3:55:48
22 220 Šilhán Tomáš 1972 Police nad Metují 3:57:56
23 195 Kanta Vendelín 1971 Cyklocentrum Choceň 3:58:12
24 223 Vysypal Ondřej 1975 PELOTON 3:58:25
25 251 Bauer Oldřich 1983 Cyklocentrum Choceň 3:58:35
26 219 Hendrych Jiří 1972 BIKE FREAKS  Holice 4:03:42
27 276 Vebr André 1970 VELO 4:03:45
28 322 Jílek Petr 1979 Hanušovice 4:03:55
29 108 Chocholouš Jiří 1970 Brno 4:04:52
30 234 Přibáň Jan 1977 Poděbrady 4:10:45
31 283 Tvrdíd Pavel 1964 SK KOVO Ledeč 4:10:50
32 281 Bartoň Eduard 1985 SK Štíty 4:11:59
33 138 Horníček Tomáš 1969 Mladá Boleslav 4:12:09
34 213 Němec Karel 1973 Litomyšl 4:12:13
35 199 Gorecký Rostislav 1963 Slavičín 4:12:15
36 94 Rýznar Marek 1981 CK Rampušák 4:12:17
37 56 Buchta Miroslav 1967 Velké Meziříčí 4:12:20
38 23 Křeček Miloš 1970 Nové Město nad Metují 4:12:22
39 129 Švadlena Petr 1972 Bechyně 4:12:54
40 202 Bandrowski Tomáš 1974 Praha 1 4:13:11
41 115 Mana Jan 1988 Slavičín 4:13:18
42 149 Kavalíř Luboš 1972 Ronov nad Doubravou 4:18:40
43 316 Dvořák Radim 1978 Chomutov 4:22:02
44 201 Dvořák Miroslav 1973 Horka nad Moravou 4:22:12
45 151 Nič Pavel 1977 Praha 2 4:22:24
46 157 Kolařík Roman 1980 Kladno 4 4:24:33
47 86 Myška Zbyněk 1970 Chrudim II. 4:24:36
48 174 Korbelář Petr 1969 Trutnov 4:24:50
49 22 David Jiří 1970 Brno 4:25:05
50 302 Franc Michal 1975 Svitavy 4:25:12
51 91 Polák Josef 1975 Hradec Králové 4:28:00
52 107 Marčík Petr 1972 Brno 4:28:43
53 18 Pavlata Michal 1979 BC Sport Semily 4:36:06
54 147 Beránek Miroslav 1977 KAS Pardubice 4:36:54
55 256 Jelínek Karel 1963 Znojmo 4:38:10
56 155 Poledna Petr 1972 Budišov n. B. 4:38:31
57 224 Marek Petr 1968 Mladá Boleslav 4:42:05
58 152 Zikmund Miroslav 1966 Volduchy 4:42:14
59 103 Musil Pavel 1964 Trutnov 4:44:10
60 37 Šafář Hynek 1965 Praha 7 4:49:24
61 277 Kabele Tomáš 1969 VELO 4:51:27
62 57 Mikulášek Josef 1974 Velké Meziříčí 4:53:55
63 326 Paleček David 1987 Praha 4:56:00
64 88 Rokos Martin 1980 Andělská Hora 4:56:12
65 175 Bělík Luboš 1974 Trutnov 5:00:47
66 271 Novák Vít 1989 Kladno 5:04:40
67 156 Kos Vladimír 1965 Praha 4 5:15:35
68 26 Chovanec Michal 1968 Opava 5 5:20:08
69 127 Kachyňa Miroslav 1968 Olomouc 5:28:04
70 162 Kočička Pavel 1972 Vracov 5:28:26
71 245 Smuga Aleš 1968 Třinec 5:40:00
72 168 Křenek Martin 1968 SKC Brno 5:42:10
73 20 Hradil Jaroslav 1966 Brno 5:49:51
74 97 Biolek Martin 1973 Vratimov 5:58:57
75 313 Beneš Miroslav 1979 Praha 6:02:30
76 198 Valko Roman 1965 Vracov 6:15:50
77 16 Zeman Jiří 1981 Klatovy 9:08:58