RAMPUŠÁK 2002 - MTB 30km - muži RAMPUŠÁK 2002 - MTB 30km - ženy
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 62 Šustr Jiří 1980 ČOCK Prostějov 1:27:14 1 40 Medunová Petra 1986 BIKE SPORT Chrudim 1:58:58
2 68 Břinčil Lukáš 1986 SK Štíty 1:27:37 2 48 Komárková Jana 1978 Nový Bydžov 2:00:28
3 23 Havlíček Václav 1984 Hradec Králové 1:28:05 3 6 Vepřková Martina 1981 CK Rampušák 2:04:27
4 12 Wolf Jiří 1986 Moravská Třebová 1:33:30 4 58 Onderlová Hana 1969 CYKLON P.I.V.O. 2:13:32
5 31 Hampl Pavel 1976 Lukavice 1:33:49 5 10 Drobná Petra 1973 Čelákovice 2:13:34
6 92 Voženílek Martin 1983 Libina 1:34:26 6 13 Popelková Magdalena 1969 Luběnice 2:15:08
7 9 Sládek Jakub 1987 JKF Jaroměř 1:34:27 7 37 Dostálová Hana 1977 Postřelmov 2:18:25
8 71 Klein Martin 1989 SK Štíty 1:34:58 8 47 Komárková Zdenka 1952 Sokol Nový Bydžov 2:21:44
9 1 Tomášek Josef 1969 Loštice 1:40:03 9 15 Petrželková Romana 1988 Brno 2:23:27
10 79 Kousal Lukáš 1986 Cykloklub Morava Leština 1:40:31 10 59 Fojtíková Anna 1955 Olomoučany 2:23:40
11 63 Křenek Miroslav 1976 TJ SOKOL Výprachtice 1:40:36 11 26 Mikešová Veronika 1979 MARGL Bike Team 2:30:45
12 25 Flégl Jan 1986 Náchod 1:43:02 12 11 Barešová Anna 1983 Toušeň 2:31:17
13 90 Chlebníček Jiří 1987 CK MORAVA Leština 1:44:40 13 57 Cábová Markéta 1975 CYKLON P.I.V.O. 2:37:26
14 97 Černý Jan 1980 FEROD REPSOL DT 1:44:50 14 32 Komárková Hana 1976 Mohelnice 2:39:45
15 80 Štelbaský Miloš 1986 Cykloklub Morava Leština 1:45:34 15 46 Všianská Naďa 1976 Praha 10 3:08:26
16 69 Klein Petr 1985 SK Štíty 1:45:55 16 8 Sládková Štěpánka 1965 JKF Jaroměř 3:11:21
17 93 Axmann Ondřej 1985 SK Štíty 1:45:55 17 36 Čeřovská Andrea 1992 Frýdlant n. Ost. 3:15:58
18 41 Pína Jan 1986 LOKO Vršovice 1:46:36 18 35 Čeřovská Libuše 1961 Frýdlant n. Ost. 3:16:40
19 61 Gross Roman 1971 Zborov 1:46:45 19 86 Koštanská Pavla 1967 Evropa 2 3:33:49
20 44 Růžička Václav 1988 BIKE FREAKS Holice 1:47:05 20 76 Lepková Marie 1965 Cykloklub Morava Leština 3:45:35
21 29 Pernica Luboš 1974 Popůvky 1:47:12 21 74 Dušková Miluše 1964 Cykloklub Morava Leština 3:50:31
22 39 Bureš Petr 1974 Hoštejn 1:47:16 22 88 Langyelová Jolana 1973 Evropa 2 4:10:09
23 72 Doleček Petr 1980 SPORT Doleček 1:48:01 23 89 Matoušová Bára 1964 Evropa 2 4:10:10
24 95 Kopanec Roman 1976 Šumperk 1:48:27 24 19 Navrátilová Martina 1971 Kolín  
25 51 Komínek Roman 1978 Třebíč 1:49:12 25 30 Daňková Gabriela 1975 Brno  
26 43 Doupovec Marek 1987 BIKE FREAKS Holice 1:50:51 26 49 Tomanová Blanka 1975 Ústup  
27 60 Bradáč Miroslav 1974 Zábřeh 1:51:27 27 50 Koutná Kateřina 1977 Letovice  
28 96 Prokeš Michal 1972 Brno 1:51:55 28 53 Hloušková Lucie 1970 Hradec Králové  
29 81 Šváb Jiří 1986 Cykloklub Morava Leština 1:52:54
30 42 Luňáček Roman 1976 Tišnov 1:53:20
31 5 Patra Miroslav 1949 Nemojov 1:57:16
32 64 Rázga Jan 1969   2:00:24
33 18 Šatánek Josef 1989 CK Rampušák 2:02:34
34 24 Truhlář Jan 1977 Police 2:03:54
35 99 Cejnar Aleš 1961 Rychnov/Kněžnou 2:06:14
36 70 Brokeš Tomáš 1984 Štíty 2:07:02
37 22 Petrů Jan 1989 Slavičín 2:10:12
38 21 Petrů Stanislav 1963 Slavičín 2:10:13
39 98 Hutař Luděk 1961 Litovel 2:12:49
40 56 Vrana Martin 1990 TRIOP Zlín 2:13:02
41 55 Vrana Petr 1965 TRIOP Zlín 2:13:03
42 83 Švub Martin 1989 Cykloklub Morava Leština 2:13:17
43 82 Melich Vladimír 1990 Cykloklub Morava Leština 2:16:05
44 77 Lepka Miloslav   Cykloklub Morava Leština 2:16:32
45 28 Skalický Miroslav 1965 Lanškroun 2:26:47
46 38 Bureš Tomáš 1972 Zábřeh 2:28:35
47 20 Holinka Radek 1969 Nemile 2:31:02
48 91 Tůma Pavel 1967 Zábřeh 2:32:05
49 94 Haschke Roman 1965 Zábřeh 2:36:22
50 100 Válka Michal 1993 VMX Česká Třebová 3:06:14
51 45 Tyml Jiří 1968 Praha 10 3:08:19
52 7 Sládek Jiří 1965 JKF Jaroměř 3:11:20
53 34 Čeřovský Jiří, Ing. 1963 Frýdlant n. Ost. 3:16:40
54 52 Talík Jaromír 1943 Olomouc 3:22:34
55 87 Pušek Luděk 1974 Evropa 2 3:33:48
56 85 Koštanský Bob 1966 Evropa 2 3:33:50
58 78 Dušek Jaroslav 1962 Cykloklub Morava Leština 3:50:33
59 2 Hutník Vojtěch 1986 JKF Jaroměř  
60 3 Hutník Antonín 1959 JKF Jaroměř  
61 4 Čížek Petr 1962 Hradec Králové  
62 14 Petrželka Jiří 1964 Brno  
63 16 Hromadka Robert 1973 Hradec Králové  
64 17 Maschke Roman 1965 Zábřeh  
65 27 Krňávek Pavel 1974 Zábřeh  
66 33 Bílý Zdeněk 1959 Maratón Stav Pardubice  
67 66 Smékal Pavel 1975 Praha 10  
68 67 Tůma Pavel 1967 Zábřeh  
69 73 Lepka Jan 1991 Cykloklub Morava Leština  
70 75 Dušek Michal 1992 Cykloklub Morava Leština