| AKTUALITY | PŘIHLÁŠKY | PROPOZICE | HISTORIE | FOTO | VÝSLEDKY | DOJMY | SPONZOŘI |
     
 

Tato stránka je věnována Vám, návštěvníkům našich stránek. Můžete si zde jednak přečíst postřehy ostatních, ale hlavně nám můžete napsat cokoliv, o čem jste přesvědčeni, že by tu nemělo chybět - tj. zážitky ze závodu, připomínky k organizaci, nové nápady, kritiku stránek, pozdravy,....... Pokud tak chcete učinit, klikněte ZDE.Zpráva ze dne:
26.02.2018

Canadain Meds Purchase Prevacid cialis Buy Now Tab Isotretinoin Isotret Mastercard Cod

Záznam zapsal(a): Jacteeddy

Zpráva ze dne:
01.07.2014

Ahoj. Chlapi, no tak, neurážejte se nám tady. Vždyť jde o maličkost. Pokud máte konstruktivní nápad, co by se příští rok (rozumného) mohlo objevit v taškách, napište to sem nebo na e-mail marek.ryznar@centrum.cz. Ať už to je něco, co jste dostali jinde a nebo něco, co by se Vám líbilo. Zkusíme oslovit adekvátní partnery. Cyklostar se nám zdál jako velmi vhodný dárek. Já osobně jsem kromě jedné kyseliny (a to ještě omylem) nic účinnějšího na kolo nepoužil. Mrzí nás, pokud jste čekali něco většího. Navíc firma je z našeho kraje. Jsme rádi, že nás podporuje.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
30.06.2014

Lajane, Lajane, nauč se číst, držím CykloStar v ruce a čtu na přední straně:"Testovací vzorek zdarma" a na zadní:"Neprodejné.Zdarma.K testování u našich partnerů.Plněno na 40% obsahu.Testovací série". Veřejně se ztrapňuješ.Já jsem za CykloStar moc rád, super nápad a užitečná věc.Pořadatelé dík!

Záznam zapsal(a): Jirka

Zpráva ze dne:
30.06.2014

Ahoj, díky pořadatelům za další ročník. Jel jsem 60MTB. Chtěl bych zde zmínit jednu věc, která zde nepadla. Jako jezdci mi přijde skvělý, že občas jsou po trati fanoušci a přijde mi to strašně motivační. Zmínil bych taky jednoho pořadatele. Starší pán, který ukazoval cestu těsně před tím nejprudším stoupáním na Bukovku, jak se po tom stoupání vyjede u vrchu lanovky. Už loni tam byl a dokázal fakt perfektně povzbuzovat. Na fotkách je vidět i paní, co sedí s dítětem u výjezdu na Lázek. Ta byla skvělá s tím cinkajícím zvonem (mylsím, že loni stála na náměstí). I dítě s řechtačkou supr. Obrovský plus pro jezdce jsem viděl v tom, že hlásila pořadí jezdců. Tuto informaci byste mohli ale nějak zmiňovat třeba v půlce trati. Myslím, že by to ocenilo hodně jezdců. Ještě taky byla skvělá fandící rodinka, při asfaltovým výjezdu, jak se dá jet zkratkou do Jedlí. Myslím, že i fanoušci dělají Rampušáka Rampušákem a klidně byste je nějak mohli motivovat :-). Po dojetí a nacpání se dobrým gulášem (obrovský kusy masa jsem v gulášu dlouho neviděl, je vidět že nebyl šizenej) jsem byl svědkem dojezdu týpka na Libertě :-)). Fakt skvělej výkon i ho náměstí přivítalo snad líp, jak vítěze ostatních kategorií. Dobrý byly i fóry, co jste o něm říkali, jako že třicet kiláků za tři hodiny a třicettři minut :-)), akorát jsem jen doufal, že se s ním znáte osobně a že ty fóry na svou adresu veme sportovně. Značení už bylo zmíněno, já jsem to naštěstí znal, ale jinak bych to přejel taky. Stačilo jen zapíchnout oranžovou šipku, že se má uhnout do kopečka doleva.

Záznam zapsal(a): Radek

Zpráva ze dne:
29.06.2014

Honzo, moula jsi ty. Pokud by firma Cyklo Star dodala reklamní vzorky v obalech, kde je vyznačené jiné množství, než je skutečný obsah, tak v tom případě mělo být na obalu napsáno "neprodejný vzorek", ale to jsem tam nenašel. Myslím, že by se to ani berňáku nelíbilo...

Záznam zapsal(a): Lajan

Zpráva ze dne:
29.06.2014

Lajan:bylo tam 50% přípravku.. šlo jen o vzorek ty moulo :-)

Záznam zapsal(a): Honza

Zpráva ze dne:
26.06.2014

Docela mě potěšila půllitrovka Cyklo Staru v balíčku u prezentace, říkal jsem si, že konečně něco užitečného vedle samých reklamních letáků, jak to tak obvykle bývá. To jsem ale ještě netušil, že i zde jde spíše o reklamu. Nevím, zda to tak měli všichni, ale v mém balení bylo něco málo přes 200ml, byť na obalu bylo psáno 500ml. Ale abych jenom nehanil, müsli tyčinka od Nutrendu byla celá, celých 20g.

Záznam zapsal(a): Lajan

Zpráva ze dne:
25.06.2014

Také se chci připojit a pochválit organizátory. Jel jsem 130 km a nějaké ty výmoly/nerovnosti bohužel k našim silnicím patří. Buďmě vůbec rádi, že se podobné závody pořádají a nehledejme blbosti... Ještě jednou děkuji a za rok na viděnou!!!!

