RAMPUŠÁK 2002 - MTB 60km - muži RAMPUŠÁK 2002 - MTB 60km - ženy
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 207 Krč Tomáš 1970 Lanškroun 2:40:50 1 205 Neradilová Pavla 1982 BUDVAR Tábor 3:18:01
2 124 Kouřil Daniel 1971 ON ROAD Olomouc 2:46:09 2 174 Vaňková Zuzana 1978 ANLEN CYKLOŠVEC 3:41:35
3 141 Dvořák Dušan 1976 Tatenice 2:52:10 3 159 Židová Ivana 1974 Police nad Metují 4:19:30
4 166 Kalina Radek 1972 Sasina 2:55:02 4 186 Hodová Eva 1976 Brno 4:25:27
5 212 Žák Ivo 1980 Cykloklub Morava Leština 2:59:12 5 118 Szczepánská Iva 1972 Hradec nad Moravicí 4:29:20
6 213 König Jiří 1978 Cykloklub Morava Leština 3:02:55 6 148 Matoušková Helena 1967 Senička 4:33:40
7 219 Unzeitig Martin 1981 Cykloklub Morava Leština 3:06:56 7 204 Novosadová Lenka 1971 Šumperk 4:37:15
8 150 Podhajský Tomáš 1974 Nový Jičín 3:07:42 8 221 Vebská Zuzana 1970 VELO 4:54:29
9 169 Kouřil Lukáš 1982 Blansko 3:09:07 9 115 Šubíková Zuzana 1978 Teplice nad Metují 4:55:46
10 200 Urban Jiří 1967 Letohrad 3:10:18 10 199 Hladíková Denisa 1976 Praha 9 4:57:02
11 224 Březina Vojtěch 1986 SK TC SPORT Desná Loučná 3:13:24 11 154 Vrbková Ivona 1963 Jeseník 5:00:09
12 171 Šourek Filip 1982 Jablonec nad Nisou 3:14:35 12 160 Pelzlová Zdenka 1980 Praha 3  
13 234 Petrželka Jiří 1964 Brno 3:17:15
14 227 Vavrys Petr 1964 TEAM CRAFT Vavrys 3:18:45
15 214 Drtil Jiří 1979 Cykloklub Morava Leština 3:18:59
16 120 Kvapil Aleš 1985 Lanškroun 3:21:16
17 217 Strašil Lukáš 1987 Brno 3:21:23
18 102 Fajc Martin 1968 Praha 10 3:23:24
19 140 Jankůj Josef 1955 RK Cyklos Val.Meziříčí 3:24:15
20 142 Hubka Martin 1974 Černošice 3:24:30
21 131 Závodní Lukáš 1979 Týniště nad Orlicí 3:26:13
22 126 Solil Pavel 1983 Hradec Králové 3:28:10
23 231 Hlubinka Viktor 1985 R.A.SPORT Plumlov 3:29:29
24 195 Kudrna Filip 1973 CYKLON P.I.V.O. 3:30:02
25 129 Valenta Jiří 1966 Žďár nad Sázavou 3:31:00
26 182 Novák Josef 1959 VELOSERVIS Bruntál 3:32:05
27 163 Šilar Michal 1985 Ústí nad Orlicí 3:32:32
28 116 Glier Miroslav 1972 Nové Město na Moravě 3:33:47
29 203 Macháček Robert 1979 Dolní Čermná 3:34:29
30 108 Horký Aleš 1975 Brandýs nad Labem 3:34:40
31 183 Haša Miroslav 1975 VELOSERVIS Bruntál 3:37:38
32 106 Severa Michal 1975 Hlinsko 3:39:05
33 122 Malčik Bronislav 1956 Lanškroun 3:39:48
34 123 Kouřil Martin 1974 Olomouc - Holice 3:40:40
35 145 Přech Pavel 1975 Praha 10 3:44:01
36 162 Všianský Ondřej 1972 Praha 2 3:44:13
37 206 Vondrouš Pavel 1974 Holice 3:45:03
38 114 Popelka Jaroslav 1966 Luběnice 3:45:27
39 147 Kacur Daniel 1976 Praha 10 3:46:55
40 132 Marek Tomáš 1972   3:48:19
41 151 Zajíc Karel 1971 Šenov u Nového Jičína 3:49:20
42 216 Strašil Pavel 1959 MONTANA - USA 3:50:42
43 172 Sámel Pavel 1975 Milan Rella Cyklosport 3:50:48
44 156 Lisa Otto 1959 Uničov 3:51:00
45 196 Veselka Milan 1959 CYKLON P.I.V.O. 3:52:00
46 233 Rudle František 1945 LK Zlín 3:53:14
