RAMPUŠÁK 2002 - MTB 90km - celková
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 438 Hornych Véna 1978 RAVO RACING TEAM 3:49:50
2 402 Fojtík Ondřej 1977 OK.BAG. MTB Blansko 3:52:52
3 318 Fišnar Jan 1980 SKTC Sport Desná Loučná 4:03:40
4 316 Podzimek Pavel 1966 SKTC Sport Desná Loučná 4:10:11
5 357 Vaňous Jan 1973 FORT STAVOARTIKEL 4:15:36
6 424 Šíbl Radoslav 1980 Favorit Rocky Bikes GT team 4:18:20
7 428 Prokop Michal 1978 CK SPEKTRUM MOLAS 4:19:51
8 418 Kašpar Tomáš 1973 TC SPORT DESNÁ 4:20:05
9 326 Jílek Martin 1969 Šumperk 4:23:04
10 439 Rudle Tomáš 1974 KHS BIKE TEAM 4:25:02
11 441 Richtr Pavel 1975 PROGRAMCYCLE 4:27:10
12 352 Spáčil Radek 1971 SKP Šumperk 4:28:31
13 393 Matějka Miloslav 1956 Hronov 4:28:32
14 308 Pohl Jan 1976 SK Redpoint Teplice n.Metují 4:29:32
15 315 Podzimek Tomáš 1981 SKTC Sport Desná Loučná 4:31:04
16 385 Dub Michael 1976 Praha 6 4:32:56
17 351 Kulík Vladislav 1973 Postřelmov 4:35:17
18 433 Bače David 1985 CTC FORT STAVOARTIKL 4:36:22
19 369 Herot Radek 1976 Olomouc 4:37:30
20 427 Patel Jan 1982 Přílepy 4:38:17
21 414 Janeczko Miloš 1975 Cyklosport Rella Hlubočky 4:39:39
22 324 Homola Miroslav 1955 Hrabenov 4:39:56
23 417 Urban Rostislav 1973 SKP Šumperk 4:40:17
24 317 Podzimek Jaroslav 1959 SKTC Sport Desná Loučná 4:42:59
25 377 Havlíček Jan 1957 Žďár nad Sázavou 4:44:16
26 339 Stuchlík Petr 1965 MTB Team Rychnov n. Kněž. 4:48:01
27 366 Kubizňák Pavel 1984 Vernéřovice 4:53:27
28 347 Hubka Jaroslav 1959 Precheza Přerov 4:54:29
29 389 Kuběnka Oldřich 1956 Břidličná 4:56:40
30 412 Ševčík Pavel 1961 ZOMBIE Opava 4:58:18
31 423 Pátek Pavel 1979 DRÁSAL TEAM 4:58:34
32 390 Opatrný Zdeněk 1973 Ostrava Poruba 4:59:12
33 330 Pučan Jiří 1971 Bystřice n.P. 4:59:19
34 311 Nádvorník Zdeněk 1962 Čechovice 5:00:22
35 409 Jílek Jan 1970 Prostějov 5:01:05
36 332 Flégl Aleš 1963 Náchod 5:02:24
37 359 Solnička Martin 1968 MANITOU Chrudim 5:04:28
38 358 Kusý Libor 1972 Chrudim 5:04:30
39 345 Šafránek Stanislav 1973 Doubravice 5:04:34
40 383 Damek Bob Buf 1960 Šantán 1323 5:04:48
41 314 Borna Pavel 1980 Teplice nad Metují 5:04:50
42 305 Stratil Martin 1975 Zábřeh na Moravě 5:05:20
43 382 Dámková Ludmila 1962 Brušperk 5:08:13
44 432 Matyščák Richard 1971 Praha 5:08:57
45 373 Mikisek Jaroslav 1978 Milan Rella Cyklosport 5:09:25
46 303 Janhuba Martin 1979 Hoštejn 5:10:50
47 405 Hodaň Radek 1973 Svitavy 5:11:41
48 436 Tyrol Roman 1971 Praha 5:11:49
49 429 Šilar Zdeněk 1981 Ústí nad Orlicí 5:11:51
50 356 Hastík Jiří 1955 Jeseník 5:13:05
51 321 Hrubý Štěpán 1972 Ruda nad Moravou 5:13:42
52 304 Janků Zdeněk 1955 Postřelmov 5:15:44
53 440 Klezl Lukáš 1976 PROGRAMCYCLE 5:21:10
54 355 Vrbka Roman 1961 Jeseník 5:25:03
55 344 Kopecký Ivo 1975 Prostějov 5:25:33
56 407 Lorenc František 1968 Olomouc 5:25:38
57 354 Šedý Aleš 1968 ŽAKO Přerov 5:26:33
58 334 Hartig David 1973 Bohumín 5:27:57
59 348 Axman Jaroslav 1955 Troubelice 5:28:37
60 371 Špaček Slávek 1980 Olomouc 5:29:00