Záznam zapsal(a): Pavel

Zpráva ze dne:
25.06.2014

Ahoj, i já se připojuju s poděkováním pořadatelům, bylo to super, díky, že do toho každý rok jdete znovu a znovu, moc si toho vážíme. Znovu musím pochválit rozdělení startů 180/130, je to mnohem bezpečnější. Poslední kopec na 180 se mi moc líbil, ten rozbitý úsek snad opraví, ale stejně se tam jede krokem, je to v nejprudší části a zbytek neměl chybu, sjezd dolů byl za odměnu. Mám za sebou desátého dlouhého Rampušáka a za rok zcela určitě přijedeme znovu.

Záznam zapsal(a): Mirek Z. CK Záluží

Zpráva ze dne:
24.06.2014

ahoj...hudbu ztišíme, starnu a jsem čím dál víc hluchý. Highway to hell si pamatuji, že jsem hrával,ale určitě i tu Vaness.A tady pár obrázků z celého dne: http://youtu.be/gJ3J-7XfKXg

Záznam zapsal(a): Pavel

Zpráva ze dne:
24.06.2014

Díky za super závod! (130) Budou také nějaké fotky z trati?

Záznam zapsal(a): Martin

Zpráva ze dne:
23.06.2014

A zase ta VANESSA MAE na startu, již před rokem jsem na tomto místě zavzpomínal na staré dobré časy Rampušáka kdy nám bikerům hráli na startu Highway to hell od AC/DC což si myslím že pro závod tohoto ražení se hodí více, bohužel nedopadlo to, tak třeba příště. Jinak super závod, jel jsem 60-ku po desáté takže žádné bloudění, počasí vyšlo také. Zdravím a držím palce do dalších ročníků.

Záznam zapsal(a): Filák

Zpráva ze dne:
23.06.2014

Zdravím pořadatele a děkuji za super závod MTB 60. Jel jsem u vás poprvé a snad jedinou výtku bych měl ke značení trasy ve 2. kole. Namlsal jsem se super označením a regulovčíky na prvním okruhu a pak jsem 2x zakufroval :)) Ale jinak pořadatelsky výborně zvládnuté. Díky Jarda.

Záznam zapsal(a): Jarda

Zpráva ze dne:
23.06.2014

Děkuji pořadatelům za pěkný závod,jel jsem silnici 130km moc pěkná trať.Horší kvalita vozovky v posledním stoupání nikomu přece nemůže zas tak vadit,jelo se tam krokem.Ve sjezdu chybělo označení nebezpečných zatáček.Hudbu radši nekomentuji....no byl to děs.

Záznam zapsal(a): Miloš

Zpráva ze dne:
23.06.2014

Ahoj, asi nestíhám reagovat na všechny připomínky. Tak aspoň obecně: 1. hudba - ztišíme 2. značení zlepšíme 3. výsledky - veškeré reklamace posílejte na info@sportchallenge.cz - číslo, trasa, jméno závodníka, přibližný čas. Existuje ještě zápis z vizuální kontroly, kluci a holky ze sportchallenge Vás do listiny listiny doplní. 4. čísla na silnici - jen otázka peněz - prioritou je nový web, takže nemůžeme nic slibovat dopředu. 5. čipy - příště budou nastřelovací 6. mouchy šerlichovky umrzly :D

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
23.06.2014

Závod prima, Rampušák je prostě Rampušák a není nic zadarmo. Cením si všech co dojeli a nevzdali. Ale ta hudba to byl masakr. To měla být celodenní diskotéka? To jsem ještě nezažil aby něco tak řvalo přímo do lidí na závodech při čekání na vyhlášení. A to jsem zvukař, jsem zvyklý na hlasitou hudbu. Docela nás to odradilo tam sedět a čekat na vyhlášení a jeli jsme raději domů. Řvát na sebe u stolu a neslyšet se je fakt špatný.

Záznam zapsal(a): Petr

Zpráva ze dne:
23.06.2014

Dekuji vsem organizatorum za zvladnuti akce a peknou trasu s jedinou, ale dulezitou vyhradou, ktera se tyka kvality casti cesty pri poslednim stoupani - to uz bylo spise pro mtb. Jinak super! diky!

Záznam zapsal(a): Jirka

Zpráva ze dne:
23.06.2014

Děkuji všem za krásný závod. Jel jsem trasu silnice 130km a mám několik doporučení. 1. jak zde někdo napsal o startovních číslech, určitě by šla za pár korun udělat nová, co by si závodník nechal. 2. doprovodné motorky nemají moc zkušeností s řízením závodu. Jeden člověk jde do úniku a před ním dvě motorky a auto, před 100hlavým balíkem nikdo. 3. regulčíci na křižovatkách by mohli být malinko energičtější, ne jenom stát a někdy ani neukázat cestu. 4. určitě by šlo vyhlášení udělat dříve. Trasa MTB 30 a i 60 byla ve 12 hod dojeta, tak proč čekat na vyhlášení do 4 hod. Při dojezdu silničních tras byla náměstí "narvané" fanoušků, při vyhlášení pár závodníků. O hlasitosti hudby netřeba mluvit. 5. co z doslechu vím, tak není ročník, aby se na dlouhé MTB nebloudilo. Kamarád se přihlásil v den závodů za 600Kč a několikrát bloudil. Jinak držím palce a těším se na další ročník.