47 181 Bubeník Evžen 1974 VELOSERVIS Bruntál 3:53:16
48 107 Drobný Jan 1970 Čelákovice 3:53:46
49 228 Macháček Pavel 1972 MARGL BIKE TEAM 3:54:30
50 125 Podlipný Miloslav 1960 Hradec Králové 3:56:18
51 152 Kopecký Michal 1964 Opava 3:56:20
52 229 Langr Libor 1956 ZOMBIE Opava 3:57:27
53 149 Ginter Tomáš 1984 Šela Sport Přerov 3:58:04
54 211 Janovec Zdeněk 1974 Žamberk 3:59:57
55 119 Szczepánski Marek 1970 Hradec nad Moravicí 4:01:04
56 191 Hocotík Petr 1961 Třebechovice pod Orebem 4:01:05
57 178 Rychlý Lubomír 1964   4:01:30
58 113 Brückner Ivan 1949 Bohdíkov 4:01:55
59 189 Flusek Jiří 1976 Bělá pod Bezdězem 4:01:56
60 193 Cáb Aleš 1970 CYKLON P.I.V.O. 4:02:35
61 130 Odvárka David 1973 Žďár nad Sázavou 4:02:36
62 190 Šikýř David 1977 Benátky nad Jizerou 4:02:53
63 222 Stibůrek Petr 1988 Lišno 4:02:54
64 223 Vítek Stanislav 1972 Žamberk 4:03:20
65 161 Filz Jan 1975 Praha 9 4:05:40
66 109 Hřebíček Jiří 1978 Čelákovice 4:06:34
67 127 Nešpor Jiří 1966 Hradec Králové 4:07:35
68 202 Urban František 1972 Bystřec 4:09:05
69 153 Kristek Lubor 1978 Cotkytle 4:11:03
70 226 Knoflíček Jiří 1962 KNF BIKE 4:11:08
71 157 Málek Jiří 1977 Holice 4:12:10
72 112 Kostura Rostislav 1974 Bike Servis PR 4:12:38
73 180 Šír Jiří 1962 VELOSERVIS Bruntál 4:14:44
74 121 Kvapil Jiří 1961 Lanškroun 4:15:11
75 165 Šilar Jakub 1989 STABIT Ústí nad Orlicí 4:15:35
76 139 Navrátil František 1963 Rataje 4:16:43
77 176 Tomica Zdeněk 1972 Dolní Terlicko 4:17:38
78 135 Trunda Vladimír 1961 Přemyslovice 4:17:56
79 175 Tomica Bohdan 1966 Orlová - Lutyně 4:18:18
80 101 Zahradník Karel 1967 Praha 10 4:18:22
81 104 Husník Josef 1974 Brnířov 4:19:35
82 225 Vlk Miroslav 1947 CK Rampušák 4:20:01
83 185 Hoda Ivan 1971 Brno 4:25:27
84 192 Broulík Mirek 1970 Česká Třebová 4:25:44
85 179 Talík Petr 1967 Olomouc  4:26:30
86 143 Čermák Zdeněk 1966 Praha 9 4:28:41
87 210 Klouda Dušan 1976 Třebíč 4:29:42
88 230 Čejka Radek 1970 Kdyně 4:32:23
89 144 Štádler Michael 1974 Radonice 4:35:41
90 188 Klacek Marcel 1973 Doksy 4:45:07
91 187 Listoň Marek 1975 Doksy 4:48:49
92 103 Novotný Martin 1964 Praha 4 4:49:19
93 194 Baláš Jan 1965 CYKLON P.I.V.O. 4:49:48
94 133 Durchánek Stanislav 1942 Hradec nad Moravicí 4:54:03
95 136 Rolný Květoslav   Šoral Bike Prostějov 4:57:14
108 215 Chlebníček Jiří 1960 Cykloklub Morava Leština 5:00:10
96 110 Fantík Petr 1973 Čelákovice 5:01:05
97 164 Šilar Miloslav 1956 STABIT Ústí nad Orlicí 5:06:49
99 105 Tříska Ondřej 1986 SK TC Sport Desná Loučná  
100 111 Doubrava Ondřej 1978 Zábřeh  
101 134 Mařas Robert 1967 Špindlerův Mlýn  
102 138 Kolář Jiří 1949 Vojnice  
103 146 Šohaj Jan 1974 Břehy  
104 167 Klič Marian 1975 Letovice  
105 168 Jurný Antonín 1955 Svitávka  
106 198 Mišinger Jan 1975 Praha 9  
107 208 Kati Jaroslav 1962 Opava  
109 218 Beil Jaroslav 1985 Cykloklub Morava Leština  
110 232 Malý David 1984 R.A.SPORT Plumlov