61 331 Havlíček Jiří 1982 Hradec Králové 5:30:06
62 375 Košťál Martin 1964 Praha 5 5:30:35
63 372 Rella Milan 1966 Milan Rella Cyklosport 5:31:26
64 336 Derich Michal 1975 Olomouc 5:33:16
65 403 Chlíbková Daniela 1967 HAPE SPORT Brno 5:34:14
66 404 Chlíbek Václav 1971 Brno 5:34:16
67 381 Skalický Michael 1968 Hradec Králové 5:34:24
68 328 Souček Karel 1970 JKF Jaroměř 5:36:32
69 364 Pargač Dušan 1974 Cyklo ART Bike club 5:39:02
70 391 Koleček Petr 1962 CYKLON P.I.V.O. 5:40:44
71 310 Opluštil Tomáš 1972 Čechovice 5:41:32
72 367 Kopecký Karel 1962 TRIANGLE TRI TEAM Bořitov 5:43:55
73 431 Mikulášek Pavel 1971 MARGL Bike Team 5:45:12
74 307 Minařík Martin 1967 Olomouc 5:47:02
75 306 Gatial Milah 1965 JTM - GA Šternberk 5:47:21
76 437 Havlíček Josef 1975 REDPOIDT Teplice/Metují 5:47:49
78 338 Štáb Martin 1974 Olomouc 5:50:07
79 365 Šilar Zdeněk 1954 Ústí nad Orlicí 5:52:51
80 430 Kunc Zdeněk 1967 Brno 5:53:03
81 350 Trčka Věrek 1975 Štíty 5:53:04
82 360 Kalvach Blahoslav 1958 Holice v Čechách 5:54:47
83 329 Vrábel Petr 1969 Žďár nad Sázavou 5:55:15
84 419 Nezhyba Luděk 1974 Úpravna Troubky 5:55:16
85 399 Swiatek Ladislav 1971 Nový Malín 5:57:24
86 386 Liška Jan 1977 Praha 6 6:00:49
87 333 Volek Josef 1972 MARGL Bike Team 6:03:35
88 425 Bažant Zdeněk 1953 Olomouc 6:04:07
89 341 Slimák Eduard 1976 Šestajovice 6:04:08
90 408 Krátký Pavel 1968 Olomouc 6:04:32
91 313 Kolář Pavel 1959 Velký Týnec 6:06:17
92 413 Jaroš Zdeněk 1956 ZOMBIE Opava 6:06:28
93 335 Matoušek Jiří 1965 Senička 6:09:33
94 363 Hnízdil Jindřich 1964 Sokol Třebechovice 6:09:34
95 397 Šmoldas Luděk 1963 Šumperk 6:11:39
96 384 Glaser Martin 1972 Česká Třebová 6:13:52
97 434 Herain Jiří 1975 Brandýs / Orlicí 6:14:25
98 435 Jendek David 1970 Brandýs / Orlicí 6:14:25
99 374 Procházka Jan 1974 Olomouc 6:23:53
100 396 Mach Aleš 1965 Šumperk 6:24:46
101 370 Rifler Tomáš 1976 Olomouc 6:33:36
102 442 Dvořáček Jiří 1960 Lanškroun 6:33:55
103 416 Šíbl Radoslav 1955 Holešov 6:41:14
104 302 Winkler Jiří 1958 Bohutín 6:49:52
105 319 Bašta Jaromír 1953 Kralupy nad Vltavou 6:50:42
106 320 Reisiegel Jan 1948 Praha 3 6:50:42
107 410 Sedláček Petr 1969 Doudleby nad Orlicí 7:10:50
108 411 Muller Zdeněk 1960 Doudleby nad Orlicí 7:10:50
109 327 Frynta Jiří 1966 JKF Jaroměř 7:15:46
110 337 Martinů Barbara 1976 Olomouc 7:21:28
111 349 Malucha Jan 1963 Zábřeh   
112 353 Pospíšil Petr 1971 Soral Bike Prostějov  
113 362 Syrovátka Pavel 1964 Praha 3  
114 379 Havlíček Tomáš 1983 Žďár nad Sázavou  
115 380 Lajcha Marian 1976 Nový Jičín  
116 387 Štembera Jan 1977 Praha 6  
117 388 Weimann Jakub 1973 Ostrava 1  
118 392 Polk Libor 1966 Rožnov pod Radhoštěm  
119 398 Novosad Jan 1967 Šumperk  
120 400 Smuda Miroslav 1964 Šumperk  
121 401 Barvínek Petr 1964 Šumperk  
122 422 Kandrnál Martin 1972 Holešov  
123 426 Krátký Ondřej 1981    
124 301 Kolář Robert 1959 Č.O.C.K. Prostějov  
125 325 Kráčmar Lubomír 1961 Uničov  
126 346 Pávek Josef 1959 Doubravice  
127 443 Mikyska Vladimír 1949 Králíky