Záznam zapsal(a): Lukáš

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Ahojte, díky za závod tohoto druhu, jsem tradičním účastníkem Rampušáka, ale za doby ručního zpracování výsledků se mi nestalo, že bych se ve výsledcích nenašel, jako tomu je letos :-(

Záznam zapsal(a): Jura

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Závod super zajištěný (130silnice), snad jen někde výstražné vykřičníky zbytečně a někde zas chyběly a díky tomu mě některé zatáčky v posledním či předposledním sjezdu v lese fakt dost překvapily a bylo to jen tak tak. Či se dá na takové akci zbohatnout nebo ne rozhodně jako někteří hodnotit nehodlám, souhlasím s tím, že to je především spousta práce a nervů, ale šetřit na nesprávném místě by se nemělo. Nedělá to dobrý dojem a může to i odrazovat závodníky a sponzory. Za prvé mám na mysli startovní čísla, které snad točíte od začátku Rampušáka (na mém bylo dokonce z druhé strany fixou ještě jedno číslo zřejmě z jiné akce). Když jsem nechal dělat čísla na náš závod, vyšlo mě jedno do 20,-Kč s barevným potiskem a logy sponzorů (což by jistě ocenili). To by mělo zůstat, jako na jiných závodech (např. Mamut Tour, Krušnoton), závodníkovi jako památka. Další věc jsou čipy. V době, kdy je to jinde samolepka na přilbu, se vytasíte s takovou bandáží na nohu. Myslel jsem, že je to vtip. A třetí věc, v taštičce u prezentace by mohly být vytištěné propozice s mapkou, když už né bružura s informacemi o závodě, jako to je na Krušnotonu. Když to náhodou člověk zapomene doma, spoléhá na to, že to má od pořadatele (např. když je sklerotik nebo trpí na starťáky, tak se nemusí stresovat, zda startuje v 9:00 nebo v 8:30). Všechny tyto informace neberte jako kritiku, ale jako dobrou radu, abyste sami nekazili dojem z jinak dobře odvedené práce a skvělé akce.

Záznam zapsal(a): Lajan

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Trasa závodu supr jel jsem 130,užil jsem si kopců i sjezdů.Silnice a jejich stav pořadatel neovlivní je to kompromis mezi atraktivitou a bezpečností.Hlavně nejsme profíci a tak jedu podle toho na co mám.Ale co může pořadatel ovlivnit je jak to funguje po závodě.Zbytečné protahování vyhlašení výsledků a řvoucí rádoby hudba.To je co vadilo mě.Můj názor nic víc....Jinak super jen tak dál....

Záznam zapsal(a): Petr

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Kam se ovšem poděly mouchy Šerlichovky ? Že by je taky odradila ztráta sponzora ?

Záznam zapsal(a): Kolbaba

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Pokud máte problémy s výsledky, prosím kontaktujte časomíru na e-mailu info@sportchallenge.cz Děkujeme

Záznam zapsal(a): Jana

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Díky všem pořadatelům za práci. Jel jsem po několikaleté absenci. Trasa (180km) byla hezká i když náročná. Poslední stoupání na Trojici to byl masakr. Přeji organizátorům, aby jim síly a odhodlání bojovat s úředním šimlem vydrželo a příští rok jsme se ve Štítech zase setkali. Pan Rampušák by s tím šimlem mohl pomoci :-)

Záznam zapsal(a): R.Cvrkal

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Přimlouvám se k lepšímu značení ke konci i já,je mi líto těch co jely snad poprvé.Jel jsem asi po páté dlouhou a mezi Cokytlí a Štíty jsem se dvakrát vracel!Po supr sjezdu rychlá rovina a pak náhle v levo,věděl jsem že tam někde je stezka ale ostatní co se vracely..bylo mi jich líto.Ale to je jen střípek na fajn podniku.Říkalo se že Rampušák ani snad nebude,je tu a díky všem co se zato zasloužily.V našem kalendáři bude vždy stálicí.Petr K

Záznam zapsal(a): Petas

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Přimlouvám se k lepšímu značení ke konci i já,je mi líto těch co jely snad poprvé.Jel jsem asi po páté dlouhou a mezi Cokytlí a Štíty jsem se dvakrát vracel!Po supr sjezdu rychlá rovina a pak náhle v levo,věděl jsem že tam někde je stezka ale ostatní co se vracely..bylo mi jich líto.Ale to je jen střípek na fajn podniku.Říkalo se že Rampušák ani snad nebude,je tu a díky všem co se zato zasloužily.V našem kalendáři bude vždy stálicí.Petr K

Záznam zapsal(a): Petas

Zpráva ze dne:
22.06.2014

To Marek-neprášilo,jel jsem dlouhou MTB a fakt super,ale jak bylo uvedeno níže,na jednom z posledních sjezdů bylo prudké odbočení vlevo,ale jak jsem valil z toho kopce dolů bohužel jsem to přehlíd a nejenom já a až jsem dojel dolů k potoku zjistil jsem,že tudy cesta nevede)))))))))))možná by pro příště chtělo toto místo více označit,ale jinak super závod a moc díky všem kteří stáli za organizací,těším se na příště

Záznam zapsal(a): Petr

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Díky za organizaci, moc pěkná trasa. Snad jen předposlední stoupání by si zasloužilo lepší povrch ;-) Bohužel jsem se ale nenašel ve výsledkách (silnice 180, č. 72, průjezd cílem 15:43 - čip jsem měl určitě...).

Záznam zapsal(a): Jakub Urban

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Silnice. 180 km. Díky za krásného Rampušáka. Letošní trasa se mi líbila nejvíce ze všech zatím šesti odjetých ročníků. A ty dva kopce na konci jsou přesně tím, co má na správném maratonu být. Platí-li úměra, že čím méně závodník vnímá organizaci závodu, protože všechno šlape, tím více je za organizací práce, pak za Rampušákem muselo být skryto hodně úsilí. Kéž Vám síly vydrží i na další roky.

Záznam zapsal(a): Jarda Maršík

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Jel jsem letošního Rampušáka(130km) už po 17té, bez vynechání jediného ročníku. Je mi už 65roku,takže změna trasy ke konci závodu se mi nelíbila. Dvě stoupání za sebou byla dosti brutální, navíc první část vedla po totálně rozbité silnici(vhodné spíše pro MTB)a sjezd do Dolní Hedče byl dosti nebezpečný. V cíli jsem byl v 15,05 hod. byl mi odebrán čip a číslo(116), ale k mému nemilému překvapení jsem se nenašel ve výsledkové listině!?!?!

