RAMPUŠÁK 2002 - 200km CELKOVÁ
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 142 Koš Michal 1976 Srbsko 5:46:06
2 303 Studenovský Martin 1976 KPO Praha 5:47:11
3 257 Němec Luboš 1976 CK MTB Maraton 5:47:16
4 274 Konečný Lukáš 1979 Ostrava 5:47:25
5 315 Kraus Jiří 1972 CK Vokolek 5:47:26
6 323 Vašek Jan 1963 Hlinsko 5:47:27
7 189 Hajzler Marian 1977 Lanškroun 5:57:20
8 258 Svoboda Pavel 1971 CK MTB Maraton 5:57:21
9 192 Kleiner Robert 1966 Liberec 5:57:42
10 321 Strapek Jan 1971 ASPV Vápená 5:58:04
11 31 Ackermann Kamil 1975 Plzeň 5:58:34
12 312 Dvořáček Jaroslav 1953 TTK JME Brno 5:58:47
13 318 Oprenčák Vladimír 1974 KELLYS-AXON Žiar / Hronom 5:58:48
14 306 Vítek Martin 1983 PSK REMERK Hradec Králové 5:58:49
15 110 Halamka Jiří 1964 Plzeň 6:00:39
16 190 Šembera Josef 1977 Mladá Boleslav 6:06:10
17 191 Šťastný Jiří 1955 Mladá Boleslav 6:06:11
18 55 Korejtko Zdeněk 1965 Škrdlovice 6:07:01
19 81 Žaludek Přemysl 1977 Zlín 4 6:08:18
20 61 Ducháč David 1974 Praha 9 - Hloubětín 6:08:20
21 32 Orner Zdeněk 1956 KCK Zlín 6:08:51
22 82 Janečka Svatopluk 1972 Zlín 6:11:20
23 71 Hliva Marek 1976 Michalovce - SR 6:13:05
24 280 Chadim Michal     6:14:15
25 273 Popiolek Pavel 1965 Ostrava 6:14:21
26 324 Malý Ondřej 1966 MAX BEJK TAEM 6:14:23
27 205 Stárek Jaroslav 1963 Praha 5 - Smíchov 6:14:25
28 194 Novotný František 1956 Cyklocentrum Choceň 6:16:23
29 164 Sucharda Pavel 1970 SKC Brno 6:17:55
30 165 Lošťák Libor 1970 SKC Brno 6:17:55
31 177 Králík Michal 1973 Trutnov 6:19:05
32 317 Kapal Jan 1974 Praha 6:26:54
33 131 Bednář David 1979 D. Rychnov 6:27:09
34 300 Staněk Pavel 1977 CK JIŘÍ TEAM 6:29:03
35 182 Bayer Radek 1984 RedPoint Teplice n. Metují 6:29:52
36 231 Doležal Peter 1972 Žiar nad Hronom - SR 6:30:48
37 179 Káňa Pavel 1974 Trutnov 6:31:40
38 203 Svoboda Petr 1963 Praha 10 6:32:23
39 154 Divíšek Ivan 1965 Brandýs nad Labem 6:32:24
40 232 Kavula Ivan 1958 Praha 5  6:32:35
41 153 Moučka Ladislav 1957 Hlinsko 6:32:48
42 148 Hudec Libor 1960 Krucemburk 6:33:18
43 261 Krejsa Tomáš   FERODO-REPSOL DT BICYCLES 6:35:34
44 140 Rába Kristián 1969 CK Cykloservis "K" Žatec 6:35:48
45 69 Klvaň Norbert 1972 Libice nad Cydlinou 6:36:40
46 93 Kühn Alfréd 1960 CK Rampušák 6:37:27
47 62 Šenk Jaroslav 1955 Jablonec nad Nisou 6:37:55
48 60 Ducháč Michal 1968 Hradec Králové 6:38:00
49 228 Pučan Břetislav 1947 Kostelec nad Orlicí 6:39:43
50 8 Mlejnek Josef 1959 Vysoké Mýto 6:41:05
51 122 Česlík Pavel 1953 Ostava - 1 6:41:28
52 111 Fousek Martin 1970 Žďírec nad Doubravou 6:41:39
53 227 Němec Jiří 1961 Kostelec nad Orlicí 6:42:34
54 178 Meisner Zbyněk 1969 Trutnov 6:43:56
55 130 Adamec Jan 1979 Svatava 6:43:57
56 193 Novotný Václav 1960 Cyklocentrum Choceň 6:43:59
57 112 Plíhal Luboš 1965 Žďírec nad Doubravou 6:49:34
58 173 Mlynář Pavel 1965 Trutnov 6:51:08
59 222 Rendl Tomáš 1974 Praha 6 6:53:36
60 42 Štrosner Jiří 1974 Bulovka 6:56:38
61 246 Kubalík Ladislav 1959 Horšice 6:59:10
62 215 Záruba Martin 1981 Tatra mléko 6:59:41
63 208 Bystrian Peter 1984 Poprad - SR 6:59:48
64 79 Jelínek Martin 1972 Praha 5 7:00:23
65 126 Matějík Petr 1964 Olomouc 7:01:45
66 95 Pásztó Jan 1973 SKP DUHA FORT Lanškroun 7:09:05
67 73 Mandzák Ladislav 1978 Licince - SR 7:09:23
68 104 Ondráček Luboš 1971 Hlinsko 7:09:40
69 272 Mátl Pavel 1968 VÍNO KARABINA 7:09:50
70 28 Jančár Marian 1953 Hranice 7:10:06
