RAMPUŠÁK 2002 - 120km CELKOVÁ
Poř. St.číslo Příjmení Jméno Ročník Bydliště / Klub Čas
1 296 Šel Jan 1985 Třebíč 3:25:13
2 305 Kestler Aleš 1981 XTREME BIKE TEAM 3:27:50
3 263 Rückner Daniel 1974 FERODO-REPSOL DT BICYCLES 3:29:27
4 301 Jičínský Jan 1975 CYKLO POKR Pardubice 3:31:32
5 166 Žák Rostislav 1971 SKC Brno 3:31:40
6 180 Kalousek Jiří 1956 Silný Team Uničov 3:31:45
7 58 Trchalík Josef 1970 Lačnov 3:31:50
8 238 Voňka Jiří 1954 Dvůr Králové 3:31:55
9 41 Uherek Tomáš 1975 Brno 3:36:56
10 211 Orálek Dušan 1974 Moravská Třebová 3:37:07
11 209 Doležel Josef 1963 Abner 3:37:10
12 77 Vaněček Jiří 1961 Pečky 3:37:14
13 319 Kabrhel Jan 1972 CYKLOSPORT Stratílek 3:37:18
14 102 Kejzlar Pavel 1983 Dolany 3:37:22
15 265 Růžička Michal 1976 Moravská Třebová 3:37:26
16 255 Bulín Alois 1956 CYKLO Kučera 3:37:34
17 262 Vrba Patrik 1984 KC CYKLOMAX Pardubice 3:38:40
18 279 Štábl Jiří 1956 CK Rampušák 3:39:20
19 314 Zajíc Petr 1968 Pardubice 3:42:44
20 167 Michailidis Ilias 1973 SKC Brno 3:42:53
21 297 Šel Antonín 1951 Třebíč 3:46:23
22 35 Tkadlec Alois 1973 Drásal Team Holešov 3:46:24
23 72 Gerboc Ondrej 1979 Snina - SR 3:48:22
24 291 Mazák Josef 1959 SILNÝ TEAM Uničov 3:48:27
25 36 Koplík Martina 1984 Drásal Team Holešov 3:48:42
26 310 Dvořáček Zbyněk 1981 TTK JME Brno 3:50:43
27 45 Michal Petr 1964 Kladno 3:51:35
28 78 Hudec Jiří 1968 Česká Třebová 3:55:48
29 68 Pulko Herbert 1959 Opava 3:57:55
30 220 Šilhán Tomáš 1972 Police nad Metují 3:57:56
31 195 Kanta Vendelín 1971 Cyklocentrum Choceň 3:58:12
32 124 Šťastný Václav 1962 Mohelnice 3:58:15
33 223 Vysypal Ondřej 1975 PELOTON 3:58:25
34 251 Bauer Oldřich 1983 Cyklocentrum Choceň 3:58:35
35 219 Hendrych Jiří 1972 BIKE FREAKS  Holice 4:03:42
36 276 Vebr André 1970 VELO 4:03:45
37 322 Jílek Petr 1979 Hanušovice 4:03:55
38 210 Žáček Mojmír 1958   4:03:58
39 181 Klobouček Milan 1954 Jičín 4:04:17
40 108 Chocholouš Jiří 1970 Brno 4:04:52
41 169 Křenek František 1946 SKC Brno 4:08:20
42 234 Přibáň Jan 1977 Poděbrady 4:10:45
43 283 Tvrdíd Pavel 1964 SK KOVO Ledeč 4:10:50
44 298 Doležal Stanislav 1958 TS JE Dukovany 4:11:02
45 281 Bartoň Eduard 1985 SK Štíty 4:11:59
46 138 Horníček Tomáš 1969 Mladá Boleslav 4:12:09
47 278 Režný Jiří 1948 DRÁSAL TEAM 4:12:12
48 213 Němec Karel 1973 Litomyšl 4:12:13
49 199 Gorecký Rostislav 1963 Slavičín 4:12:15
50 94 Rýznar Marek 1981 CK Rampušák 4:12:17
51 56 Buchta Miroslav 1967 Velké Meziříčí 4:12:20
52 23 Křeček Miloš 1970 Nové Město nad Metují 4:12:22
53 146 Karal Miloš 1954 KAS Pardubice 4:12:25
54 229 Klempířová Barbora 1970 Rychnov nad Kněžnou 4:12:30
55 129 Švadlena Petr 1972 Bechyně 4:12:54
56 202 Bandrowski Tomáš 1974 Praha 1 4:13:11
57 115 Mana Jan 1988 Slavičín 4:13:18
58 149 Kavalíř Luboš 1972 Ronov nad Doubravou 4:18:40
59 316 Dvořák Radim 1978 Chomutov 4:22:02
60 201 Dvořák Miroslav 1973 Horka nad Moravou 4:22:12
61 151 Nič Pavel 1977 Praha 2 4:22:24
62 309 Kubík Jaromír 1957 TTK JME Brno 4:22:34
63 25 Šesták František 1941 Ricoh Tábor 4:24:30
64 157 Kolařík Roman 1980 Kladno 4 4:24:33
65 86 Myška Zbyněk 1970 Chrudim II. 4:24:36
66 19 Hradecký Jaroslav 1949 Žiželice nad Cydlinou 4:24:42
67 174 Korbelář Petr 1969 Trutnov 4:24:50
68 22 David Jiří 1970 Brno 4:25:05
69 302 Franc Michal 1975 Svitavy 4:25:12
70 91 Polák Josef 1975 Hradec Králové 4:28:00
71 107 Marčík Petr 1972 Brno 4:28:43
72 66 Jína Pavel 1962 CK Peloton 4:28:48
73 183 Štorková Pavlína 1978 Štíty 4:32:11
74 295 Kašpar Miloslav 1949 CK Havlíčkův Brod 4:33:05