Záznam zapsal(a): Václav Sedláček

Zpráva ze dne:
22.06.2014

Díky moc pořadatelům za R 2014. Jel jsem silniční trasu 180 a ten úsek přes Sv.Trojici (sice náročný stoupáním) byl díky krajině i výborné kvalitě silnice nádherný! Skvělé výhledy (které asi kvůli úsilí pří stoupání málokdo ocenil :) a krásná příroda ve sjezdu. Zajímalo by mne, zda u všech dopadlo střetnutí s volně pobíhajícím starším vlčákem ve výjezdu na Hedeč/Zlatý Potok stejně neškodně, jako u nás ... Mirek HK

Záznam zapsal(a): MirekK

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Moc děkuji pořadatelům za dalšího Rampušáka, pro mne už 17. Kdo někdy něco pořádal, dovede si představit, jakou houštinou papírů a razítek si musíte klestit cestu. Vydržte, stojí to za to.

Záznam zapsal(a): Michal

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Pro ujasnění jsem patřil také mezi bloudili. Napojil jsem se v jednom místě podruhé na ten samí okruh. Sjížděl jsem 2x orlí hnízdo a pak mi na jedné z občerstvovacích stanic bylo oznámeno, že se 2x stejným místem opravdu neprojíždí. Tak proto těch zmíněných 81 km ;)

Záznam zapsal(a): DK

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Pro pořadatele.Jak píše níže DK,že projel odbočku před cílem,tak tu jsem projel spolu s několika lidma i já. Jedná se o úsek po odbočení ze silnice od Cotkytle směrem k samotě Na Hranicích, kde odbočka v levo byla značena mlíkem na stromě a dále pak odbočka vlevo z lesní cesty směrem na Rasovnu. Příště by to možná chtělo před odbočením dát nějaké šipky.Jinak závod super,pokud mi to čas dovolí, přijedu příště zas.

Záznam zapsal(a): A.Č.

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Ahoj. To jedno místo nás na MTB fakt mrzí :( Velká omluva. 80 je fakt ale nějakej divnej údaj.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
21.06.2014

DK: Tak tos měl tachák zaplej už dávno předtím ne? :-) Loni jsem měřil jen dlouhou, co byla vedená jako 70 a měla míň než 70, takže na letošní zkrácené dlouhé si ujet 80 nemohl :-).

Záznam zapsal(a): měřič

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Poprvé jsem byl na Rampušákovi. Jel jsem MTB dlouhou a naštvalo mě, že v jednom sjezdu, nedaleko od cíle, se mělo jít prudce na brzdy a následovala ostrá vlevo a co vim. tak to profrčeli další závodníci, s kterými jsem se v cíli bavil. Příště by to chtělo do toho místa někoho postavit, nebo dát alespoň pořádnou ceduli s upozorněním kam se má jet. Možná je to chyba jezdce, možná vaše. To už posuďte sami. Suma sumárum mi tachometr v cíli jen tak pro zajímavost ukazoval hodnoty místo původních 60 km 81,3 s převýšením 2020m. Závod byl jinak fajn ;)

Záznam zapsal(a): DK

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Díky všem,co se podíleli na perfektním průběhu letošního Rampušáka.Na trati se mi tentokrát moc nedařilo,tak věřím,že si to příští rok vynahradím.

Záznam zapsal(a): Karel

Zpráva ze dne:
21.06.2014

Tak co Petr? Prasilo? :-)))))

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
20.06.2014

to Marek,aktuality-pršet nebude...člověče jsem od Olomouce je 20.40 a tady leje jak z konve,tak doufám,že se na mtb Rampušáku nebude prášit)))))))))))))))

Záznam zapsal(a): Petr

Zpráva ze dne:
20.06.2014

Volodo i ostatní. ANO na vyzvednutí startovních čísel lze delegovat kamaráda.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
20.06.2014

Ahoj Miloši, myšlenku návratu k medailím si od Tebe bereme k srdci.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
19.06.2014

Pro pana ředitele Jelínka bych chtěl jen říci,že se nechci přít, vím jakou s tím máte práci a rozhodně vím co to organizování obnáší jen mě přišlo,že by mohla být třeba za účast pamětní placka s Rampušákem jako dříve nebo triko.Dnes rozhoduje cena a spousta známých bajkerů to nejede kvůli výši startovného a je to škoda.Jinak Rampušáka jezdím od r.1997 jak silnici tak mtb a jsem rád ,že jste vydrželi takovou dobu a už se těším na nový silniční úsek přes sv.Trojici za který jsem mooc rád. Sportu zdar.

Záznam zapsal(a): Miloš Hejtmánek

Zpráva ze dne:
19.06.2014

Hoši, chtělo by to závod více propagovat. Určitě jste slyšeli o stránce MTBS, kde je také kalendář závodů. Vás závod tam uveden není, možná kdyby jste ho tam přidali, tak by bylo více účastníků. Např. já jsem zjistil, že se něco takového jede teprve 17.6., když byla soutěž na FB s Nutrendem o startovné zdarma ;) Tak snad pro příští rok.

Záznam zapsal(a): Nou nejm

Zpráva ze dne:
19.06.2014

Díky za propozice. Ještě jeden organizační - je nutná osobní účast při vyzvednutí startovního čísla? Rád bych vyzvednutí delegoval :-) Díky.

Záznam zapsal(a): Voloda

Zpráva ze dne:
19.06.2014

Nikdy jsem se nevyjadřovat k závodu Rampušák,ale vyjádření pana Miloše je k smíchu a pobavení.Plně souhlasím s Davidem:Pan Miloš ať si cvičně zorganizuje nějaký závod a projde si "cestou"povolovaček a všech poplatků co musíme zaplatit před samotným závodem a myslím si,že velmi rychle "procitne"a bude finančně v realitě. Závodu zdar a poděkování všem závodníkům.