71 292 Podzimek Martin 1981 SKTC SPORT Desná Loučná 7:10:32
72 266 Černohub Vladimír 1948 Praha 10 7:11:54
73 105 Štefánek Jiří 1968 SK BP - LUMEN 7:11:57
74 294 Myslivec Vladimír 1965 CK Havlíčkův Brod 7:12:53
75 132 Škňouřil Martin 1977 Přerov - Vinary 7:14:15
76 33 Sokol Martin 1979 Kdyně 7:14:56
77 141 Jerie Miroslav 1973 Horní Jiřetín 7:15:28
78 150 Mlynář Eduard 1960 Trutnov 7:15:55
79 244 Trombik Emil 1946 Český Těšín 7:15:58
80 293 Vydrář Petr 1966 Praha 7:17:02
81 30 Krejčí Pavel 1974 Žamberk 7:21:10
82 235 Chyský Pavel 1962 Praha 6 7:21:22
83 290 Premus Jan 1969 Opava 7:23:17
84 52 Kluch Radoslav 1959 Ostrava - Poruba 7:23:18
85 9 Ťupa Jan 1965 Bystřice nad Pernštejnem 7:25:17
86 299 Strnad Jiří 1956 KC KOOPERATIVA Liberec 7:25:52
87 307 Tichý David 1978 Lanškroun 7:26:24
88 172 Kabelka Jiří 1964 Moravské Budějovice 7:26:38
89 117 Procházka Milan, Mgr. 1966 Kamenná 7:26:45
90 200 Adamík Jiří 1961 KUBOJ Šternberk 7:26:53
91 206 Konůpka Vladimír 1947 Praha 1 7:30:55
92 139 David Michal 1981 Dvorce 7:31:41
93 50 Bláha Tomáš 1972 Rožmitál 7:31:58
94 230 Grygar Milan 1958 Šternberk 7:34:56
95 90 Fric Milan 1973 Hradec Králové 7:35:10
96 118 Procházka Zdeněk 1967 Teplá 7:38:50
97 29 Šeděnka Jaroslav 1961 Hranice 7:39:26
98 240 Veselovský Zdeněk 1958 Vracov 7:40:23
99 237 Holešovský Jiří 1963 Brno 7:40:58
100 67 Holý Zdeněk 1953 Havlíčkův Brod 7:42:05
101 85 Pastorčák Martin 1968 Napajedla 7:42:06
102 267 Hejral Josef 1959 PERPO - SKP 7:46:23
103 320 Lustyk Pavel 1962 Litomyšl 7:46:24
104 137 Brynda Jiří 1962 Praha 8 7:48:13
105 226 Chytka Josef 1961 Třebíč 7:51:26
106 106 Grafek Jiří 1960 Lomnice 7:55:20
107 221 Kamaryt Leoš 1969 Hradec Králové 7:56:17
108 123 Planka Libor 1976 Vřesina 7:58:41
109 39 Hniličková Lenka 1978 Praha 4 8:00:45
110 121 Bahr Karel 1960 Vřesina 8:01:11
111 120 Struna Jaroslav 1960 Ostava - Poruba 8:01:32
112 38 Habásko Pavel 1955 Spektrum Holas H.Brod 8:04:30
113 1 Myška Petr 1965 Čelákovice 8:05:20
114 288 Kolbová Šárka 1967 Opava 8:07:40
115 289 Kurka Vít 1962 Opava 8:07:41
116 5 Poláček Milan 1975 Česká Skalice 8:09:03
117 264 Křenek Miroslav 1950 TJ SOKOL Výprachtice 8:17:03
118 241 Mynář Václav 1946 Opava 8:21:50
119 134 Přibil Petr 1959 Frenštát 8:23:30
120 196 Polách Jiří 1959 Postřelmov 8:25:04
121 207 Halász Jindřich 1959 Jičín 8:33:00
122 269 Nedvědová Alena 1956 Kladno 8:33:02
123 63 Novák Jindřich 1971 Lysá nad Labem 8:36:58
124 65 Novák Jiří 1968 Lysá nad Labem 8:36:59
125 3 Gothard Tomáš 1968 Praha 5 8:55:37
126 47 Pavlas Petr 1985 Třebíč 8:57:40
127 49 Nováček Přemysl 1984 Třebíč 8:57:43
128 285 Vrňák Miroslav 1960 Nesvačily 9:02:10
129 184 Tribula Karel 1964 Tour de Bier Lanškroun 9:04:48
130 186 Janáček Ladislav 1965 Tour de Bier Lanškroun 9:04:49
131 185 Kupsa Petr 1964 Tour de Bier Lanškroun 9:04:50
132 6 Martinec Jiří 1951 Vysoké Mýto 9:16:16
133 7 Kala Arnošt 1949 Vysoké Mýto 9:19:30
134 286 Stibůrek Michal 1961 Poříčí nad Sázavou 9:28:59
135 248 Lehký Miloslav, Ing. 1946 Městec Králové 9:34:30
136 247 Němeček Ladislav 1959 Kněžice 9:36:30
137 171 Buček Miloslav 1959 Dačice 9:37:09
138 170 Mottl Jan 1965 Brno 9:37:10
139 109 Chalupa Zdeněk 1959 Náměšť nad Oslavou 9:38:05
140 48 Nerad Zdeněk 1975 Lesonice 10:06:00
141 46 Pavlas Jiří 1958 Třebíč 10:06:00
142 233 Přibáň Václav 1944 Poděbrady 10:10:00
143 117 Procházka Milan 1964 Teplá 10:30:00