75 214 Kopecký Josef 1954 Litomyšl 4:33:12
76 250 Bačovský Evžen 1953 Cyklocentrum Choceň 4:35:53
78 18 Pavlata Michal 1979 BC Sport Semily 4:36:06
79 282 Scherrer Josef 1957 Třebíč 4:36:40
80 147 Beránek Miroslav 1977 KAS Pardubice 4:36:54
81 188 Jirásko Zdeněk 1955 Mohelnice 4:37:57
82 256 Jelínek Karel 1963 Znojmo 4:38:10
83 155 Poledna Petr 1972 Budišov n. B. 4:38:31
84 133 Anderle Josef 1951 Karlovy Vary 4:41:13
85 224 Marek Petr 1968 Mladá Boleslav 4:42:05
86 152 Zikmund Miroslav 1966 Volduchy 4:42:14
87 252 Bauer Oldřich 1962 Cyklocentrum Choceň 4:42:27
88 236 Zuker Vladimír 1950 Pečky 4:42:55
89 98 Teichman Luboš 1956 Trutnov 4:43:47
90 325 Osladil Jiří 1957 CK Rampušák 4:44:08
91 103 Musil Pavel 1964 Trutnov 4:44:10
92 43 Koloc Josef 1943 CK Peloton 4:46:10
93 37 Šafář Hynek 1965 Praha 7 4:49:24
94 24 Hraba Pavel 1947 Praha 4 4:49:46
95 277 Kabele Tomáš 1969 VELO 4:51:27
96 158 Štefan Ladislav 1955 KPO 4:52:11
97 145 Bílová Dáša 1969 Pardubice 4:53:47
98 101 Kachlík Rostislav 1959 Brno 4:53:50
99 57 Mikulášek Josef 1974 Velké Meziříčí 4:53:55
100 159 Paleček Dušan 1957 Praha 9 - Hloubětín 4:55:50
101 326 Paleček David 1987 Praha 4:56:00
102 88 Rokos Martin 1980 Andělská Hora 4:56:12
103 11 Zetková Martina 1974 Ostrava - Kunčičky 4:58:03
104 143 Krásný Miloslav 1955 Mladá Boleslav 4:58:09
105 114 Goldbach Pavel 1962 Slavičín 4:58:28
106 175 Bělík Luboš 1974 Trutnov 5:00:47
107 161 Zeman Rostislav 1958 Kratonohy 5:03:55
108 271 Novák Vít 1989 Kladno 5:04:40
109 59 Bečka František 1942 SKP Hradec Králové 5:05:00
110 187 Škňouřil František 1953 Přerov - Vinary 5:05:05
111 212 Sobola František, Ing. 1955 Žďár nad Sázavou 5:05:11
112 70 Nosková Irma 1977 Libice nad Cydlinou 5:06:21
113 311 Dvořáčková Dagmar 1950 TTK JME Brno 5:06:28
114 51 Dvořák Jaroslav, Mudr 1952 Chomutov 5:06:36
115 243 Byrtus Stanislav 1938 Mosty u Jablunkova 5:07:07
116 308 Čížek František 1948 Boskovice 5:08:11
117 239 Koupán Jaromír 1951 Olomouc 5:08:22
118 64 Nováková Eva 1968 Lysá nad Labem 5:08:49
119 270 Novák Michal 1962 Kladno 5:13:16
120 284 Patková Jitka 1960 Praha 5:13:45
121 156 Kos Vladimír 1965 Praha 4 5:15:35
122 242 Bezecný Petr 1952 Třinec 5:18:23
123 254 Sedláček Václav 1949 Litomyšl 5:18:32
124 176 Brožová Alena 1963 Trutnov 5:19:46
125 26 Chovanec Michal 1968 Opava 5 5:20:08
126 14 Jirásková Věra 1955 Brno 5:22:59
127 13 Jirásek Vladimír 1953 Brno 5:23:01
128 127 Kachyňa Miroslav 1968 Olomouc 5:28:04
129 162 Kočička Pavel 1972 Vracov 5:28:26
130 163 Kočička Josef 1946 Vracov 5:28:27
131 245 Smuga Aleš 1968 Třinec 5:40:00
132 168 Křenek Martin 1968 SKC Brno 5:42:10
133 21 Hradilová Jana 1970 Brno 5:49:50
134 20 Hradil Jaroslav 1966 Brno 5:49:51
135 80 Hniličková Jana 1974 Praha 5 5:56:42
136 312 Dvořáček Jaroslav 1953 TTK JME Brno 5:58:47
137 97 Biolek Martin 1973 Vratimov 5:58:57
138 40 Hnilička Jaroslav 1946 Praha 4 5:58:57
139 92 Zejda Jiří 1953 Praha 6:01:20
140 76 Smolová Ida 1966 Písek 6:02:10
141 75 Smola Václav 1962 Písek 6:02:11
142 313 Beneš Miroslav 1979 Praha 6:02:30
143 253 Prokeš Bořivoj 1944 Praha 8 6:05:35
144 216 Gryc Petr 1949 Brno 6:11:20
145 89 Višváderová Leona 1975 Světlá Hora 6:13:35
146 87 Kubečka Jan 1952 Světlá Hora 6:13:40
147 198 Valko Roman 1965 Vracov 6:15:50
148 204 Danda Jaroslav 1956 Praha 1 7:50:39
149 217 Fialová Dagmar 1966 Praha 10 7:50:41
150 15 Karászová Denisa 1981 Klatovy 9:08:56
151 16 Zeman Jiří 1981 Klatovy 9:08:58