Záznam zapsal(a): Ing.Jelínek-ředitel závod

Zpráva ze dne:
19.06.2014

Ahoj Davide, vyzvedni si u mě v sobotu na náměstí Milošovo rampušácké tričko. Dostaneš ho za odvahu toto sem napsat.. Jo a děkujeme :)

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
18.06.2014

Milosi, zkusil jsi nekdy neco poradat? Myslim, ze muzeme byt radi, ze na to stale maji silu a sam vim, ze to na nejake zbohatnuti urcite neni :-)

Záznam zapsal(a): Davi

Zpráva ze dne:
18.06.2014

Když se tak dívám na počty přihlášených tak docela málo a v loni to bylo stejný.Myslím ,že by se měl pořadatel nad tím zamyslet,protože platit 450,- 600,- je docela dost na závod kde nedostanu ani pamětní triko.

Záznam zapsal(a): Miloš

Zpráva ze dne:
17.06.2014

To Radek a Pilot: Sorráč za zpoždění, ale přehlídnul jsem Radkův vzkaz v té "záplavě" zpráv :))) TADYje ta stará mapka. Mizí ten cancour dole. Můžete si to porovnat. Je to část toho stoupání do Strážné, kde se jelo víceméně po vrstevnicích pod Cukrovou boudu.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
17.06.2014

To Petr: aspoň vidíš, jak rychle reagujeme na požadavky našich "klientů" :-)))) sportu zdar

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
16.06.2014

Tak se omlouvám,jak jsem zjistil když jsem si otevřel vaše stránky zaplaceno mám,systém čekal na určitou hodinu dne 16.6 sportu zdar a MTB více))))))))

Záznam zapsal(a): Petr

Zpráva ze dne:
16.06.2014

Dobrý den,dnes jsem se podíval na vaše stránky,zdali mám zaplaceno,protože příkaz v bance jsem zadával 11.6. a splatnost byla 13.6. a k mému nemilému překvapení jsem v odstavci nezaplacených.Může Te mi to vysvětlit,v bance peníze odešly na váš učet 3519435389/0800 a vs 2300069170.Děkuji

Záznam zapsal(a): Petr

Zpráva ze dne:
15.06.2014

Ahoj,itinerář tratě včetně seznamu občerstvovacích stanic byl právě přidán do podrobností o trati. Na 180 km jsou 3 občerstvovací stanice: 32. km Mladkov, 80.km Šerlich, 125. km Mladkov. Na 130 km jsou občerstvovací stanice 2: 32. km Mladkov, 77. km rovněž Mladkov.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
12.06.2014

Zdravim. Kde lze na 180km trase ocekavat ocekavat obcerstvovacky? Diky

Záznam zapsal(a): Voloda

Zpráva ze dne:
10.06.2014

Marek R.: Ahoj, můžeš tu změnu prosím ještě trochu rozvést? Případně to zaznačit do té mapky, co tu je? Však to je pár kliknutí, abysme věděli, který "pytel" máš na mysli. Třeba já jsem to jel loni poprvé a teď si neumím představit, jak by se to mělo krátit. Jako že tam nebude to táhlý stoupání za Drozdovskou pilou, který končí ve Strážné?

Záznam zapsal(a): Radek

Zpráva ze dne:
10.06.2014

To smutnej pilot: Ahoj, mapka MTB tratě je samozřejmě v propozicích. Uříznut je nezáživný "pytel" za Drozdovskou pilou, který byl uměle přidán k 60km trati poté, co jsme před 3 lety zrušili 90tku. Tj, jede se po identické trati původní 60tky z před 3 let, která se jezdila celou dobu. Tudíž žádná neznámá trasa. Pokud chceš. Napiš mi e-mail na marek.ryznar@centrum.cz, pošlu ti loňskou mapu 70km trasy a uvidíš jasně změnu. Důvod krácení trasy je absolutní neatraktivnost toho úseku, na kterou jste si opakovaně a ve velkém počtu stěžovali poslední 2 roky. Zavděčit všem se samozřejmě nelze.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
04.06.2014

Ahoj, je velká škoda, že se šedesátka krátí. Osobně nechápu ten důvod. Ten kdo chce jet krátkou, tak jede krátkou. A v současné době je trend přidávání delších tras. Navíc si zase nepoměřím síly na stejné trase jako loni, ach jo. Leda by se teda krátila ta silniční část přes Březnou. Je teda dostupná přesná mapa a popis kudy povede šedesátka? Případně gpx file?

Záznam zapsal(a): smutnej pilot

Zpráva ze dne:
23.05.2014

To Karel: Však počkej, on Tě ten humor přejde :))

Záznam zapsal(a): Marek

Zpráva ze dne:
21.05.2014

Dnes jsem si byl projet stoupání na Vysoký Potok,jedním slovem paráda,a ten sjezd po novém koberci nemá chybu!!!To se vám povedlo a už se těším na Rampušáka!

Záznam zapsal(a): Karel,Svitavy

Zpráva ze dne:
28.06.2013

Předem jsem rád,že je biker Luboš po zranění v pořádku ale musím reagovat na jeho připomínku k "Hrbolům"které nezvládl.Myslím že není v silách pořadatelů něco někde ničit,upravovat,atd,co někdo z nějakého důvodu vyrobil/odvod vody/.Přesto si myslím,že na nebezpečných místech ,mezi které řadím i tento"loni zcela rovný"sjezd,by mělo být varování v podobě,třeba třech vykřičníků!!Projel jsem si trať týden předem,a před tímto místem jsem varoval svoje okolí.Loni jsem to tam pěkně pustil a letos ty terénní vlny projel s velkým respektem.V závodě i my amatéři,honíme vteřinky a máme často"rudo"před očima a kdybych otom nevěděl předem,kdoví jestli neletíme v tom vrtulníku dva..

Záznam zapsal(a): Peťas

Zpráva ze dne:
28.06.2013

Děkuji pořadatelům a zdrav. službě za mé ošetření po ošklivém pádu ve sjezdu do Heroltic, o kterém se zmínil Peťas. Po pádu jsem měl otřes mozku, zlomenou čelist a lícní kost,řadu tržných ran a odřenin po celém těle od kamenů na cestě.Vrtulníkem jsem byl přepraven do FN OL a poté převezen do nemocnice Šumperk. Nyní jsem už doma a je to lepší a lepší. K pořadatelům bych měl připomínku, aby pro příště odstranili "hrboly" před udělanými stružkami na dešťovou vodu, na jednom jsem právě přeletěl přes říditka ...

Záznam zapsal(a): Luboš Knápek

Zpráva ze dne:
27.06.2013

Slapky dekuji za skvely zážitek, který jste jim zase bezchybne pripravili! Prejeme hodne sil do dalších rocniku! Reporty zde http://vinohradskeslapky.com/akce.php?id_akce=2044

Záznam zapsal(a): CK Vinohradske Slapky

Zpráva ze dne:
27.06.2013

Děkuji pořadatelkám, rychlé ZS a členům HS Čenkovice za péči, s jakou se mi věnovali při ošetření zranění po dojezdu. A té paní(?) za precizní umytí kola!

Záznam zapsal(a): Svatava Karafiátová

Zpráva ze dne:
27.06.2013

Bikeři na 60, pořadatelé, nenašel se prosím cyklocomputer někde u Jedlí před nástupem na Orlí hnízdo. Vypadl mi při pádu. Děkuji za info na 777 068 778

Záznam zapsal(a): Svatava Karafiátová

Zpráva ze dne:
26.06.2013

Také díky za super silniční závod,a všem pořadatelům díky za dobrou organizaci,letos sem jel po šesté tak příští rok doufám na viděnou a ještě mnoho ročníků.Ještě jednou diky organizátorům.

Záznam zapsal(a): Radek

Zpráva ze dne:
26.06.2013

Díky všem pořadatelům za krásný závod a at' se ho podaří udržet i příští rok.

Záznam zapsal(a): Karel

Zpráva ze dne:
26.06.2013

:) to je zajímavý nápad, možná zvážíme :)

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
25.06.2013

Ahoj všem,závod super, počasí vyšlo nádherně ,organizace taky dobrá. Akorát bych mel jednu připomínku ke startovnímu songu jež se mi zdá pro tvrdé bikery trochu mimo (Vanessa Mae).Proč nezůstat u před lety osvědčeného AC/DC a jejich Higway to hell což se myslim velmi hodí pro tento závod.Po diskuzi s ostatními bikery jsme sdíleli stejný názor.

Záznam zapsal(a): Filák

Zpráva ze dne:
25.06.2013

Ahoj závoďáci, posílám vám pár fotek. Není to sice žádný profi, ale třeba se vám budou hodit. Pokud by jste chtěli fotku ve vyšším rozlišení, tak napište na tondaklein@gmail.com foto: https://plus.google.com/photos/111503184598267468300/albums/5893301886054572209?banner=pwa&hl=cs

Záznam zapsal(a): tonda.k.

Zpráva ze dne:
25.06.2013

Ty fotky jsem tam našel...apeloval jsem na ostatní fotografy:-)

Záznam zapsal(a): Jindra

Zpráva ze dne:
25.06.2013

fotky najdete v sekci FOTO

Záznam zapsal(a): Jana

Zpráva ze dne:
25.06.2013

Ahojte, šup sem s fotkama:-)

Záznam zapsal(a): Jindra

Zpráva ze dne:
24.06.2013

Velmi mě mrzí, že i zde stejně jako na Sudetech byli závodníci z TJ Favorit Brno, kteří rozhodně nepatří mezi "férové sportovce"! Nechat se "tahat autem" do kopce mi přijde trapné! Nechápu, že s tím pořadatelé nic nedělají! Takoví sportovci by neměli ve výsledcích figurovat...

Záznam zapsal(a): Tery

Zpráva ze dne:
24.06.2013

Tak ja patril asi ke stastnejsi skupince, ktera to v Kalsterci nastesti zvladla. Za sebe jsem nejprve videl ruzovou sipku Rampusaka vlevo (opravdu tam byla, asi to bylo zrovna v tom mezidobi, nez ji premalovali motorkari zpatky) a az pak tam byly dve vetsi reflexne oranzove vpravo. Jinak zavod (dlouha trasa) jsem jel poprve a profilem se mi libil moc, chtelo by to akorat zlepsit trochu silnice (zejmena Luisino udoli a sjezd Ricky - vzkaz pro silnicare) a pocasi, aby nebylo v lesnich sjezdech tolik mokro (vzkaz pro Rampusaka). :-)

Záznam zapsal(a): Radim S.

Zpráva ze dne:
24.06.2013

Skvělý silniční závod, trat v Polsku se mi líbila ale více. v tom klášterci jsem taky zakufroval. Jinak v závodě na krátké trati jsem se nesrovnal s těžkou první částí,co se jela rychle, zatímco závěrečná část je převážně z kopce.

Záznam zapsal(a): david

Zpráva ze dne:
24.06.2013

Bohužel přejetí odbočky v Klášterci n. O. mě mrzí, nicméně to bylo jediné místo na trati, kudy jsem nejel. Věděl jsem, že se má jet na Kunvald, ale tu odbočku si opravdu nepamatuju.. :( Škoda, protože v pátek jsem si projížděl z Králíků první půlku krátké trasy do Mladkova a vychytal jsem spoustu nebezpečných míst. Neměl jsem tolik času, abych přijel a trasu si projel celou, nicméně opravdu se to vyplatí.. (vědět teoreticky podle mapy a ve skutečnosti je rozdíl). Jakmile jsme dojeli místo do Kunvaldu do Č. Petrovic, poznal jsem, že je asi něco blbě.. :))

Záznam zapsal(a): FilipL

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ahoj borci, kdyby někoho zajímalo jak je na tom v porovnání s loňskem, může mrknout např. sem: http://www.sportave.com/race/3045-rampusak-2013/jumpers

Záznam zapsal(a): Dan

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Jako každý rok musím organizaci a následnou trať jenom pochválit,doslechl jsem se že se chystá vrácení trati 60,místo 70.Myslím rozumná volba!.To že vyšlo počasí na jedničku"Obrovské plus",Jedna kaňka mi celkový dojem pokazila,ato těžké zranění bikera ve sjezdu do Heroltic,ke kterému jsem následně přijel.Vše bylo urgentně vyřešeno zdr.službou a po velmi chutném gulášku jsem zapoměl i na můj defekt na 26km krátké trati.Příště zas.Peťas

Záznam zapsal(a): Peťas

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ještě k vyhlášení: několik jezdců si ceny odvezlo předem + další umístění na nás tlačili pro co nejdřívější vyhlášení. Bohužel někdy nemůžeme vyhovět všem. Ještě jednou se omlouváme, pokud jste nestihli tombolu.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ke značení silnice. Problém nastal ne naší vinou. Problematická křižovatka byla řádně označena jak plechovou tak kreslenou značkou na silnici (byli jsme osobně zkontrolovat při první zprávě o ztrátě jezdce!). Bohužel organizátory motocyklové vyjížďky byla naše šipka překreslena silnou reflexní barvou, odlišné od naší. Byla neprodleně přemalována zpět, nicméně za necelou hodinu ji motocyklisté přemalovali opět po svém. Jak ale bylo jasně napsáno na prezentaci, platí plechové značení a to na tomto problematickém místě bylo.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ahoj. Nejdříve k vyhlášení. Omlouváme se, pokud jste zprávu o posunutí vyhlášení nezaregistrovali, opravdu bylo v průběhu dne několikrát opakováno. Rozhodli jsme se čekání zkrátit kvůli výraznému zkrácení tratí oproti původnímu plánu. Chybou bylo, že jsme to nepřipomenuli před startem.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Závod byl dobrej, značení na mtb trati bylo bez problémů až na poslední sjezd, kde jsem přehlíd odbočku doleva do lesa... když jsem se pak vracel, tak jsem si všim,že přes cestu sice byla páska, ale kdo neznal trasu, tak v té rychlosti si určitě této spadlé pásky nemusel všimnout.... ale podmínky byly pro všechny stejné...

Záznam zapsal(a): Kamil

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ahoj, závod fajn, jen to značení jak už zde bylo zmíno v Klášterci...bohužel jsem patřil do skupinky, která místo rovně jela vpravo a tudíž DNF což mě velice mrzelo :(

Záznam zapsal(a): Petr J.

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ahoj, nový odkaz na fotky z letošního Rampušáku. https://plus.google.com/photos/108810385739140367611/albums/5892639185553982497?authkey=CJj5mPajhqmojgE

Záznam zapsal(a): Ivoš

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Ahoj, fotky z letošního ročníku najdete na https://plus.google.com/u/0/photos/108810385739140367611/albums/5892639185553982497

Záznam zapsal(a): Ivoš

Zpráva ze dne:
23.06.2013

Zdravím pořadatelé Rampušáka. Tuto akci již jezdím 8 let a letos poprvé silniční část. Na problémových místech bylo vše dobře zajištěné a kde nikdo nebyl tak bylo zastoupení v podobě šipek. Akorát na krátké a i dlouhé bylo jedno místečko, kde mnozí zakufrovali a to konkrétně v Klášterci před mostem. Zde bylo staré znamení z moravského poháru ale hlavně chybělo růžová šipka pana Rampušáka. Ti co si prostudovali trať a trošku to tu znají tak neměli problém. To co mě malinko zarazilo na jinak krásném závodě bylo vyhlášení výsledků a následná tombola. Pokud mě mysl nemate a i dle papírku od prezentace byla tato část akce v 17. hodin. Ten kdo se vrátil domů a přijel byť v 16.30 hod., tak akorát viděl ty co dávají ceny z tomboly do aut. Možná by nebylo špatný do budoucna tuto informaci, že bude vyhlášení dříve říci do mikrofonu a třeba i několikrát, když už je aparatůra na místě a účastníci mohli být více v obrazu. Jinak krásná akce a rád se zúčastním dalšího ročníku s pozdravem

Záznam zapsal(a): Filip K

Zpráva ze dne:
22.06.2013

Závod supr, bláta bylo tak akorát. Můžete sem, prosím, nauploadovat fotky, nebo sem aspoň hodit odkazy na nějaký galerky? díky

Záznam zapsal(a): ten od blata

Zpráva ze dne:
22.06.2013

Děkuji za hezký MTB závod! :-)

Záznam zapsal(a): Tomáš D

Zpráva ze dne:
21.06.2013

Štíty - Kulturní dům - v pátek 21.6. 2013 od 17,00 do 22,00hod,

Záznam zapsal(a): Jana

Zpráva ze dne:
21.06.2013

Štíty - Kulturní dům - v pátek 21.6. 2013 od 17,00 do 22,00hod,

Záznam zapsal(a): Jana

Zpráva ze dne:
21.06.2013

Ahoj, kde si můžu dnes k večeru vyzvednout číslo?? Zaplacený to mám a nechcí to řešit ráno.

Záznam zapsal(a): bezčíslař

Zpráva ze dne:
21.06.2013

Ahoj, odkazy byly a jsou funkcni. Nezaznamenali jsme nejake omezeni. Pokud s tim mas problem, pridali jsme jeste kreslenou mapu ZDE!

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
20.06.2013

Prosím o zprovoznění odkazu na silniční mapy a profily. Díky Honza

Záznam zapsal(a): Honza

Zpráva ze dne:
20.06.2013

Kopec už je uklizen, včera jsem tak jel

Záznam zapsal(a): Fany

Zpráva ze dne:
20.06.2013

Čau na MTB z Bukovky kde se sjíždí (označené první místo s vykřičníky) byli haluze a celkově bordel .. bude to ok ?? díky F.

Záznam zapsal(a): franta

Zpráva ze dne:
19.06.2013

Pokud jste nezaregistrovali na prvni strane. Pres Borikovice nakonec pojedeme. Snad se potesite.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
09.06.2013

Ahoj, k tem tratim jeste, spise bychom uvazovali o Klasterci a Zborovu, ale je obecne velky problem zmenit trasu tesne pred startem z duvodu jiz schvalene trasy na krajich + Policie CR. Tj. povolovaci rizeni by nestihlo probehnout. Paradoxne silnice z Hornich Studenek do Stitu se opravit nakone stihne. :-(

Záznam zapsal(a): Marek R

Zpráva ze dne:
07.06.2013

ahoj, neuvažujete při vypuštění Zlatého potoka, alespoň projet přes Boříkovice do Červené Vody. Byl by to alespoň menší stoupání v závěru, narozdíl od dlouhé "rovinky" Mladkov - Štíty.

Záznam zapsal(a): Jirka

Zpráva ze dne:
02.06.2013

Veskere reklamace u registraci smerujte, prosim,na e-mail info@hrany-jelinek.cz, vcetne detailu platby, prihlasky a casu prihlaseni.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
01.06.2013

Tak dnes jsem si už trasu prohlédl a s PC jsem nic nedělal

Záznam zapsal(a): MilaN

Zpráva ze dne:
31.05.2013

Jak je to s aktualizací startovky???Platil jsem 21.5. a u jména mám neustále "v procesu".Jde mi jen o kontrolu.

Záznam zapsal(a): Miloš

Zpráva ze dne:
31.05.2013

Milane, máš zaktualizovaný prohlížeč, upřesni problém. Jinak co se týče překážek na bikové trati, bude řešeno.

Záznam zapsal(a): Marek R

Zpráva ze dne:
25.05.2013

Ahoj, byl jsem se dnes projet po části trati, která vede přes Bukovou horu a v těch prudkých sjezdech jsou nakácený stromy. Dálší nebezpečnej strom je spadenej, jak se jede po modré TZ z Heroltic na Štíty, když se sjíždí k jedinému místu, kde je potřeba kolo tlačit. Před tím potůčkem je spadenej strom a je akorát připravenej, aby se na něho někdo napíchnul. Bude to do závodu uklizeno?

Záznam zapsal(a): znalec

Zpráva ze dne:
13.05.2013

nějak se mi nedaří zobrazit silniční mapy

Záznam zapsal(a): MilaN

Zpráva ze dne:
23.04.2013

No tak dnes si to vynasob(te) 10ti :-( vzdycky se to opravi zpusobem misto diry hrb, ktery opet nahradi dira po prujezdu prvnich 3 kamionu, ktere si pres Horni Studenky zkracuji v lete cestu. Nicmene to neznamena, ze Vam bereme iniciativu k tvorbe trati. Napr. Polsko se 2 roky jelo prave diky takovymto poznamkam.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
21.04.2013

Díky za vysvětlení, on ten sjezd nebyl nic moc ani před lety, když se to ještě jezdilo, tak jestli to není opravené a je to ještě v horším stavu, tak je lepší to vynechat.

Záznam zapsal(a): Mirek

Zpráva ze dne:
21.04.2013

Ahoj Mirku, on Zborov je paradni, ale silnice z Hornich Studenek do Stitu je tankodrom. Tam by se spravdlive vybojovana vyhoda ze Zborova mohla promenit v male nestesti, obzvlast, kdyz vime, ze dnes se i na amaterskych zavodech mnohdy vyhrava prave z kopce. Pro vrcharsky utok je jasna volba ve spodni prudsi casti stoupani ze Zlateho potoka a vydrzet pak do Stitu. Vetsinu roku tam fouka do zad. Kazdopadne se na Tebe i na ostatni TESIME! Hodne zdravi a zdaru do pripravy.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
20.04.2013

Škoda, že na dlouhé trase není zařazený kopec přes Zborov, ten byl před cílem spravedlivý jako loni ten závěr přes Cotkytle, ale i tak se těšíme na staré trasy a opět přijedeme.

Záznam zapsal(a): Mirek

Zpráva ze dne:
18.04.2013

Mrzí nás kolize s jakýmkoliv závodem. Snažíme se vycházet vstříc v rámci možností. Nicméně náš termín je tradiční již pěknou řádku let. Budeme si Vážit, pokud se rozhodnete pro nás, pokud ne, přejeme hodně štěstí na jiném závodu a snad za rok u nás.

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
28.03.2013

Je škoda, že to koriguje se závodem Bělkovický řetěz.

Záznam zapsal(a): VB

Zpráva ze dne:
18.03.2013

Těšíme se na Vaše vzkazy v roce 2013

Záznam zapsal(a): Marek R.

Zpráva ze dne:
11.10.2019

Clomid A Achat Genuine Viagra 100 M cialis online Viagra Cialis E Levitra

Záznam zapsal(a): KelAmoucH

 
     
Designed by Marek Rýznar